MAGNEESIUM, 400 mg, 180 kapslit, 3 kuu jagu jagu

45.00

5 laos

Magneesium on vajalik lihaskoe lõõgastumiseks ja närvitalitluseks. See mineraalaine lõõgastab veresooni ja on oluline südamelihase töös. Magneesium, mida on nimetatud ka looduslikuks kaltsiumikanali blokaatoriks, aitab korraldada südamelöökide sagedust ja lihaste kokku tõmbumist, vähendab trombide teket, reguleerib ioonide liikumist rakku ja sealt välja.

 

 

5 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 kapslit päevas koos klaasitäie veega.

Toodetud Saksamaal  (Scheunengut)

Koostis: tri-magneesiumditsitraat, magneesiumoksiid, magneesiummalaat, magneesiumbisglütsinaat taimne kapsli kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos)

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                      1 kapsli kohta                         2 kapsli kohta                              % NRV*


Trimagneesiumditsitraat                                      215 mg                                   430 mg

Magneesiumoksiid                                                  200 mg                                  400 mg

Magneesiummalaat                                                150 mg                                    300 mg

Magneesiumbisglütsinaat                                     150 mg                                    300 mg

Kokku elementaarset magneesiumi                    200 mg                                 400 mg                                           107%


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

 

Vegan ja ilma geenitehnoloogiata 

Magneesiumi erinevate vormide segu näitab optimaalset biosaadavust.

Igaüks, kes pole kunagi magneesiumiga lähemalt tutvunud, on kindlasti üllatunud paljudest erinevatest magneesiumiliikidest, mida selles komplekstootes on kombineeritud. Seda seetõttu, et puhast magneesiumi pole üldse saada, vaid ainult koos teiste ainetega. Sõltuvalt sellest, millise ainega magneesium on seotud, imendub ja kasutab organism seda erinevalt. Ja iga inimese jaoks võib üks või teine ​​magneesiumiühend paremini mõjuda. Või võib-olla erinevate magneesiumiühendite kombinatsioon. Näiteks magneesiumoksiid ladestub väidetavalt organismis paremini, tsitraat aga imendub organismi kiiremini. Lisaks taluvad mõned inimesed üht-teist paremini.

NatureWell Magneesiumikompleks ühendab ühes kapslis 5 kvaliteetset magneesiumivormi ja tagab seega tõhusa ja tõhusa magneesiumivaru. Magneesiumikapslid katavad 107% päevasest magneesiumivajadusest ja annavad seega väärtusliku panuse elutähtsa organismi toimimisse: magneesium aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ja normaalsele lihaste talitlusele. Magneesium aitab säilitada ka normaalseid luid ja hambaid.

 

  • Ideaalne sportlastele: regulaarne füüsiline aktiivsus suurendab magneesiumi vajadust. Seetõttu peaksid sportlased lisaks tasakaalustatud toitumisele pöörama erilist tähelepanu biosaadava magneesiumi optimaalsele varustamisele.

 

Magneesium on seotud biokeemiliste ja ensümaatiliste protsessidega. Magneesium võtab osa rohkem kui 300 elutähtsast ensümaatilisest reaktsioonist, milleks on näiteks geneetilise informatsiooni edastamine, mis on vajalik vitamiinide ja mikroelementide omastamiseks, aminohapete aktiveerimiseks jne. Ka energiatootmine, vererõhu reguleerimine, vere glükoosisisaldus, lihaste ja närvide töö käivad magneesiumi funktsioonide hulka.

See magneesiumitoode on erinevatest magneesiumisooladest valmistatud kombineeritud toode.
Tänu magneesiummalaadi, tri-magneesiumditsitraadi, magneesiumbisglütsinaadi ja magneesiumtsitraadi tõhusale kombinatsioonile varustab keha tõhusalt ja pikaajaliselt kvaliteetse magneesiumiga.
Igal vormil on oma eelised ja omadused, mis muudavad selle erinevatele vajadustele ja eelistustele sobivaks.

Magneesiumbisglütsinaat: seda vormi peetakse üheks paremini talutavaks ja imenduvaks magneesiumiallikaks. Mineraal on seotud aminohappe glütsiiniga, mis aitab sellel õrnalt organismis imenduda ja põhjustab vähem seedeprobleeme. Magneesiumbisglütsinaat on populaarne valik lihaste ja närvide funktsiooni ning kosutava une toetamiseks.

Magneesiumtsitraat: see vorm saadakse magneesiumi sidumisel sidrunhappega. Magneesiumtsitraat on samuti hästi talutav ja imendub organismis tõhusalt. Seda hinnatakse sageli selle positiivse mõju tõttu seedimisele ja happe-aluse tasakaalu reguleerimisele. See vorm võib samuti aidata toetada lihaste ja närvide funktsiooni.

Magneesiummalaat  on orgaaniline magneesium – see on seotud õunhappe soolaga (malaat) See on eriti kiiresti biosaadav ja kokkusobiv magneesium energiavahetuseks (rakuhingamise tsitraaditsükkel), närvisüsteemi, happe-aluse tasakaalu jaoks.

Trimagneesiumditsitraat on orgaaniliselt seotud magneesiumi vorm kvaliteetse farmakopöa kvaliteediga. Magneesiumtsitraat on sidrunhappe magneesiumisool – organismis looduslikult toodetud aine. Sidrunhapet leidub looduslikult ka paljudes taimedes ja puuviljades. Sool (tsitraat) on organismis leelist moodustava toimega ja seda kasutatakse sageli inimesele mõeldud väga heades aluselistes pulbrites.

Sel viisil varustatakse keha optimaalse magneesiumiga, mis vastab erinevatele magneesiumivajadustele.

Kuidas magneesiumi puudust ära tunda?

Ohumärkideks võivad olla:

*kaltsiumipuudus ja selle tagajärjed nagu haprad luud ja kergesti lagunevad hambad
*südame-veresoonkonna haigused, südame rütmihäired ja pekslemine
*nõrkus
*probleemid lihastega – krambid, lihaspinge, lihasevalu
*treemorid (käte, pea, lõua, jalgade värisemine)
*iiveldus
*ärevus, stress ja paanikahood
*kõrge vererõhk
*II tüübi diabeet
*respiratoorsed probleemid
*pearinglus
*kurnatus
*kaaliumipuudus
*neelamishäired
*mäluhäired
*segaduses olek
*unehäired
*kõhukinnisus
*silmade valgustundlikkus ja probleemid valgusetaseme muutusega kohanemisel
*tundlikkus valjude helide suhtes
*rahutus ja hüperaktiivsus
*pidev isu soola, magusa või millegi muu järele, mida täpselt nimetada ei oska

Organismis vajatakse magneesiumit:

*luudele (umbes 70% organismis olevast magneesiumist paikneb luudes);
*valkude töötlemiseks;
*lihaste energia vabastamiseks;
*kehatemperatuuri reguleerimiseks;
*kaltsiumi, fosfori, kaaliumi, tsingi ja naatriumi ainevahetuseks;
*C-, D- ja E-vitamiini ning B-grupi vitamiinide paremaks omastamiseks;
*südamelöökide reguleerimiseks;
*südamelihaste tööks ja vereringe reguleerimiseks;
*energia vabastamiseks ning närvide ja lihaste toimimisel,
*vähemalt 300 põhilises ensümaatilises reaktsioonis,
*süsivesikute ainevahetuse mõjutamiseks ja amiinohapete aktiveerimiseks.

Järgmiste sümptomite esinemine: ärevus, hüperaktiivsus, uneprobleemid (magneesium on vajalik närvisüsteemi tööks ning selle puudus võib tuua kaasa eelpool nimetatud probleeme); valusad lihaskrambid, silmade tõmblemine.

9 põhjust, miks magneesium on su kehale hea:

✔Annab energiat ja reguleerib keha energiataset
✔Aitab lõõgastuda ja rahustab närve
✔Reguleerib und ja ravib unetust
✔Toetab seedimisprotsessi ja neutraliseerib maohapet
✔Lõdvestab väsinud lihaseid
✔Reguleerib organismis kaltsiumi ja kaaliumi sisaldust
✔Kannab hoolt südame tervise eest
✔Hoiab ära migreeni ja peavalusid
✔Ennetab luude hõrenemist

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top