TSINK liposoomne, 100 ml, 2700 tilka

39.00

Laost otsas

 

Tsink on organismis äärmiselt oluline mineraalaine, mis lööb kaasa paljudes organismi eluliselt olulistes protsessides. Eriti oluline roll on tsingil keha kasvufaasis, aga see on vajalik ka hilisema täisväärtusliku elu tagamisel. Organism vajab seda immuunsüsteemi toimimiseks, haavade paranemiseks, vere hüübimiseks, kilpnäärme funktsioonide tagamiseks ja nii mõnegi muu olulise kehatalituse juures.

Nõrgad küüned, väljalangevad juuksed, aeglaselt paranevad haavad, nägemishäired – need on mõned näited probleemidest, mis tekivad, kui kehas on tsingipuudus.

 

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 8 tilka päevas 300 ml veele või mahlale ja võtke koos toiduga. Ärge võtke tühja kõhuga

Toodetud Saksamaal

Koostis: vesi, stabilisaator (glütseriin), tsinksulfaat

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB          1 tilga kohta            8 tilga kohta                          % NRV*


Tsink                                                            3 mg                            24 mg                                    240%

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————       % NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

 

Tsingitilgad forte sisaldavad kõrgekvaliteedilist tsinksulfaati, mis on lahustatud puhastatud vees. Seetõttu on tsink ioonsel kujul ja keha saab seda mineraali optimaalselt omastada ja kasutada.  Tsink on tõeliselt universaalne ja toetab meie tervist mitmel viisil: alates immuunsüsteemi normaalsest talitlusest kuni panuse rakkude kaitsmiseni oksüdatiivse stressi eest kuni naha, juuste ja küünte normaalsena hoidmiseni. Tsingitilgad Forte toimetavad tsinki biosaadaval kujul teie kehasse ja tagavad seega parima võimaliku varustamise selle olulise mineraaliga. Lisaks osaleb tsink erinevates metaboolsetes protsessides: alates normaalse testosterooni taseme hoidmisest veres, rasvhapete ainevahetusest, DNA sünteesist ja rakkude jagunemisest kuni happe-aluse metabolismi normaalse toimimiseni.

 3 mg elementaarset tsinki tilga kohta on Forte tsingitilgad eriti suured. Võrdluseks: paljud lihtsad tsingitilgad sisaldavad ainult 1,5 mg tsinki tilga kohta

Tsink on üks keskseid mineraalaineid organismi rakkude arengus, kasvus ja paljunemises.
Inimese organism ei suuda tsinki toota ega kaua säilitada, mistõttu on vaja seda saada toidust või vajadusel toidulisanditest.

MIS ON TSINGIPUUDUSE TUNNUSED?

✔haavade aeglane paranemine,
✔ maitse – ja lõhnatundlikkuse vähenemine,
✔ söögiisu kaotus,
✔alkoholitaluvuse langus,
✔ kõhulahtisus,
✔immuunsuse nõrgenemine – sage haigestumine viirushaigustesse,
✔nägemishäired või isegi nägemise kaotus,
✔kuiv või ketendav nahk,
✔nõrgad küüned ning juuste väljalangemine.

Tsink aitab kaasa:

✔immuunsüsteemi normaalsele talitlusele,
✔süsivesikute,rasvhapete, happe-aluse,A-vitamiini ja makrotoitainete ainevahetusele,
✔normaalse testosterooni taseme säilitamisele veres,
✔heale nägemisele,
✔normaalse naha/juuste/küünte olukorra säilitamisele,
✔normaalse maitse- ja lõhnaaistingu tagamisele,
✔tugeva luustiku moodustumisele,
✔rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest

  • vereloome protsessis osalemises,
  • organismi normaalseks kasvamiseks ja järglaste saamiseks ja DNA sünteesis,
  • immuunsüsteemi toetamises ja haavade paranemises,
  • inimorganismi antioksüdantses kaitses (nt on ta antioksüdantsete molekulide koostises), suguorganite arenguks, eesnäärme funktsioneerimiseks ning naissuguhormoonide aktiivsuseks,
  • maitsmisretseptorite normaalse arengu tagamiseks,
  • insuliini toime avaldumiseks.
  • A vitamiini ainevahetuses ja nägemises

Tsingivajadus suureneb kasvamise, haiguste, stressi, füüsilise pingutuse, samuti raseduse ja imetamise ajal, kui toimub kudede aktiivne uuenemine.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top