ŽENŠENN (Siberi), 450 mg, 60 kapslit,1- 2 kuu jagu

30.00

Laost otsas

Ženšenn avaldab mõju kesk-närvisüsteemile, vähendab unisust, normaliseerib vererõhku, alandab veresuhkrut. Suurendab sportlastel vastupidavust, vähendab väsimust, parandab südame veresoonkonna tegevust vanematel inimestel.

-450 mg 1 kapsli kohta

-900 mg 2 kapsli kohta (maksimaalne annus)

 

 

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 kapslit päevas koos veega

Toodetud Saksamaal  (Clav)

Koostis: Siberi ženšennipulber, glasuur: hüdroksüpropüülmetüültselluloos

100% vegan ning laktoosi-, gluteeni- ja geenitehnoloogiavaba. Ei kasutata selliseid lisaaineid nagu stearaadid, vabastavad ained, lõhna- ja maitseained, värvained, želatiin või stabilisaatorid.

✔Alates tema avastamisest on seda kasutatud üldise stressitaluvuse suurendamiseks ning see on väidetavalt positiivselt mõjutanud keskendumisvõimet ja jõudlust.

✔Biosaadavus: Siberi ženšenn sisaldab 0,8% eleutherosiidi, mis on bioaktiivsed taimsed ained, mis on tuntud oma adaptogeense, toniseeriva, immuunsust tugevdava ja stressi vähendava toime poolest.

✔Siberi ženšenn on Venemaal, Jaapanis, Põhja-ja Lõuna-Koreas hästi tuntud, sest seal ta just kasvab. Siberi ženšenn on tugev immuunsüsteemi tugevdaja, seda on kasutatud tõsiste terviseprobleemide korral ja keha üldise vastupanuvõime parandamiseks.

✔Siberi ženšenn on neutraalne sobides igapäevaseks kasutamiseks. Siberi ženšenn on näidustatud keskmisele inimesele, kes on ülekoormatud ja ülesöönud, kuid toitainete puuduses, ei saa piisavalt magada või füüsilist koormust, silmade all on tumedad ringid ja pupillid on suurenenud või ahenenud. Regulaarselt tarbides parandab ženšenn immuunsüsteemi , vähendab kortisooli taset ja põletikke ning parandab kognitiivset ja füüsilist võimekust . Siberi ženšenni on edukalt kasutatud luuüdi supressiooni raviks keemiaravi või kiiritusravi järgselt, angiini, kõrge kolesteroolitaseme, peavalu , unetuse ja isutuse raviks. Kliinilises praktikas kasutatakse seda ka ööpäevarütmi häirumise puhul ning aktiivsus-tähelepanuhäire raviks .

✔ Stimuleerib närvisüsteemi ja maandab stressi, suurendab elujõudu ja tahtejõudu.
Siberi ženšenn muudab inimese aktiivsemaks, suurendab reaktsioonikiirust, annab palju energiat, mis paneb inimesi paremini töötama nii füüsiliselt kui ka vaimselt ning aitab närvidel korralikult toimida, leevendades samal ajal stressi.
✔Suurepärane alternatiiv võitluseks depressiooni vastu.
✔Pikendab eluiga.
Siberi ženšenn alandab vererõhku ja stabiliseerib seda. See on üks pikema eluea põhjusi. Kui vererõhk on normaalne, hoiab südame tervena, süda hoiab teid elus ja tugev süda pikendab eluiga. Tänapäeval on uuringud näidanud, et siberi ženšenn vähendab vähirakke. See toimib hästi eriti kopsuvähi korral.
✔Tugevdab immuunsüsteemi ja suurendab üldist vastupanuvõimet.
✔Tugevdab luustruktuuri ja aitab seetõttu osteoporoosi ennetada.
Siberi ženšenn on kasulik lihastele ja luudele. Hoiab luustiku tugeva, sisaldab palju vitamiine, mida meie luud ja lihased vajavad.
Aitab kergesti läbida menopausi.
Siberi ženšenn leevendab östrogeenist tingitud sümtomeid, aidates vähendada väsimust, liigese-ja lihasvalu ning meeleolumuutusi.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top