MACA must, 3000 mg, 180 kapslit, 1,5-3 kuu jagu

44.00

Laost otsas

Maca must

Maca juur on rikas süsivesikute, valkude, vitamiinide, kiud- ja mineraalainete poolest, sisaldades palju peamisi rasvhappeid, B-vitamiine, C-vitamiini, kaltsiumit, magneesiumit, fosforit, rauda ja kaaliumit. Juba iidsetel aegadel pidasid Peruu indiaanlased macat imeliseks elujõu allikakas.

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2-4 kapslit päevas

Toodetud Saksamaal  (Nature Love)

Koostis: orgaaniline maca pulber (Lepidium meyenii), köögiviljakapsli kest: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, orgaaniline acerola pulber (orgaaniline acerola ekstrakt, kandja orgaaniline maltodekstriin). Toiteväärtused ööpäevase annuse kohta (2 x 2 kapslit): orgaaniline maca pulber (3000 mg), C -vitamiin orgaanilisest atserolast (12 mg)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                      2 kapsli kohta                       4 kapsli kohta                                         % NRV*


Orgaaniline maca pulber                                        1500 mg                               3000 mg                                                  *

Vitamiin C                                                                       6 mg                                   12 mg                                                     15%


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

✔Ei sisalda soovimatuid lisandeid ja 100 % vegan: ei sisalda vabastavaid aineid nagu magneesiumstearaat, ei sisalda želatiini, lõhna- ja maitseaineid, värvaineid, stabilisaatoreid ja loomulikult: laktoosivaba, gluteenivaba, säilitusainetevaba, geneetiliselt muundatud koostisosad (GMO-vaba). Valitud koostisosi on testitud vastavalt kõigile asjakohastele kriteeriumidele.

✔Maca on kolmes põhivärvis, millest igaühel on erinevad unikaalsed omadused. Kõik kolm värvi tulenevad samast seemnekultuurist, nii et sisuliselt ei saa te üht värvi iseseisvalt kasvatada. Just nahk on värvitud, nii et kui kõik on päikesekuivatatud ja töödeldud, näevad kõik pulbrid sarnased välja, kuid neid kasutatakse erinevates tingimustes.

Maca juurevärvide erinevused

Fenotüübi geneetika annab saagi umbes 60-70% kollase maca, 20-25% punase ja 10-15% musta maca suhtega. Šamaanid väidavad, et see pole juhus, vaid rohkem sellest, kuidas “ta” (la maca) soovib, et te teda tarbiksite. Sellisena valmistatakse ja võetakse kolm erinevat värvi sõltuvalt keha vajadustest ja ravitavast seisundist . Kollane maca on igapäevaseks kasutamiseks ja pikaajaline tasakaal, punane maca ja must maca on pühad ja salvestatud ägeda või kroonilise ravi jaoks. Kollane maca on neutraalne, punane maca on sisemine (naisenergia) ja must maca on väline (mehelik energia).

Kollane maca juur

Kollast Maca on kolmest värvist kõige rohkem (60–70%) ja väidetavalt on see neutraalne vorm, mida tuleks võtta iga päev ja kasutada pikaajaliseks tasakaaluks ja stressitaluvuseks. Teaduslikult teame, et kollasel makal on kõige laiem ja üldisem valik makamiide ja muid bioaktiivseid aineid, kuid madalamates kontsentratsioonides võrreldes punase või musta makaga. Kollane maca on pehmem kui teised värvid ja see on suurepärane üldine tervise toonik igas vanuses meestele ja naistele, sealhulgas lastele . Kollane maca pulber on kasulik neile, kellel on hormonaalne tasakaalutus (sh PMS ja menopaus ), kilpnäärme düsfunktsioon , neerupealiste väsimus , autoimmuunsus, põletik, vaimne tervis ning ka energia ja viljakuse parandamine .

Must maca juur

Must Maca on haruldane maca vorm (10–15%) ja arvatakse, et see on kõige püham ja päästetum põhiseadusliku puudulikkuse või krooniliste terviseseisundite ägedaks raviks. Must Maca esindab meie keha välist energiat (see on maka isane pool), mis tugevdab, annab elujõudu ja annab suuna meie organismile. Sellisena toob must maca kasu meie kognitiivsele võimekusele (aju udu), ajutegevusele , energiale , vaimsele keskendumisele, vaimsele tervisele (antidepressant), füüsilisele võimekusele , meeste viljakusele , seksuaalsele funktsioonile ja libiidole. Meie enda uuringud on näidanud, et must maca juur sisaldab kõrgemaid bioaktiivseid aineid võrreldes kollase macaga, kuid veidi madalam kui punane maca. Must maca juur hoolitseb kogu meie välise olemise ja meheliku energia eest, see on nagu meeliülendav ja julgustav tõuge. Must maca sobib ideaalselt kasutamiseks meestele ja naistele krooniliste või ägedamate seisundite, tasakaalustamatuse ning sportliku ja kognitiivse võimekuse korral.

Punast ja musta maca juurt saab kasutada spetsiifiliste terviseseisundite täiendavaks ägedaks toetamiseks. Punane maca toidab sisemist ja must maca toidab välist.

Näidustused:

✔väsimus
✔depressioon
✔valu
✔külmatunne
✔lihaspinged
✔peavalud
✔lihaste nõrkus
✔õhupuudus
✔liigeste jäikus

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top