JÕHVIKAKAPSLID, 500 mg, 180 kapslit, 6 kuu jagu

46.00

2 laos

Jõhvikakapslid on abistav vahend neerude, kuseteede ja põie probleemide korral ning vähendab ohtu uuesti haigestuda. Kuna jõhvikas alandab vere kolesteroolitaset, siis soovitataksegi seda ka inimestele, kellel on probleeme südame ja veresoontega.

-500 mg jõhvikapulbrit   1 kapsli kohta 

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos klaasi veega ja söögi ajal.

Toodetud Saksamaal  (Sport&Healt)

Koostis:  jõhvikapulber, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli materjal)

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                         1 kapsli kohta                               % NRV*


Jõhvikamahla pulber                                               500 mg                                         *

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

 

Looduslik: jõhvikamahla kontsentraat on pihustuskuivatatud standardmahla viiekordse kontsentratsiooniga.

✔ Looduslikud, ilma lisaaineteta ja vegan – vitamiinirikkad kapslid on kvaliteetsed vegantoidulisandid, millel pole kahjulikke lisaaineid ega maitseaineid. Jõhvikaekstrakt ekstraheeritakse jõhvikamahlast, ilma magneesiumstearaadita ja sisaldab rikkalikult C-vitamiini ning töödeldakse ilma täiendava suhkruta.

✔ Kuseteedel võib olla oht ärrituvusele, eriti naistel. Kapslid aitavad põiepõletikku ennetada. C-vitamiini abil saab tugevdada ka immuunsust ja see hoiab ära põie nõrkuse.
✔ Rikas C-vitamiini sisaldus – koos lisatud C-vitamiiniga pakuvad meie Jõhvika D-mannoosi kapslid kõiki olulisi vitamiine ja mineraale.
✔Tänu suurele C-vitamiini sisaldusele, kasutatakse jõhvikat külmetuse korral ja immuunsuse tugevdamiseks. Jõhvikas viib organismist välja kõik mürkained.

✔Suurepärane abistav vahend neerude, kuseteede ja põie probleemide korral ning vähendab ohtu uuesti haigestuda.
✔Kuna jõhvikas alandab vere kolesteroolitaset, siis soovitataksegi seda ka inimestele, kellel on probleeme südame ja veresoontega.
✔Jõhvikas viib organismist välja kõik mürkained.
✔Jõhvikas sisaldab palju polüfenoole, millel on põletiku-, vähi- ja diabeedivastased omadused.
✔Vitamiin C aitab kaasa normaalsele energiavahetuse ja närvisüsteemi funktsioneerimisele, kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top