GINKGO BILOBA EKSTRAKT,(e. Hõlmikpuu), 120 mg, 120 kapslit, 4 kuu jagu

48.00

4 laos

Ginkgo Biloba on üks tõhusamaid taimi, mis aitab eelkõige parandada mälu ja keskendumisvõimet, eriti pärast vanusepiiranguid. Hõlmikpuu koostisosad võivad kaitsta aju närvirakke ja aidata kaasa õppimise parandamisele ning stressi vähendamisele.

-120 mg 1 kapsli kohta

4 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Kasutamine: 1 kapsel päevas

Toodetud Saksamaal

Koostis: Ginkgo biloba ekstrakt 50:1

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                      1 kapsli kohta                                   % NRV*


Ginkgo biloba ekstrakt 50:1                                 120 mg                                               *

millest flavonoide                                                    29 mg                                                *

millest laktoone                                                        7 mg                                                  *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

100% vegan – meie vegan Ginkgo Biloba kapslid sisaldavad ainult taimseid koostisosi, ilma loomsete koostisosade või geenitehnoloogiata. Seetõttu on hõlmikpuu kapslid ideaalsed vegantoidu jaoks.

Qidosha kasutab  toodete jaoks kõrgeima kvaliteediga looduslikku päritolu tooraineid – ilma lisa- ja täiteaineteta ning ilma magneesiumstearaadita.

Hõlmikpuu ekstrakt sisaldab kõrges kontsentratsioonis ainult tõhusaid ja tervist edendavaid koostisosi. Nüüdseks on teaduslikult säilinud ka hõlmikpuu lehtede ekstrakti positiivne mõju aju ainevahetusele ja vereringele. 

✔parandab kogu keha verevarustust, eriti oluline on hõlmikpuu ekstrakt käte ja jalgade verevarustusele.
✔läbi verevarustuse parandamise, muutub tõhusamaks ka ajutegevus ning paraneb mälu. Uuringud on tõestanud, et regulaarne hõlmikpuu ekstrakti kasutamine parandab dementsust ja neuropsühhiaatrilisi sümptomeid.
✔mõjub soodsalt ajule ja kogu närvisüsteemile
✔võimas looduslik antioksüdant. See aeglustab kehas oksüdeerumis-taastamis reaktsioone ja käivitab rakkudes taastumisprotsessid.
✔parandab vereringet ja takistab ka trombide moodustumist.
✔suurendab kudede hapnikuvaeguse taluvust, eriti peaaju koes
✔pidurdab traumast või mürgistusest põhjustatud ajuturse arengut
✔vähendab silma võrkkestaturse ja -rakkude kahjustusi
✔leevendab tasakaaluhäired
✔närve kaitsev toime
✔aitab seniilse dementsusega patsientidel leevendada nii mälu kaotust kui ka kognitiivseid probleeme

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Märksõnad:

ginko

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top