MAITAKE SEENE EKSTRAKT, 500 mg, 120 kapslit, 2-4 kuu jagu

49.00

1 laos

Maitake seen (Grifola frondosa) tugevdab immuunsüsteemi, alandab kolesterooli ja aitab hallata diabeeti. Uuringud näitavad ka vähivastaseid omadusi.

-500 mg 1 kapsli kohta

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 kapslit päevas koos vedelikuga

Toodetud Saksamaal (Qidosha)

Koostis: maitake ekstrakt (20% polüsahhariide), kapsli kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos)

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                 1 kapsli kohta                               % NRV*


Maitake ekstrakt                                                   500 mg                                       *

millest polüsahariide                                            100 mg                                       *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

Plastmassi asemel klaas – Qidosha tooted tarnitakse eranditult klaasanumates või täitekottides. Ei kasutata plastikut. Klaasist ei eraldu sisusse aineid (mikroplastik). ja on seetõttu ka maitselt 100% neutraalne. Pruun apteekri klaas kaitseb sees olevaid kapsleid ideaalselt kahjulike UV-kiirte eest.

Kvaliteetsed koostisosad – Maitake kapslid sisaldavad ainult kvaliteetset ja testitud toorainet. Võrreldes tavaliste seenepulbritoodetega sisaldavad seeneekstraktid organismile olulisi polüsahhariide palju suuremas kontsentratsioonis.

Vegan. Ekstrakti kasutamine pulbri asemel. 20% polüsahhariidi.

✔Kõrge orgaaniline kättesaadavus – Maitake kapsel on muudetud inimkehale optimaalselt kättesaadavaks Shellbrokeni protsessi rakendamisel, mis lõhub seene kitiiniseina.
✔Vesi ja etanooliekstrakt – ekstraheeritakse nii väärtuslikud rasvad (eriti polüfenoolid ja triterpeenid) kui ka vees lahustuvad (eriti beeta-glükaanid) koostisosad

Maitake on looduses väga haruldane, ehkki ühes-samas kohas võib kasvada aastakümneid. Jaapani keeles maitake (tantsiv seen) viitab ehk sellele, et leides selle haruldase seene, on tõepoolest põhjust rõõmust tantsu lüüa. Neid seeni jahtivad inimesed hoiavad maitake kasvukohti kiivalt saladuses. See seen kasvab looduslikult Hiina, Jaapani ja Põhja-Ameerika vahtra-, pärna- ja tammepuude jalamil.
Uuringud on tõestanud, et maitake ekstrakt aktiviseerib otseselt mitmesuguseid kasulikke rakke immuunsüsteemis. Ka maitakes on kõige olulisemad toimeained selles sisalduvad polüsahhariidid.

✔Eelkõige aktiveerib maitake-seen immuunsüsteemi. Seda soovitatakse kroonilise väsimuse sündroomi, keskkonnamürkidest põhjustatud vaevuste, vähi ja teiste immuunsüsteemi haiguste, sh AIDSi puhul. Lisaks aitab taim stabiliseerida vererõhku ja veresuhkru taset, see on kasulik maksapõletiku korral ning suurendab fertiilsust.
✔tasakaalustab veresuhkrut
✔võib tappa vähirakud
✔alandab kolesterooli taset
✔tugevdab immuunsüsteemi
✔soodustab viljakust
✔vähendab vererõhku

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top