KIBUVITSAKAPSLID, 600 mg, 180 kapslit,1- 3 kuu jagu

45.00

Laost otsas

KIBUVITSAKAPSLID

Kibuvitsa kasutatakse traditsiooniliselt multivitamiinina. Kibuvitsa marjad sisaldavad suhkrut, pektiine, tanniine, orgaanilisi happeid ja flavonoide. Kuid kibuvitsa põhikvaliteet on see, et see sisaldab suurt hulka vitamiine, nagu C, P, A, B2, K ja E. Kuna see on rikkalik A-vitamiini poolest, soodustab kibuvits naha elastsust, aeglustab selle vananemist ja suurendab kollageeni taset. Tänu kolereetilisele ja hepatoprotektiivsele toimele aitab kibuvitsaekstrakt maksa- ja sapiteede põletikuliste haiguste ning hepatiidi korral. Samuti on sellel kasulik mõju vererõhule ja kogu vereringesüsteemile, samuti aitab see vähendada kolesterooli taset. Tänu sellele, et see sisaldab K-vitamiini, parandab see vere hüübivust.

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas (vajadusel 2-6 kapslit)

Toodetud Saksamaal  ( Holi Natural)

Koostis: orgaaniline kibuvitsa pulber, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimepõhine kapslikarp)

✔ Lisaainetevaba: kapslid on vegan-, laktoosi-, gluteeni-, želatiini- ja geneetiliselt vabad (GMO-vabad), vabad igasugustest lisaainetest, nagu magneesiumstearaat (rasvhapete magneesiumsoolad) ega täiteained, samuti pestitsiididevabad. raskmetallidena ja mikrobioloogiliselt veatu.

Parima orgaanilise kvaliteediga esmaklassilised kibuvitsakapslid:  600 mg orgaanilise kibuvitsa pulbriga on kõrge kvaliteediklass kapsli kohta.

Väidetavalt on kibuvitsades 11 korda rohkem C-vitamiini kui samas koguses kiivides. C-vitamiin on hädavajalik immuunsüsteemi tugevdamiseks ning naha, juuste, küünte ja sidekoe taastamiseks.

NB! C-vitamiini vajadus on suurim stressi ja haiguste korral, alkoholi tarvitamise järel, suitsetajatel, antibiootikumide tarvitamisel, paratsetamooli ja aspiriini kasutamisel, naissuguhormoonide kasutamisel, raseduse ajal, allergiavastaste ravimite kasutamisel (antihistamiiinikumid).

Kibuvitsa kasutatakse traditsiooniliselt multivitamiinina. Kibuvitsa marjad sisaldavad suhkrut, pektiine, tanniine, orgaanilisi happeid ja flavonoide. Kuid kibuvitsa põhikvaliteet on see, et see sisaldab suurt hulka vitamiine, nagu C, P, A, B2, K ja E. Kuna see on rikkalik A-vitamiini poolest,

✔soodustab kibuvits naha elastsust, aeglustab selle vananemist ja suurendab kollageeni taset.
✔Tänu kolereetilisele ja hepatoprotektiivsele toimele aitab kibuvitsaekstrakt maksa- ja sapiteede põletikuliste haiguste ning hepatiidi korral.
✔Tänu sellele, et see sisaldab K-vitamiini, parandab see vere hüübivust.
✔Suurendab ja tugevdab keha kaitsevõimet
✔Tugevdab veresooni ja stabiliseerib südame tööd
✔Alandab vererõhku
✔Stimuleerib seedetrakti ensümaatilist aktiivsust
✔Vähendab kolesterooli
✔Normaliseerib kuseteede ja reproduktiivse süsteemi toimimist

Kes peaks võtma kibuvitsa ekstrakti kapsleid?

✔Vanematesse vanuserühmadesse kuuluvad inimesed
✔Need, kes soovivad parandada oma immuunsüsteemi
✔Kõik lapsed ja noorukid
✔Inimesed, kes soovivad normaliseerida oma endokriinsüsteemi tööd
✔Need, kes soovivad oma üldist tervist parandada

 

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top