KVERTSETIIN, 510 mg, 120 kapslit, 4 kuu jagu

53.00

3 laos

Kvertsetiin ekstraheeritakse Jaapani keepuu e. nöörpuu õite ekstraktist
Kvertsetiin on flavonoid.

-510 mg 1 kapsli kohta (päevane annus)

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos klaasi veega   % NRV määratlemata

Toodetud Saksamaal    (Qidosha)

Koostisosad: Jaapani keepuu lilleekstrakt 15: 1 (Sophora japonica L., sisaldab 95% kvertsetiini), kapsli kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos)

✔ Vegan ilma lisanditeta – 100% taimne. See on täielikult allergeenivaba, gluteenivaba, laktoosivaba, sojaletsitiinivaba, aspartaamivaba, GMO-vaba. Tänu taimsetele kapslitele sobib see toode ka veganitele.
✔Saadud looduslikust käärimisest, saavutab kõrge biosaadavuse ning seetõttu imendub see organismis kiiresti ja kasutab seda. Lisandina kasutatud ainult riisi ekstrakti ja mitte magneesiumstearaati.
✔Sekundaarne taimne aine – kvertsetiin on tugev antioksüdant. Flavonoidide või polüfenoolidena on see väga kontsentreeritud nt Jaapani nööripuu õites. Kvertsetiin ekstraheeriti suure annusega 15: 1 ekstraktist.

Kvertsetiin on looduslik flavonoid. Flavonoidid on ained, mis vastutavad puu- ja aedviljade värvuse eest. See aine bioaktitiivsete toidulisandite koostises on  antioksüdant.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Go to Top