URIDIIN, (Focus Supplements), 300 mg, 60 kapslit, 2 kuu jagu

40.00

1 laos

Uridiin on looduslik aine, mida tuntakse ka ribonukleotiidina (RNA). See toimib transpordimolekulina, mis toimetab teatud ühendeid ajju, minnes mööda hematoentsefaalbarjäärist. See toidulisand lagundab suhkrut ja stimuleerib energia tootmist. Sellel on kasulik mõju aju ja närvisüsteemi funktsioonidele. See on suurepärane hepatoprotektor ja maksa taastaja.

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos toiduga

Toodetud Suurbritannias

Koostis: uridiinmonofosfaat, täiteained (riisikliid, riisikontsentraat), taimetoitlane kapsel (hüpromelloos).

Uridiin on üks viiest nukleosiidist, mis moodustavad RNA struktuuri. Meie RNA toimib iga meie keha valgu mallina. Ilma uridiinita ei saaks meie DNA juhiseid ülejäänud rakkudele edastada.

Uridiin esineb looduses ja seda moodustab inimkeha väikestes kogustes. Uridiini saame peamiselt söödava toidu RNA-st. Eriti palju uridiini leidub peedis, spargelkapsas, kalas, seentes ja kaeras.

TUJU JA MOTIVATSIOON. Uridiin tõstab tuju ja soodustab motivatsiooni, reguleerides katehhoolamiinide ja neurotransmitteri dopamiini taset. Mõlemad seosed on tihedalt seotud motivatsiooni ja meeleoluga.
TÄIENDATUD MÄLU JA ÕPPIMINE. Uridiin parandab ka sünapside tervist. Need sünapsid vastutavad mälestuste ja teabe edastamise eest kogu ajus.
SUURENDAB NEUROPLASTIIVSUST. Uridiin suurendab sünaptilist plastilisust, võimaldades neuronitel moodustada uusi ühendeid.

✔Tõstab tuju.
✔Soodustab sünapside teket
✔Parandab kognitiivset jõudlust
✔Kaitseb ajufunktsioonide, mälu, kognitiivsete funktsioonide, teabe tajumise ja töötlemise parandamine
✔Kiirendab õppimist ja mälestuste otsimist
✔Parandab närvifunktsioonide toimimist
✔Taastab kuiva silma sündroomist mõjutatud pisarafunktsiooni

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top