Mesilaspiim, tuntud ka nimega apilak, on toitainerikas ja tuntud oma tervislike omaduste poolest. Sellel on mitmeid tervisele kasulikke omadusi, mida toetavad teaduslikud uuringud. Mesilaspiima kapslid pakuvad mugavat ja tõhusat viisi selle mesilindude toodetud aine kasulike omaduste nautimiseks.

Mis on Mesilaspiim?
Mesilaspiim on piimjas sekretsioon, mida toodavad töömesilaste hüpofarüngeaalsed näärmed. See on peamine toit mesilasema ja noorte mesilaste jaoks. Mesilaspiim koosneb veest, valkudest, süsivesikutest, rasvadest, vitamiinidest ja mineraalidest. Eriti rikas on see B-grupi vitamiinide, eriti B5 (pantoteenhape) ja B6 (püridoksiin) ning mineraalide nagu raud, kaltsium, kaalium, tsink ja mangaan poolest. Traditsiooniliselt on mesilaspiima kasutatud immuunsüsteemi tugevdamiseks, energia suurendamiseks ja üldise enesetunde parendamiseks.

Mesilaspiima Kapslite Eelised
Mesilaspiima kapslid pakuvad mugavat ja efektiivset viisi mesilaspiima tarbimiseks, tuues kasu immuunsüsteemile, naha tervisele ja üldisele heaolule. Teaduslikud uuringud toetavad mesilaspiima positiivset mõju tervisele, muutes selle väärtuslikuks täienduseks igapäevases tervise eest hoolitsemises.

Immuunsüsteemi tugevdamine: mesilaspiima kapslid sisaldavad antioksüdante ja vitamiine, mis aitavad tugevdada immuunsüsteemi.
Näiteks 2016. aasta uuringus leiti, et mesilaspiim stimuleerib lümfotsüütide proliferatsiooni ja makrofaagide aktiivsust, aidates seeläbi tõsta organismi kaitsevõimet.
Energiatase: Looduslikud stimulandid mesilaspiimas võivad aidata suurendada energia taset.
Naha tervis: Mesilaspiim on tuntud oma nahka parandavate omaduste poolest, aidates säilitada naha nooruslikkust ja elastsust.
2013. aastal teostatud uuring näitas, et mesilaspiim võib parandada naha taastumist ja vananemisprotsessi aeglustada.
Antioksüdantne Toime: Mesilaspiim sisaldab antioksüdante, mis aitavad neutraliseerida vabu radikaale, vähendades oksüdatiivset stressi ja ennetades rakukahjustusi.
Seedimine: Mesilaspiima kapslid võivad parandada seedimist ja soodustada tervislikku soolestiku mikrofloorat.
Närvisüsteem: Stressi vähendamine, depresiooni, unehäirete ja muude närvisüsteemi probleemide puhul võib mesilaspiima toime olla suurepärane.
Kolesteroolitaseme Reguleerimine: Mõned uuringud on leidnud, et mesilaspiima tarbimine võib aidata alandada LDL (halb kolesterool) taset veres, aidates seeläbi vähendada südamehaiguste riski.
APILAK, ehk mesilaspiim toimib üldtoniseerivalt, ainevahetust stimuleerivalt ja stressitaluvust tõstvalt. Soovitatav kasutada üldtugevdava vahendina organismi kurnatuse korral ning üldiseks profülaktikaks.