MANDLI SEENE EKSTRAKT, 500 mg, 120 kapslit, 2-4 kuu jagu

51.00

3 laos

Mandli seen (Agaricus Blazei Murill) on tuntud immuunsüsteemi stimuleeriva võime poolest. Uuringud on leidnud, et Agaricus Blazei immuunsüsteemi tugevdavad omadused tulenevad erinevatest kasulikest polüsahhariididest kõrge struktuuriga beeta-glükaanide kujul.

-500 mg 1 kapsli kohta

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

 

Annustamine: 1-3 kapslit päevas koos vedelikuga

Toodetud Saksamaal (Qidosha)

Koostis: mandli seente (Agaricius blazei) ekstrakt (20% polüsahhariide), kapsli kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                 1 kapsli kohta                               % NRV*


Mandli seene ekstrakt                                        500 mg                                          *

millest polüsahariide                                           10 mg                                            *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

Vegan. Ekstrakti kasutamine pulbri asemel. 20% polüsahhariidi.

Agaricus blazei Murril pärineb algselt Brasiilia vihmametsast ja on seentega seotud populaarne seen. Erinevalt enamikust teistest elutähtsatest seentest jõudis Agaricus blazei teaduse huviorbiiti tagasi alles umbes 35 aastat tagasi. Sellest ajast alates on oluliselt suurenenud nõudlus ja asjaolu, et erinevalt enamikust elutähtsatest seentest ei kasva ABM mitte puidul, vaid ainult kääritatud kasvupinnal, muudab ABM üsna kalliks seeneks.

✔Agaricus blazei Murill (AbM) on seen, mida on kasutatud alternatiivse ravimina südamehaiguste, diabeedi, artriidi, kolesteroolitaseme tõusu, hepatiidi ja vähi ennetamiseks. See sisaldab β-glükaani, mis aitab vähendada veresuhkrut ja toimib vähi vastu. Selle seene ekstrakt avaldab antioksüdantset toimet. AbM sisaldab agaritiini, mis avaldab kasvajavastast toimet leukeemilistele rakkudele.
✔Agaricust on traditsiooniliselt kasutatud mitmesuguste haiguste vastu, alates füüsilisest ja emotsionaalsest stressist, diabeedist, kõrge kolesteroolitasemest ja vereringeprobleemidest, osteoporoosist, peptilistest haavanditest ja seedehäiretest kuni kroonilise hepatiidini.
✔tugevdab keha immuunkaitset polüsahhariidide ja beeta-glükaanidega
✔aitab see kehal võidelda bakteriaalsete ja viirusnakkuste vastu
✔parandab maksafunktsiooni
✔rahustab soolehaigusi
✔kiirendab ainevahetust
✔tõstab energiataset
✔võimas antioksüdant
✔Seedetrakti tervis--Agaricus stimuleerib seedesüsteemi, sisaldades seedeensüüme amülaasi, trüpsiini, maltaasi ja proteaasi. Need ensüümid aitavad organismil lagundada valke, süsivesikuid ja rasvu. Erinevad uuringud on näidanud, et see seen on efektiivne paljude seedehäirete vastu, sealhulgas; maohaavandid, krooniline gastriit, kaksteistsõrmiksoole haavandid, viiruslik enteriit, krooniline stomatiit, püorröa, kõhukinnisus ja isutus.
✔Maksa tervis--Agaricus on näidanud võimet parandada maksa tööd isegi inimestel, kes kannatavad B-hepatiidi tõttu maksakahjustuse all. Seda haigust on pikka aega peetud üheks kõige raskemini ravitavaks ja see võib põhjustada ulatuslikke maksakahjustusi.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top