LION’S MANE, (Hericium Erinaceus), 650 mg, 180 kapslit, 3 kuu jagu

53.00

5 laos

Lion’s mane ehk lõvilakk-korallnarmik on maailma kõige kuulsam looduslik nootroopikum, ehk aju tööd ja keskendumisvõimet toetav toidulisand.
Vähem stressi, parem tuju, parem keskendumine

-650 mg 1 kapsli kohta
-1300 mg 2 kapsli kohta (maksimaalne annus)

5 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas koos klaasi veega

Toodetud Saksamaal  (Scheungut)

Koostis: Hericium Erinaceus viljakeha ekstrakt 30:1 (millest 30% polüsahhariide, 5% beeta-glükaan), katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimse kapsli ümbris), 100% vegan toode kahekordse ekstraktsiooniga

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                                      1 kapsli kohta                     2 kapsli kohta                              % NRV*


Hericium Erinaceus viljakeha ekstrakt 30:1                     650 mg                              1300 mg                                         *

millest polüsahhariide                                                            195 mg                                390 mg                                         *

millest beeta-glükaan                                                              32,67 mg                             65,33 mg                                     *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

650 mg seenepulbrit kapsli kohta: meie Hericiumi kapslid on eriti suured, 650 mg. Ekstrakt on vahekorras 30:1, mis tähendab, et ühe meie kapsli kohta toodetakse 19,5 g kuivatatud heritsiumipulbrit.

✔Ilma täiteainete, värvainete ja säilitusaineteta. Lisaks on kapslid vegan ja ei sisalda suhkrut, želatiini, gluteeni, GMO-d ega laktoosi.
✔Mineraalid – mikroelemendid: lisaks kaaliumile, seleenile, rauale, fosforile, tsingile ja magneesiumile on lisatud ka 30% polüsahhariide, 5% beetaglükaane ja polüpeptiide. Siia kuuluvad ka valgud ja vitamiinid.
✔8 asendamatut aminohapet: uskumatu, kuid tõsi. Seen Hericium Erinaceus sisaldab kõiki 8 asendamatut aminohapet: isoleutsiini, leutsiini, lüsiini, metioniini, fenüülalaniini, treoniini, trüptofaani ja valiini.
✔Ekstrakt on tugevalt kontsentreeritud (30:1) ning sisaldab rekordilises koguses kasulikke toimeaineid

Kui Sul on raske keskenduda või omandatu ei jää meelde. Lõvilakk-korallnarmik võib olla ideaalne abivahend. Lions mane on viimasel ajal nootropikuna väga populaarseks muutunud. Nootropikuteks kutsutakse toidulisandeid, millel arvatakse olevat võime tõsta kognitiivset võimekust, parandada keskendumisvõimet ning toetada aju tööd.

Lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt toetab keskendumist, uute seoste loomist ning õppimisvõimet. On leitud, et vanemad inimesed, kellel on probleeme mäluga (näiteks Alzheimeri tõbi), ja kes tarbivad ekstrakti, saavad paremaid tulemusi.

Kasulikkus:

✔Parandab mälu ja keskendumisvõimet
✔Tõstab õpivõimet ja teeb uue info omastamise lihtsamaks
✔Tõstab energiataset ja alandab stressi
✔Toetab immuunsüsteemi tööd
✔Alandavad kehas põletikunäitajaid
✔Vähendavad stressitaset. Seetõttu võib ta olla ka ärevushäire ning depressiooni looduslik ravi.
✔On ühed parimad probiootikumid – lõvilakk soodustab kõhus kasuliku mikrofloora arengut ning toetab seedimist
✔Lion’s mane seene võime edendada närvide kasvu ja kaitsta aju Alzheimeriga seotud kahjustuste eest võib selgitada selle kasulikku mõju aju tervisele.Lion’s mane seened sisaldavad ühendeid, mis stimuleerivad ajurakkude kasvu ja kaitsevad neid Alzheimeri tõvest põhjustatud kahjustuste eest.
✔Lion’s mane ekstrakt võib aidata vähendada aju kahjustuse raskust pärast insulti.
✔Peamised südamehaiguste riskitegurid on rasvumine, kõrge triglütseriidide sisaldus, suur kogus oksüdeeritud kolesterooli ja suurenenud kalduvus verehüüvete tekkeks. Lion’s mane ekstrakt võib mõjutada mõnda neist teguritest ja vähendada südamehaiguste riski.
✔Diabeet on haigus, mis tekib siis, kui keha kaotab võime kontrollida veresuhkru taset. Selle tulemusena on tase pidevalt tõusnud.Krooniliselt kõrge veresuhkru tase põhjustab lõpuks selliseid tüsistusi nagu neeruhaigus, käte ja jalgade närvikahjustused ning nägemise kaotus.Lion’s mane seen võib olla kasulik diabeedi juhtimiseks, parandades veresuhkru kontrolli ja vähendades mõnda neist kõrvaltoimetest.
✔Uuringud näitavad, et lion’s mane seentel on tänu mitmetele ainulaadsetele ühenditele vähivastane võitlusvõime. Lisaks vähirakkude hävitamisele on osad uuringud näitanud, et lion’s mane ekstrakt aeglustab ka vähi levikut.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top