KOLLAGEEN, 900 mg, 180 kapslit, 3 kuu jagu

48.00

2 laos

Kollageenhüdrolüsaat tervislike liigeste, kõhre, luu, naha, juuste ja küünte toetamiseks.

Suurepärane valem, mis koosneb 900 mg I tüüpi mere hüdrolüsaatkollageeni peptiididest, 45 mg puhast hüaluroonhapet, 30 mg koensüümi Q10, 80 mg C-vitamiini (100% *) ja 10 mg tsinki (100% *). Kollageen aitab teil leevendada liigesevalu, vältida kõhre degeneratsiooni, vähendada põletikku, parandada luutihedust ja säilitada naha, juuste ja küünte tervist.

-450 mg 1 kapsli kohta

-900 mg 2 kapsli kohta (maksimaalne annus)

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas

Toodetud Hispaanias  (Hivital)

Koostis: hüdrolüsaatkollageen, naatriumhüaluronaat, koensüüm Q10, C-vitamiin (askorbiinhape), tsinkglükonaat, kapsli kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), maisitärklis.

✔ Suurepärane valem, mis koosneb 900 mg I tüüpi mere hüdrolüsaatkollageeni peptiididest, 45 mg puhast hüaluroonhapet, 30 mg koensüümi Q10, 80 mg C-vitamiini (100% *) ja 10 mg tsinki (100% *). Kollageen aitab teil leevendada liigesevalu, vältida kõhre degeneratsiooni, vähendada põletikku, parandada luutihedust ja säilitada naha, juuste ja küünte tervist.

✔ Parim merekollageen: valmistatud 1. tüüpi merekollageenpeptiididest, hüaluroonhappest, koensüümist Q10, C-vitamiinist ja tsinkist. Kõik koostisosad on kõrgeima kvaliteediga ning optimaalse biosaadavuse ja tõhususega. Meie toode sisaldab looduslikke kapsleid, mis võimaldavad seedetraktist paremini imenduda kui tabletid või pulbrid.

✔ Kõrgeim kvaliteet: meie toode on 100% gluteenivaba, laktoosivaba, sojavaba, magneesiumstearaadivaba, suhkruvaba, ilma säilitusainete ja värvaineteta, lõhna- ja maitseaineteta, GMO-vaba, valmistatud Euroopas GMP (hea tootmistava) alusel ja ISO.

✔ Hüaluroonhappe, koensüümi Q10, C-vitamiini ja tsinkiga merekollageen ühendab nende 5 koostisosa tõhususe, parandades naha, sidemete, liigeste, lihaste, kõõluste, veresoonte, igemete, silmade, juuste ja küünte tugevust ja paindlikkust. See toetab keha vananemisprotsessis, taastab luid ja parandab haavade paranemist.

Kollageeni tarbimine toetab teie keha järgmiselt:

✔ Vähendab põletikku ja liigesevalu.
✔ Hoiab ära kõhre ja sidemete degeneratsiooni ning hoiab ära liigeste kahjustusi.
✔ Suurendab luutihedust.
✔ Tagab naha sileduse ja parandab niisutust.
✔ Tugevdab juukseid ja küüsi.
✔ Aitab taastada kõõluseid ja lihaseid.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top