OMEGA-3 VETIKAÕLI, 918 mg, 60 kapslit, 1-2 kuu jagu

43.00

2 laos

Omega-3 rasvhapetel, eelkõige EPA-l (eikosapentaeenhappel) ja DHA-l dokosaheksaeenhappel), on uuringutega tõestatud positiivne toime nii laste kui täiskasvanute südamele, ajule ja mälule, nägemisele ning kogu organismi arengule ja immuunsusele. Omega-3 rasvhapped on vajalikud nägemise normaalseks arenguks ja nägemisteravuse säilitamiseks. Lisaks aitavad need langetada vererõhku ja normaliseerida kolesterooli taset veres, parandavad vere hüübivust ja muudavad veresoonte seinad elastseks.


-459 mg 1 kapsli kohta
-918 mg 2 kapsli kohta

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 kapslit päevas, eelistatavalt koos toiduga.

Toodetud Saksamaal (Green Principle)

Koostisosad: DHA- ja EPA-rikas õli mikrovetikatest Schizochytrium sp. Life’s vetikaõli 500 mg DHA ja 250 mg EPA-ga. Vegan pehme kapsel (modifitseeritud maisitärklis, niiskust säilitav glütseriin, paksendaja karrageen, vesi, naatriumkarbonaat)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                      1 kapsli kohta                         2 kapsli kohta                                  % NRV*


Vetikaõli                                                                    834 mg                                   1668 mg                                             *

Eikosapentaeenhape                                                125 mg                                   250 mg                                              *

Dokosaheksaeenhape                                              250 mg                                   500 mg                                             *

Kokku Omega-3                                                       459 mg                                    918 mg                                              *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

✔Ilma soovimatute lisanditeta, nagu magneesiumstearaat, vabastavad ained, lõhna- ja maitseained, värvained, täiteained ja loomulikult GMO-vaba, laktoosi- ja gluteenivaba.

Omega-3-rasvhapped on asendamatud rasvhapped, see tähendab, et keha ise neid ei sünteesi.

✔Omega-3 rasvahapped aitavad võidelda depressiooni ja ärevusega – depression on üks enimlevinud vaimseid häireid maailmas. Sümptomiteks on kurbus, masendus, tühjusetunne ja ärrituvus. Uuringud on näidanud, et inimesed, kes regulaarselt tarvitavad omega-3 vitamiine, haigestuvad depressiooni väiksema tõenäosusega. Mis veelgi parem – kui ärevushäired ja depressioon on välja kujunenud, siis aitab Omega-3 tarvitamine kaasa sümptomite vähenemisele.

✔Aitab parandada silmanägemist – Omega-3 rasvhapped on vajalikud nägemise normaalseks arenguks ja nägemisteravuse säilitamiseks.
✔Aitab kaitsta diabeedi eest – Omega-3 rasvhapped tõstavad rakkude insuliinitundlikkust ja kaitsevad II tüüpi diabeedi eest. Häid rasvu on vaja selleks, et rakud oleksid terved. Rakkude kahjustus on väga paljude haiguste tekkepõhjus. Näiteks häirib see diabeedi korral insuliini toimet.
✔Aitab võidelda rasvumise vastu – Omega-3 rikaste toitude tarvitamine aitab vähendada keharasva ja suurendada lihasmassi.
✔Aitab stressihormoone kontrolli all hoida – Omega-3 rasvhapped DHA ja EPA aitavad vähendada kortisooli tootmist organismis. Uuringud on näidanud, et Omega-3 tarbimine kahandab arvestatavalt stressihormoonide hulka.
✔Aitab tõsta õnnehormooni taset – Omega-3 rasvhapped aitavad tõsta serotoniini ehk õnnehormooni taset, mis aitab kaasa meeleolu tõstmisele, leevendades stressi sümptomeid.
✔Aitab leevendada menstruatsioonivalu – uuringud on näidanud, et naised, kes regulaarselt ja pidevalt tarvitavad Omega-3 rasvhappeid, kogevad vähem menstruatsiooniga kaasnevat kõhuvalu.
✔Aitab parandada une kvaliteeti – hea uni on tervise üks alustalasid. Inimesed, kelle organismis on vähe Omega-3 rasvhappeid, magavad halvemini kui need, kel pole rasvhapete puudust. Eriti mõjutab see väikelaste und. Omega-3 rasvhappe madal tase on otseses seoses ka melatoniiniga – hormooniga, mis aitab uinuda, korrastades unetsükleid.
✔Aitab võidelda põletikega – Omega-3 rasvhapped on põletikuvastase toimega, põletik aga on üks faktoreid, mis mõjutab tugevalt meie veresooni ja võib viia südamehaiguste kujunemisele.
✔Aitab kaasa lapse arengule – Omega-3 rasvhapete tarvitamine raseduse viimasel trimestril ja imetamise ajal on eriti oluline, kuna need soodustavad lapse aju ja silmade arengut, ema paremat rasedusaegset tervist ja aitab vähendada enneaegse sünnituse riski.

 

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

 

Märksõnad:

Oomega

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top