KORDITSEPS, 650 mg, 90 kapslit, 3 kuu jagu

50.00

4 laos

Korditseps

Hiina kobrastõlvik (korditseps e. Cordyceps sinensis) peetakse maailma kõige tõhusamaks tervist parandavaks seeneks, seda nii alternatiivravi kui ka korditsepsi uurinud Hiina teadlaste uuringutes. See on tõeline Hiina traditsioonilise meditsiini ja farmakoloogia pärl, tuntud ka kui „elu pikendaja“ ja kui ülitõhus vananemisvastane vahend, mida on kasutatud tuhandeid aastaid.

1 kapsel päevas (päevane annus)

 

4 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas

Toodetud: Suurbritannias

Koostis: Cordyceps sinensis

Himaalajast valmistatud korditseps, mida kasvatatakse peamiselt Himaalaja platool.

* GMO-vaba, ilma täiteainete ja lisanditeta,  piima-, gluteeni- ja allergiavaba ning sobib veganitele ja taimetoitlastele.

Valulikud liigesed ei ole tänapäeval enam ammu ainult vanemate inimeste probleemiks, üha enam on selle hädaga kimpus ka noored ning lapsed.Liigesevaevuseid saab liigitada ülekoormamise tagajärgedeks, kulumisega kaasnevateks ja põletikulisteks. Nende kõikide vaevuste ühiseks tunnuseks on valu ning ebamugavustunne liikumisel.
Korditseps sisaldab aktiivaineid, mis stimuleerivad MMP-de tootmist, mis omakorda aitavad liigesekahjustustega paremini toime tulla. Oma põletikuvastase toime poolest ületab korditseps isegi hormoonpreparaate. Teatavasti on just põletikud üheks sagedasemaks liigesevaevuste põhjusteks.

Korditseps ravib kõiki organeid ja süsteeme. Olenemata soost, elustiilist ja vanusest see on parim organismi tugevdav ja toetav looduslik preparaat.

– Suurendab verevoolu kõikidesse organitesse, aidates kehal võidelda haigusetekitajatega, kaasa arvatud krooniline neerupuudulikus, hepatiit jpm.
– Tugevdab immuunsüsteemi, sest suurendab naturaalsete tapjarakkude arvu kehas, mis vastutavad     *viiruste,  *bakterite   *ja muude haigust tekitajate hävitamise eest
– Leevendab väsimust ja stressi. Korditseps on antioksüdantse toimega, mis aitab stimuleerida rakkude tootmist ja ainevahetust.
– Tagab kvaliteetse kosutava une, rahustab närvisüsteemi
– Tõstab lihaste toonust ja suurendab füüsilist jõudu. Tõhus abivahend sportlastel.
– Reguleerib vererõhku, tugevdab südamelihaseid, aitab ära hoida trombide teket ning parandab vereringet
– Ravib viljatust, impotentsust. Suurendab libiidot ning nais- ja meessuguhormoonide tootmist.
– Tõstab energiataset ning elujõudu, sest suurendab hapniku omastavust, mille tagajärjel paraneb kogu keha funktsioneerimine.
– Ttugev looduslik antibiootikum, mille kasutamine leevendab köha, astmat, kroonilist bronhiiti, sest aitab lõdvestada bronhide seinu ja on põletikuvastase toimega.
– Tõhus ravim kopsuhaiguste, urogenitaalsete haiguste, neeruhaiguste, reumatismi, reumaatilise polüartriidi, hepatiidi korral, samuti onkoloogiliste haigustele.
– Puhastab lümfisüsteemi
– Aitab emaka verejooksude korral kuna sisaldab astragaali, mis toimib verdpeatavalt.
mis vastutavad viiruste ja bakterite hävitamise eest. Häid tulemusi on saadud leukeemia ravis.

-Parandab neerude, maksa ja kopsude tööd. Suurendab verevoolu kõikidesse organitesse, aidates kehal võidelda haigusetekitajatega, kaasa arvatud krooniline neerupuudulikus, hepatiit jpm.

 

Ohutusalane teave:
Enne mis tahes toidulisandi kasutamist pidage alati nõu oma arstiga, eriti kui te võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all. Ei soovitata rasedatele ega imetavatele naistele. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikke eluviise. Hoida jahedas ja kuivas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top