SEENEKOMPLEKS,595 mg, 120 kapslit, 2-4 kuu jagu

55.00

7 laos

SEENEKOMPLEKS-  Need 7 elutähtsat seent on oma suure bioaktiivsete polüsahhariidide sisalduse tõttu traditsioonilises Aasia ja eriti Hiina meditsiinis ühed populaarsemad.

-595 mg 1 kapsli kohta     140 mg polüsahhariide

-1190 mg 2 kapsli kohta    208 mg polüsahhariide

 

7 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 kapslit päevas koos klaasi veega.

Toodetud Saksamaal    (BrainEffect)

Koostis:  Shiitake viljakeha ekstrakt 10:1 (Lentinus edodes, sisaldab 10% polüsahhariide)

Reishi viljakeha ekstrakt (Ganoderma lucidum, sisaldab 40% polüsahhariide)

Maitake viljakeha ekstrakt (Grifola frondosa, sisaldab 25% polüsahhariidi)

 Agaricus Blazei Murilli viljakeha ekstra. kt 4:1 (Agaricus blazei murrill, sisaldab 20% polüsahhariide

Chaga viljakeha ekstrakt 4:1 (inonotus obliquus)

Hiina rööviku mütseeli ekstrakt 20:1 (Cordyceps sinensis, sisaldab 40% polüsahhariide)

Hericium erinaceus viljakeha

23.5% polüsahhariid: seenekompleksis on eriti suur looduslike polüsahhariidide osakaal. Päevane portsjon 2 kapslit sisaldab 280 mg bioaktiivseid polüsahhariide päevase annuse kohta

  • 100% taimne. Kuna kasutatakse taimetoidukapslite ümbriseid, sobib see toode taimetoitlastele ja veganitele. Tooted ei sisalda allergeene ning on gluteeni-, laktoosi- ja fruktoosivabad. Ei sisalda kunstlikke värvaineid, kunstlikke maitseaineid, lõhnaaineid, säilitusaineid ja stabilisaatoreid.
  • Magneesiumisoolad puuduvad. Kasutatakse kvaliteetseid materjale optimaalseks imendumiseks kehas.

 

Shiitake seen (Lentinula edodes) on kõigist ravitoimega seentest kõige enam uuritud. Sellel on antihistamiinne (allergiavastane) toime ning see aitab võidelda kõrge vererõhu, vähi ja kasvajatega. Sellel on teisi seeninfektsioone ja viiruseid tõrjuv toime. Shiitake sisaldab kaheksat eri tüüpi aminohapet, mis on paremas vahekorras kui piimas munades ja sojas ning see on hea vitamiiniallikas, sisaldades A-, B-grupi ja D-vitamiini ja niatsiini. Seda on kasutatud loodusliku antibiootikumina, kõrge kolesterooli vastu, maksahaiguste ravis (nagu hepatiit ja tsirroos), üldise immuunsüsteemi toetajana ning diabeedi ravis.

Reishi seen  kasutatakse üldise väsimuse ja nõrkuse, astma, unetuse ja köha raviks.Seda on iidsetest aegadest peetud elueliksiirina ning see on Hiinas haruldane ja traditsiooniline hiina meditsiin. Reishi ekstrakt võib ka säilitada elujõudu, tugevdada kehaehitust, olla roosilise jumega, anti-seniilne.

Maitake   tõstab immuunsust ja aitab ennetada vähki, südamehaigusi ja neuroloogilisi probleeme. See tuleneb seene suurest antioksüdantide, polüsahhariidide ja beeta-glükaanide sisaldusest. Kõikidest raviseentest sisaldab maitake kõige rohkem kasulikku glutatiooni.

Chaga    soodustab mürgiste ainete eritumist organismist, omab antioksüdatiivseid omadusi. Chagat soovitatakse kasutada organismi üldtugevdava vahendina, ainevahetuse soodustajana. Chaga ravivat ning põletikuvastast toimet kinnitavad lisaks rahvameditsiinile erinevad teadusuuringud.

Cordyceps sinensis ’t on ravimina kirjeldatud vanades Hiina meditsiiniraamatutes ja Tiibeti meditsiinis. See on haruldane rööviku ja seene kombinatsioon, mida leitakse Sikkimist kõrgemal kui 4500m. Traditsioonilised ravitsejad ja Põhja-Sikkimi kohalikud inimesed soovitavad seent, st Yarsa gumba, Keera jhar ( C. sinensis) kõigi haiguste korral kas ühe ravimina või koos teiste ravimtaimedega.
Korditsepsi kasutatakse köha, kroonilise bronhiidi , hingamishäirete , neeruhäirete , öise urineerimise, meeste seksuaalprobleemide, aneemia , ebaregulaarse südamelöögi, kõrge kolesteroolisisalduse , maksahäirete , pearingluse , nõrkuse, kõrvade helisemise , soovimatu kaalulanguse ja oopiumisõltuvuse raviks. .Seda kasutatakse ka immuunsüsteemi tugevdamiseks , sportliku jõudluse parandamiseks, vananemise mõjude vähendamiseks , pikema eluea edendamiseks ja maksafunktsiooni parandamiseks B-hepatiidiga inimestel .Mõned inimesed kasutavad korditsepsi stimulaatori, tooniku ja „adaptogeenina“, mida kasutatakse energia suurendamiseks, vastupidavuse suurendamiseks ja väsimuse vähendamiseks.

Lõvilakk-korallnarmik (Hericium Aminaceu-✔8 asendamatut aminohapet: uskumatu, kuid tõsi. Seen Hericium Erinaceus sisaldab kõiki 8 asendamatut aminohapet: isoleutsiini, leutsiini, lüsiini, metioniini, fenüülalaniini, treoniini, trüptofaani ja valiini.

Kui Sul on raske keskenduda või omandatu ei jää meelde. Lõvilakk-korallnarmik võib olla ideaalne abivahend. Lions mane on viimasel ajal nootropikuna väga populaarseks muutunud. Nootropikuteks kutsutakse toidulisandeid, millel arvatakse olevat võime tõsta kognitiivset võimekust, parandada keskendumisvõimet ning toetada aju tööd.

Lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt toetab keskendumist, uute seoste loomist ning õppimisvõimet. On leitud, et vanemad inimesed, kellel on probleeme mäluga (näiteks Alzheimeri tõbi), ja kes tarbivad ekstrakti, saavad paremaid tulemusi.

Lakkvaabik (ka läikvaabik, Reishi, Lingzhi) (Ganoderma lucidum)on idamaade meditsiinis tuntud kui surematuse seen ja ülestõusmise taim. Seda on kasutatud üle 4000 aasta, et parandada tervist, pikendada eluiga, saada vastupanuvõimet haigustele ja energiat ning parandada mälu. Seda seent kasutatakse toetava ravimina vähi ja hepatiidi puhul. On teada, et see pikendab lümfirakkude eluiga, alandab vererõhku, ennetab südamehaigusi ja artriiti ning suurendab igapäevast energiataset. Kuna see on väga puine ja värskena söödamatu, siis traditsiooniliselt valmistatakse sellest teed. Vahel müüakse seda jahvatatud kohvilaadse puruna, mida saab lisada toidule, ning kapslite kujul.

Mandliseen (Agaricus blazei) sisaldab valkudega seotud polüsahhariide, mis pärsivad onkogeneesi, normaalsete rakkude protsessi muutumist pidevalt jagunevateks vähirakkudeks. Mõni neist seeneühenditest mitte ainult ei vähenda vähiks muutuvate rakkude arvu, vaid inimese leukeemiarakkudele keskendunud uuringud on näidanud, et nad annavad nendele vähirakkudele tegelikult märku apoptoosi või rakkude reguleeritud surma põhjustamisest. Teises uuringus eraldati seeneekstraktid, mis sisaldasid ühendit (1–3) -bD-glükaani, ja testiti neid aineid inimese eesnäärmevähirakkude suhtes. Nendel seeneühenditel on tegelikult antiangiogeensed omadused. Angiogenees on toitainete ja muude ressursside jaotamine peremeesorganismilt kasvajarakkudele. Need ühendid vähendavad nende toitainete liikumist vähirakkudesse ja põhjustavad lõpuks kasvaja kasvu pidurdumist.

Agaricus blazei ekstrakti kasutatakse laialdaselt kogu maailmas. Agaricus blazei Murilli seeneekstrakt on looduslik terviselisand, mis on Jaapanis muutumas ülipopulaarseks. Tänu paljudele tervisele kasulikele omadustele, nagu immuunsüsteemi toimimise parandamine ja veresuhkru taseme reguleerimine. Toidulisandite kasutavad ekstrakti tootmiseks sageli Agaricus blazei seene viljakeha või mütseeli. Viljakeha on seene maapealne osa ja seeneniidistik on seene maa all asuv osa.  Viljakeha ekstrakti peetakse toitvamaks ja kvaliteetsemaks tooteks kui seeneniidistiku ekstrakti. Viljakeha ekstrakt sisaldab rohkem mineraalaineid (st fosforit, vaske, tsinki ja kaaliumit) ja rohkem vitamiine, nagu C-, D- ja B-vitamiini.

  • Toetab tervislikku insuliinitundlikkust, mis võib aidata reguleerida veresuhkru taset nii, et see ei oleks liiga kõrge
  • Tugevdab immuunsüsteemi, vähendades viiruste ja bakterite põhjustatud haiguste riski.
  • Toetab rakkude tervist, vähendades ebanormaalse rakkude kasvu ohtu kehas.
  • Toimib antioksüdandina, aidates kaitsta keha vabade radikaalide eest, mis võivad kahjustada rakke ning põhjustada infektsioone ja haigusi.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top