GLUTAMIIN, 700 mg, 180 kapslit, 2-6 kuu jagu

53.00

3 laos

Glutamiin on looduslikult esinev aminohape. Kasutatakse seda ennekõike rasvade põletamiseks, kehakaalu langetamiseks, ainevahetuse kiirendamiseks. Glutamiini suudab keha ise toota mingil määral, vananedes väheneb glutamiini tase organismis.

-700 mg 1 kapsli kohta

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-3 vegankapslit koos rohke vee või mahlaga

Toodetud Saksamaal

Koostis: L-glutamiin (85%) (taimne), katteaine taimsed kiud (kapslikarp), L-leutsiin (taimne)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB               1 kapsli kohta                  3 kapsli kohta                            % NRV*


L-glutamiin                                                       700 mg                          2100 mg                                         *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

Vegan ilma lisanditeta – L-glutamiin koosneb eranditult orgaanilistest koostisosadest. Lahustijääkide, nanoosakeste, säilitusainete ja geenitehnoloogia vaba.

Glutamiin esineb kehas vaba aminohappena, kuid glutamiini on organismis saadaval vaid väga piiratud koguses. Eriti maksas ja neerudes täidab see olulisi funktsioone.

Uuringud on näidanud, et sportlaste organismid taastuvad rasketest treeningutest kiiremini kui kasutavad L-glutamiini toidulisandeid, mis vähendab lihasvalusid ja tagab kiirema taastumisaja. Sellel aminohappel on tähtis roll lihaste glükoosi (energia) omastamise kontrollimisel pärast treeninguid. Kui meie lihastel on optimaalses koguses glükoosivarusid, saame efektiivsemalt treenida ja väsimus tuleb aeglasemalt.

Glutamiini peetakse kasulikuks igaühele kes tegeleb vastupidavussportide nagu pikamaajooksu või rattasõiduga ning aitab vähendada krampide esinemist, mida tekitab pidev ühetaoline pingutus. Selle omaduse tõttu soovitatakse glutamiini ka vanematele inimestele, kellel esineb krampe ja lihasvalu, alternatiivina valuvaigistele.

Glutamiin aitab kaasa seedetrakti tööle ning aitab eemaldada kudedest ammoniaagi (organismis levinud jääkprodukt).

Glutamiin aitab parandada organismi kaitsefunktsioone ning vähendada lihasvalu. Samuti aitab see tugevdada immuunsüsteemi ning on kasulik valgetele verelibledele.

Glutamiin aitab kaasa peaaju tööle ning soodustab seedetrakti normaalset toimimist.

Glutamiini tasuks tarvitada talvisel ajal, kui inimorganism on nõrgenenud seisundis, sest see aitab võidelda infektsioonidega.

Glutamiin reguleerib endogeense soolestiku mikrobiota, mis leevendab kõhukinnisust ja parandab soolestiku funktsiooni.

Glutamiin võib ennetada või vähendada infektsioone pärast operatsiooni.

Glutamiin vähendab soovi suhkru järele, kuna see suudab kiiresti muutuda glükoosiks, sulgedes aju iha signaali .

Glutamiin aitab säilitada serotoniini tasakaalu, mis lisaks meeleolule mõjutab ka söögiisu signaale.

Üha enam on tõendeid selle kohta, et L-glutamiin ja GABA mängivad meeleolu- ja ärevushäiretes olulist rolli . Aja jooksul võib krooniline stress põhjustada tõsiseid terviseprobleeme.

✔tugevdab immuunsüsteemi
✔vähendab söögiisu
✔leevendab sooleprobleeme
✔põletab rasvasid
✔langetab kehakaalu
✔kiirendab ainevahetust
✔parandab seedeprobleeme
✔leevendab kõhuvalusid
✔taandab põletiku
✔aitab toiduallergiate korral
✔leevendab refluksi
✔vähendab lihasvalusid
✔leevendab kõhukinnisust
✔leevendab puhitusi

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top