SELEEN, 200 mcg, 365 tabletti, 12 kuu jagu

39.00

2 laos

Seleen aitab kaasa meie immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Seleen aitab kaasa ka rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest. Lisaks aitab mineraalseleen oluliselt kaasa normaalsete juuste ja küünte säilitamisele. Seleen osaleb normaalse arengu ja kilpnäärme tegevuses, kasvu ja ainevahetuse protsessides.

-200 mcg 1 tableti kohta

 

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 tablett päevas koos rohke vedelikuga (nt 1 klaas veega)

Toodetud Saksamaal  (NatureWelli)

Koostis: seleeniga rikastatud pärm, L-selenmetioniin, naatriumseleniit

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                      1 tableti kohta                               % NRV*


Seleen                                                                       200 mcg                                      364%


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

 

  • Seleenikompleks: NatureWell seleenitabletid sisaldavad peenhäälestatud tootevalemit, mis on valmistatud kolmest kvaliteetsest seleenivormist: seleenipärm, L-selenmetioniin ja naatriumseleniit. Tänu nende kolme seleenivormi kombinatsioonile on organismil erinevad kaasasoleva seleeni imendumisteed, mis annab seleenitablettidele erakordselt kõrge biosaadavuse.
  • Optimaalselt suur annus: seleenitabletid on suure annusega ja annavad 200 μg elementaarset seleeni tableti kohta. Seega ei kata seleenitabletid mitte ainult seleeni põhivajadust (55 μg päevas), vaid ka lisavajadust haiguse, stressi või intensiivse sportimise korral.
  • 100% vegan, valmistatud Saksamaal

✔Selenometioniin on üks olulisemaid seleeni looduslikke orgaanilisi vorme. Seleeni vormina on see oluline kilpnäärme normaalseks talitluseks, paljunemiseks, DNA tootmiseks ja organismi kaitsmiseks infektsioonide eest. Seda mikroelementi on uuritud kilpnäärme, südame ja muude tervisega seotud eeliste osas. Toidulisandina muudetakse selenometioniin kas otse seleeniks või säilitatakse metioniinide asemel kehavalkudes.

Seleen on antioksüdant, mis kuulub ensüümi glutaatiooni peroksüdaasi koostisesse ning millel on oluline roll keha detoksifikatsioonis ning rakkude oksüdatiivse stressi eest kaitsmises. Seleen osaleb immuunsüsteemi tugevdamises, türoidhormoonide tootmises, DNA produktsioonis, kudede elastsuse säilitamises ja vananemise aeglustamises.
Seleeni kogusest organismis sõltub, kas viirushaiguste perioodil üldse haigestume ning kui raskelt haigust läbi põeme.

Defitsiidist tulenevad probleemid:

✔Südamehaigused
✔Juuste- ja küünte kahjustused
✔Lihas- ja liigesevalud
✔Depressioon
✔Sagedased nakkushaigused
✔Kõrge vererõhk
✔Pigmendilaigud ja enneaegne kortsude teke
✔Viljatus
✔Läätsekae
✔Kõõm

Seleen on mikroelement, mis esineb looduslikult pinnases ja esineb ka teatud toiduainetes. Joodavas vees on isegi väikseid koguseid.

Seleeni  roll on antioksüdantide aktiivsuses. Antioksüdantsete ensüümide osana, eriti glutatiooni redutseerimisel, on see kogu keha kudede parandamise võti.

 

Seleeni peamised eelised:

✔Toimib antioksüdandina ja kaitseb oksüdatiivse stressi eest.

✔Seleeni eelised hõlmavad võimet võidelda vananemisprotsessiga ja toetada immuunsüsteemi, vähendades vabade radikaalide põhjustatud kahjustusi.

✔Aitab tugevdada immuunsust

✔Hiljutised uuringud näitavad, et seleen on immuunsusele kasulik, kuna see on vajalik immuunsüsteemi tõrgeteta toimimiseks ja võib olla ka oluline toitaine viiruste arengu vastu võitlemisel.

✔Aitab reguleerida kilpnäärme talitlust.

✔Uuringud näitavad, et kilpnäärme ainevahetuse ja seleenipuuduse vahel on seos. See mineraal toimib aktiivsete kilpnäärmehormoonide tootmisel katalüüsmuundurina. Kui kilpnääre ei tööta korralikult, on sellel palju tõsiseid, märgatavaid tagajärgi.

✔Kilpnääre kontrollib paljusid olulisi igapäevaseid kehafunktsioone, sealhulgas söögiisu, und, temperatuuri, kaalu, energiat ja palju muud.Probleem kilpnäärme õige talitlusega võib põhjustada negatiivseid sümptomeid, nagu ärrituvus, lihasnõrkus, väsimus, kaalulangus

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Go to Top