MSM, 1000 mg, 365 tabletti, 6 kuu jagu

51.00

4 laos

MSM e. väävel – orgaaniline, bioloogiliselt aktiivne väävliühend, mis on organismis sisalduv põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumiseks. Annab paindlikkust ja tugevust lihastele, luudele, liigestele, sisemistele membraanidele, nahale, juustele ja küüntele.

 

-1000 mg 1 tableti kohta 

-2000 mg 2 tableti kohta

4 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 päevas  tühja kõhuga koos piisava koguse vedelikuga

Toodetud Saksamaal

Koostis: MSM Metüülsulfonüülmetaan, kibuvitsa ekstrakt

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                      1 tableti kohta                                     2 tableti kohta                               % NRV*

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

MSM Metüülsulfonüülmetaan                          1000 mg                                               2000 mg                                            *

Kibuvitsa ekstrakt                                                   24 mg                                                   48 mg                                               *

millest vitamiin C                                                    12 mg                                                    24 mg                                               30%

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

Kibuvitsamarja ekstraktist 24 mg C-vitamiini lisamine annuse kohta suurendab positiivset mõju. MSM-i ja C-vitamiini kombinatsioon võib suurendada mõlema komponendi efektiivsust. C-vitamiin on tuntud oma antioksüdantsete omaduste poolest, MSM-i aga põletikuvastaste ja valuvaigistavate omaduste poolest.

Puhas MSM – ilma lisanditeta: MSM-i tabletid sisaldavad 99,9% puhast, kõrge biosaadavusega MSM-i, C-vitamiinirikast kibuvitsamarja ekstrakti ja riisi ekstrakti – see on kõik.

✔MSM -st räägitakse rahvasuus üha enam, ent paljud siiski veel ei tea, et see imeline aine täidab organismis mitmeid olulisi ülesandeid. Nimelt sõltub sellest ainest meie nooruslik välimus ja energilisus. Tabletid on kergesti neelatavad, puhtalt taimsed ja seega 100% vegan.

MSM e. väävel – oluline koostisosa nahale, küüntele

Väävel on inimese ainevahetuses oluline mineraalelement. See osaleb hormoonide, ensüümide ja valkude loomises kogu kehas.
Väävel on ülioluline ka keratiini, kollageeni ja elastiini moodustamisel. Need vastutavad sidekoe, kõhre, naha, küünte ja tugevate juuste tugevuse ja struktuuri eest.

✔MSM parandab naha tervislikku seisundit ja jume–MSM on oluline koostisaine kollageeni tootmisel. Kuiv, kortsuline ja lotendav nahk on vähese kollageeni tulemus. MSM koos c-vitamiiniga normaliseerib aga kollageeni moodustamist ehitades üles uut ning tervet epiteelkude. Tulemuseks on tervem ja siledam nahk.

✔MSM tugevdab küüsi ja juukseid--MSM on nn „ilu mineraal“, mis on vajalik tervete juuste ja küünte moodustumiseks.

✔MSM parandab liigeste liikuvust–Puhas MSM on väävli vorm, mis on organismis sisalduv põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumiseks. Uuringud on näidanud, et MSM mängib olulist rolli sidekoe ja kõhre loomisel ning liigeste liikuvuse tagamisel.

✔MSM puhastab keha toksilistest ainetest–Looduslik väävel aitab rakuseinu muuta läbilaskvamaks. Pisut lähemalt seletatuna tähendab see seda, et väävliühend aitab rakkudest välja viia näiteks selliseid mürgiseid raskemetalle nagu plii, elavhõbe, alumiinium, nikkel jne. Nimetatud metallid põhjustavad mitmeid raskeid haigusi nagu hüperaktiivsus, õpiraskused, käitumishäired, depressioon, degeneratiivsed ja närvisüsteemi haiguseid. Samuti aitab väävel rakkudest välja viia ainevahetuse jääke samal ajal suurendades vajalike toitainete omastamist, vee ja hapniku sisselaskvust.

✔MSM kiirendab taastumist–Tihti tekib ületreenimisest lihastesse piimhape, millega kaasnevad valud ning põletikulised protsessid. MSM, aidates kaasa ainevahetuse puhastumisele ja rakkude varustamisele hapnikuga, kiirendab lihaste taastumist ja energia vabanemist neis.

✔MSM tõstab energiataset–Kuna MSM tõstab raku ainevahetuse läbilaskvust, ei vaja organism enam nii palju energiat toitainete kohaletoimetamiseks. Seedimine on suurim energiatarvitaja organismis (ligi 70-80% energiast läheb seedimisele). Seoses sellega jääb organismil vaba energiat rohkem üle, mida inimene saab tarvitada muudeks olulisteks toiminguteks.

✔MSM vähendab põletikulisi protsesse sh kehakaalu--Juba eelmistest punktidest nägime, et MSM aitab rakust ainevahetusjääke eemaldada ning toitaineid, vett ja hapnikku sisse viia. Liigne kehakaal on aga tegelikult ainevahetusprobleem. Keharakud on ülekaalu korral kroonilises põletikus. Looduslik väävel osaleb ainevahetusjääkide ja mürkide väljaviimisel, mille tõttu on äärmiselt tähtis selle aine piisav olemasolu organismis. Kui jääkained on organismisüsteemist eemaldatud, saavad rakud samuti vabaneda üleliigsest vedelikust. Vedelik mängib rakus kaitse ja puhver ülesannet. Kui organism ei saa piisavalt vett hakkab keha vett kinni hoidma, et säilitada kehas seda vähestki vett eluliselt oluliste protsesside jaoks. Kuid vee kinnihoidmisega hoiab organism kinni ka jääkaineid. Tulemuseks on rakkude põletik ja kehakaalu tõus.

✔MSM kaitseb oksüdatiivse stressi ja toksiinidest tulenevate kahjulike mõjude eest.

✔MSM on kasulik kõõlusepõletiku ja artriidi korral.

✔MSM leevendab allergiat. Uuringud on andnud tõestust, et MSM leevendab tänapäeval sedavõrd sagedasi toiduallergiaid.

✔MSM võitleb parasiitide vastu.

✔MSM viib kehast mürkaineid välja. MSM-il on võime rakkudest välja viia ainevahetuse jääke, suurendades vajalike toitainete omastamist, vee ja hapniku sisselaskvust.

✔MSM vähendab stressi. Teadlased lasid 14 inimesel tarbida MSM-I erinevatel perioodidel seitsmest kuust ühe aastani. Selle perioodi jooksul ei haigestunud keegi ning inimesed tundsid end paremini.

✔MSM on kasulik inimestele, kellel on kõrvetised, artriit, kopsuprobleemid, migreen või lihasvalu.

Tänu ainevahetuse korrastumisele kaovad lisaks ka järgmised ainevahetuse haigused nagu vedelikupeetus, öised jalakrambid, liigesevalud, akne, allergiad, astma, seedetrakti häired, stress, vereringehäired, põletikud, paistetused, migreen, krooniline väsimus, neeruhädad ning maksaprobleemid.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top