KORDITSEPS , 500 mg, 180 kapslit, 2-3 kuu jagu

53.00

5 laos

Korditseps (Cordyceps Sinesis)ravib kõiki organeid ja süsteeme. Olenemata soost, elustiilist ja vanusest see on parim organismi tugevdav ja toetav looduslik preparaat. Korditseps diagnoosib ise haiguse algpõhjuse ja omab lugematuid kasutegureid

-650 mg 1 kapsli kohta 

-1300 mg 2 kapsli kohta (päevane annus)

5 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine:  1-4 kapslit päevas.  

Toodetud: Sakamaal

Koostis: Cordyceps Sinensise ekstrakt: 10:1, polüsahhariidide sisaldus: 40%, kapsli kest: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                      1 kapsli kohta                 2 kapsli kohta               3 kapsli kohta                    4 kapsli kohta                   % NRV*


Cordyceps Sinensise ekstrakt: 10:1                    500 mg                           1000 mg                          1500 mg                              2000 mg                            *

millest polüsahhariidide  40%                            200 mg                            400 mg                             600 mg                                800 mg                            *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

✔ Vegan ja lisanditeta – looduslikud kapslid on veganid ja sisaldavad puhtaid taimseid koostisosi. Samuti ei sisalda need säilitusaineid, värvaineid, stabilisaatoreid ega geenitehnoloogiat. Need on ka gluteenivabad, laktoosivabad ning ei sisalda pärmi, soja ja pestitsiide.

 

Korditseps diagnoosib ise haiguse algpõhjuse ja omab lugematuid kasutegureid:

 • Parandab neerude, maksa ja kopsude tööd. Suurendab verevoolu kõikidesse organitesse, aidates kehal võidelda haigusetekitajatega, kaasa arvatud krooniline neerupuudulikus, hepatiit jpm.
 • Tugevdab immuunsüsteemi, sest suurendab naturaalsete tapjarakkude arvu kehas, – Leevendab väsimust ja stressi. Korditseps on antioksüdantse toimega, mis aitab stimuleerida rakkude tootmist ja ainevahetust.
 • Tagab kvaliteetse kosutava une, rahustab närvisüsteemi
 • Tõstab lihaste toonust ja suurendab füüsilist jõudu. Tõhus abivahend sportlastel.
 • Reguleerib vererõhku, tugevdab südamelihaseid, aitab ära hoida trombide teket ning parandab vereringet
 • Ravib viljatust, impotentsust. Suurendab libiidot ning nais- ja meessuguhormoonide tootmist.
 • Tõstab energiataset ning elujõudu, sest suurendab hapniku omastavust, mille tagajärjel paraneb kogu keha funktsioneerimine.
 • Korditsepsi on tugev looduslik antibiootikum, mille kasutamine leevendab köha, astmat, kroonilist bronhiiti, sest aitab lõdvestada bronhide seinu ja on põletikuvastase toimega.
 • Tõhus ravim kopsuhaiguste, urogenitaalsete haiguste, neeruhaiguste, reumatismi, reumaatilise polüartriidi, hepatiidi korral, samuti onkoloogiliste haigustele.
 • Puhastab lümfisüsteemi
 • Aitab emaka verejooksude korral kuna sisaldab astragaali, mis toimib verdpeatavalt.
 • Leevendab liigesevaeguseid

Toetab viiruste ja bakterite hävitamist. Häid tulemusi on saadud leukeemia ravis.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage näidustatud annust. Ei sobi rasedatele. Kui teil on teadaolevaid terviseprobleeme, pidage enne toidulisandi kasutamist nõu oma arstiga. Kui pärast võtmist tunnete end halvasti, pöörduge ka oma arsti poole. Seda toidulisandit tuleks võtta osana tervislikust eluviisist ja see ei asenda tasakaalustatud ja tervislikku toitumist. 

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top