TÜROSIIN, 300 mg, 90 kapslit, 3 kuu jagu

49.00

3 laos

L-türosiin on looduslik depressiooni ravim, mis toetab kilpnäärme tööd, aitab kaasa kaalu alandamisele ja tõstab meeleolu. Türosiin on asendatav aminohape, mis moodustub organismis asendamatust aminohappest fenüülalaniinist.

-300 mg 1 kapsli kohta

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos veega

Toodetud Saksamaal (Edubily)

Koostis: l-türosiin, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsliümbris)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                1 kapsli kohta                               % NRV*


L-türosiin                                                           300 mg                                          *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

✔ Vegan ja lisanditeta – looduslikud kapslid on veganid ja sisaldavad puhtaid taimseid koostisosi. Samuti ei sisalda need säilitusaineid, värvaineid, stabilisaatoreid ega geenitehnoloogiat. Need on ka gluteenivabad, laktoosivabad ning ei sisalda pärmi, soja ja pestitsiide.

L-türosiini kapslid on ideaalne ja täielikult orgaaniline toidulisand, mis koosneb looduslikest ühenditest. See on asendamatu aminohape, mida ei saa tavapärastest toitudest. L-türosiin aitab hoida teie kognitiivseid funktsioone (mälu, keel jne) sobival tasemel ja toetab närvisüsteemi nõuetekohast toimimist.

L-türosiin on seljaaju, aju ja perifeersete närvide nõuetekohaseks toimimiseks äärmiselt oluline. See aminohape aitab luua kõik vajalikud tingimused neuropeptiidide sünteesiks, mis on neuronaalsete ülekandeprotsesside jaoks väga olulised. Samuti aitab see hoida kõik närvireaktsioonid ja vastused sobival tasemel.

L-Tyrosiin, aminohape türosiin on seotud pea kõikide valkudega kehas. Lisaks on see seotud erinevate neurotransmitteriga. Need on keemilised ühendid, mida närvisüsteem kasutab suhtlemiseks (näiteks dopamiin, L-dopa, noradrenaliin ja epinefriin). Türosiin toetab neurotransmitterite taastumist ajus, toetab normaalse kehakaalu säilimist ja tõstab meeleolu. L-Türosiin sisaldab vabas vormis aminohapet L-türosiini, mida on igas kapslis 500mg. L-vorm aitab kaasa aminohappe paremale imendumisele.

Aminohappeid kasutatakse kehas proteiinide tootmiseks, mis on hädavajalikud rakkude moodustumiseks. Türosiin parandab nii vaimset kui füüsilist toimetulekut, aidates toota neerupealise hormoone adrenaliini ja noradrenaliini ning kilpnäärmehormoone. Türosiini peetakse oluliseks aju toitaineks, kuna see on eelühendiks neurotransmitteritele nagu dopamiin, adrenaliin ja noradrenaliin. Samuti on türosiin veel eelühendiks teatud hormoonidele, sealhulgas peamisele inimese pigmendile melaniinile.

L-türosiin toimib kui looduslik depressiooni ravim ja on oluline, sest:

✔oluline aju toitaine, on eelühendiks neurotransmitteritele nagu dopamiin, adrenaliin ja noradrenaliin
✔parandab nii vaimset kui füüsilist toimetulekut, aidates toota neerupealise hormoone adrenaliini ja noradrenaliini ning kilpnäärmehormoone
✔eelühendiks teatud hormoonidele, sealhulgas peamisele inimese pigmendile melaniinile
✔ainevahetust reguleerivate kilpnäärmehormoonide trijodtüroniini (T3) ja türoksiini (T4) põhiline ehitusmaterjal
✔soodustab head tuju ja aitab võidelda stressiga
✔aitab vältida laiskust, apaatiat, kurvameelsust ja migreeni
✔aitab stressi maha võtta
✔aitab peavalude ja närvisüsteemihäirete korral
✔võib edukalt aidata kroonilise väsimuse sündroomi korral
✔tõstab aju töövõimet: aitab kaasa tähelepanu koondamisele ja mälu paranemisele
✔vähendab söögiisu ja rasva kogust meie kehas
✔ parandab neerupealsete, hüpofüüsi ja kilpnäärme tööd: loob joodiaatomitega sidemed ning moodustuvad aktiivsed kilpnäärmehormoonid
✔ antiallergilise toimega
✔võõrutav efekt mõjutab suitsetamis- ja alkohlisõltuvust
✔selge mõistuse säilitamine ja teiste psühholoogiliste tegurite parandamine
✔heaolutunde toetamine
✔füüsilise ja vaimse väsimuse ilmingute kõrvaldamine
✔ainevahetuse toetamine
✔naha terviklikkuse kaitse
✔melaniini eelkäija, mis määrab naha päevituse
✔energiatootmises osaleva koensüümi Q10 eelkäija
✔aitab ka kaasa kaalu alandamisele ja tõstab meeleolu

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top