KELP MEREVETIKAD, 2000 mg, 200 tabletti, 6,6 kuu jagu

49.00

2 laos

Mineraalide ja loodusliku joodi allikas! Tabletid sisaldavad joodi, mis on kasulikud inimestele, kes kannatavad aeglase ainevahetuse tõttu. Merevetikas sisalduv jood toetab keha ainevahetusprotsesse läbi kilpnäärmehormoonide tootmisprotsessi normaliseerimise. See omakorda julgustab keha efektiivsemale seedetööle ja annab meile rohkem energiat.

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 tablett päevas koos toiduga koos veega

Toodetud Suurbritannias (Ph Prowise)

Koostis: merevetika ekstrakt 35:1 (Ascophyllum nodosum), täiteained (dikaltsiumfosfaat, mikrokristalliline tselluloos)

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                      1 tableti kohta                               % NRV*


Merevetika ekstrakt 35:1                                    2000 mg                                           *

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

Miks valida Prowise merevetikad? – merevetikad kogutakse säästvalt madalast toitainerikkast veest, mis saadakse 250 jala sügavusel merepinnast ilma keskkonda kahjustamata. See on kõige levinum looduslik joodiallikas.

Sea Kelp High Strength 2000mg – Prowise merevetikatabletid sobivad nii meestele kui naistele, mistõttu on see ideaalne valik kõigile, kes otsivad veganisõbralikke toidulisandeid.

Tabletid on GMO-, gluteeni-, laktoosi- ja nisuvabad.

Merevetikad kasvavad ookeani põhjas üsnagi sügavates kohtades ‘merevetika metsades’ toitainerikastes vetes 10 C juures. Eriti hästi kasvavad need just Vaikses Ookeanis. Merevetikas on ravimina kasutusel olnud juba sajandeid. Algselt tarvitati seda toiduna, mis on säilinud paljudes kultuurides ka tänapäeval. Jaapanlaste igapäevase toidulaua lahutamatuks osaks on just merevetikas. Merevetikas sisaldab olulisi mineraalaineid, joodi ja seetõttu kasutavad inimesed seda just kilpnäärme töö toetamiseks. Kelp kiirendab metabolismi ja mõjub juustele, nahale ja küüntele tugevdavalt. Kelp on looduslik diureetikum – aitab väljutada kehast liigset vedelikku, samuti raskemetalle ja mürke. Teda võib kasutada soola asendajana ja keha pH-taseme reguleerijana. Kelp sisaldab 46 mineraali, 16 aminohapet, 11 vitamiini. Kelp stimuleerib raku ainevahetust, suurendab vaimset ja füüsilist võimekust ning aitab kehal puhastuda jääkainetest. Sobib väga hästi kevadväsimuse korral ja salenemise toetamiseks.

✔loodusliku joodi allikas
✔toetab ainevahetusprotsesse
✔toetab kilpnäärmetööd
✔aitab säilitada normaalset energiavahetust
✔aitab kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele
✔aitab säilitada terve naha
✔toetab keha detoksikatsiooni
✔toetab samuti seedimist ja keha puhastumist
✔kontrollib kolesterooli
✔aitab taluda stressi ja väsimust
✔puhastab artereid
✔rikas kiudainete poolest, seega võitleb kõhukinnisuse vastu
✔toetab hormonaaltasakaalu

 

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top