PAPAIA EKSTRAKT, 500 mg, 180 kapslit, 2 kuu jagu

47.00

2 laos

Papaia ensüümidel, mis aitavad maos valke lagundada ja soodustada toitainete imendumist, on turse- ja põletikuvastased omadused. Papaia sisaldab taimset ensüümi, mis oma füsioloogilise toime poolest on sarnane maomahlaga.

-500 mg 1 kapsli kohta

-1500 mg 3 kapsli kohta (vajadusel)

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-3 kapslit päevas koos vedelikuga

Toodetud Saksamaal (Native Vital)

Koostis: papaia ekstrakt, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsli kest)

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB         1 kapsli kohta           3 kapsli kohta                          % NRV*


Papaia ekstrakt                                          500 mg                     1500 mg                                     *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

Soovitatav päevane annus: 1500 mg väga aktiivset (6 miljonit USP/g) papaia ensüümi, mis ekstraheeritakse õrnalt papaia viljast.

Papaiin on populaarne rahvapärane ravim valu, põletiku ja turse vähendamiseks. Seda kasutatakse ka seedimise parandamiseks ning infektsioonide, kõhulahtisuse ja allergiate raviks.

Native Vital Papain on puhtalt taimne toode, mis on valmistatud papaia viljadest ja võib aidata seedimist toetada. Muuhulgas on papaiinil proteolüütiline (käivitav) toime ning see võib aidata valke seedida ja toitaineid paremini omastada. Lisaks sisaldab Native Vital Papain loomulikult palju organismile olulisi vitamiine ja mineraalaineid.

Papaiinikapslitel võib olla väga intensiivne lõhn. See lõhn on tüüpiline papaiinile ja pole põhjust muretsemiseks. Toode on väga suurte annustega ja sellel on väga kõrge ensüümi aktiivsus. Kuna ei kasutata lisaaineid, mis seda lõhna varjavad, on lõhn täielikult tajutav.

✔100% looduslik. Ei sisalda kunstlikke täite- ega sideaineid. Kasutatakse ainult looduslikke ja taimseid aineid. Laktoosivaba, gluteenivaba ja vegan.

✔kasulik seedimisele ja toidu imendumisele
✔kaitseb magu ja maksa
✔tugev antibakteriaalne toime
✔võib aidata leevendada kurguvalu sümptomeid, nagu turse, valu ja punetus
✔võib vähendada valu ja põletikku
✔võib leevendada ka seedehäireid, nagu kõhukinnisus ja puhitus
✔aitab paraneda haavu
✔leevendab lihasvalu
✔võib aidata vöötohatise sümptomite, nagu valu, nahakahjustused ja neuralgia, puhul
✔tugevdab immuunsust
✔aitab eemaldada surnud rakke ja hoida nahka tervena
✔põletikuvastane toime, rahustab magu ja soolestikku ning vähendab turseid
✔võib leevendada erinevaid toiduallergiaid, eriti toiduvalgu seedehäiretest põhjustatud probleemide puhul
✔papaiinis sisalduvad aminohapped võivad aidata leevendada ärritunud soole sündroomi sümptomeid, vältides maohappe refluksi

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top