ASTRAGALUS e.Kilejas hundihammas, 600 mg, 180 kapslit, 6 kuu jagu

51.00

4 laos

Rahva­meditsiinis kasutatakse Astragalust külmetuste ja ülemiste hingamis­teede haiguste raviks.

-600 mg 1 kapsli kohta

4 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas piisava koguse veega

Toodetud Saksamaal

Koostis: Astragaluse juurepulber

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                  1 kapsli kohta                               % NRV*


Astragalus                                                            600 mg                                          *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

✔ Ilma lisanditeta –  Astragaluse ekstrakti kapslid on vegan-, laktoosi-, gluteeni-, želatiini- ja geenitehnoloogiavabad (GMO -vabad), ilma lisanditeta, nagu magneesiumstearaat (rasvhapete magneesiumisoolad) või täiteained, pestitsiidideta samuti raskemetallid ja mikrobioloogiliselt veatud.

 

Seda taime võib kohata Taga-Baikali Lõuna-Idas, Daurias ja Burjaatias. Taim on tuntud ja kasutusel paljude maade rahvameditsiinis: tiibeti, hiina, mongoli, korea ja siberi.

Hundihammas ehk Astragalus on pika jõulise juurega taim, mida Hiina ravikunstis kasutatakse ravimina. Hundihammas on organismi vastupanuvõime tugevdaja, antiviiruseline, antibakteriaalne, uriini väljutav, aktiveerib kopsude, mao ja maksa tegevust, kaitseb südant. Hundihammast on tihti kasutatud B hepatiidi ning maksahaiguste ravimisel.

Astragaluse ekstraktil võib olla potentsiaalset kasu tervisele ja see võib aidata vähendada teatud kemoteraapiast tingitud kõrvaltoimeid, nagu iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus, luuüdi supressioon, parandada inimeste elukvaliteeti.

Kaugelearenenud vähihaiged: parandab vähiga seotud väsimust ja anoreksiat ning sünergiseerib teatud kemoteraapiatega ja parandab nende terapeutilist efektiivsust, eriti mitteväikerakk-kopsuvähi korral.

Kõik astragalusele omased raviomadused määravad peamiselt selle keemiline koostis, selles sisalduv tohutu hulk kasulikke ja toitaineid.

Lisaks peetakse seda imelist ürti võimsaks looduslikuks antidepressandiks ja rõhuregulaatoriks. Arvukad kliinilised uuringud on kinnitanud, et astragalus on ravimtaim, millel on diureetiline, kokkutõmbav, röga eraldav ja rahustav toime. Astragalusel pole kõrvaltoimeid ja vastunäidustusi.

*Tõhus varase borrelioosi puhul: tõstab organismi vastupanuvõimet kuna suurendab valgete vereliblide hulka. Hundihammast võivad kasutada aastaringselt need, kes elavad piirkonnas, kus on palju puuke, et tõsta organismi vastupanuvõimet võimaliku puuguhammustuse ning borrelibakteriga kokkupuutumise puhul. Hundihambal on omadus koguda endasse seleeni. See on üks tähtsamatest vereloome protsesside elementidest elusolenditele….

*Rahvameditsiinis kasutatakse teda ka külmetuste ja ülemiste hingamisteede ja nohu raviks. On leitud, et ta aitab taastada keskkonna toksilisusest ja stressist halvenenud immuunsüsteemi tööd. Eriti kasulikuks peetakse seda taime kroonilise immuunpuudulikkusega inimeste puhul ning pärast suurte koguste antibiootikumide tarvitamist.

Hundihammast kasutatakse järgnevate haiguste puhul:

✔Leevendab pingeid ja kaitseb keha füüsiliste, vaimsete ja emotsionaalsete pingete korral.
✔Tõstab organismi vastupanuvõimet – viiruste, erinevate põletikuliste protsesside, vähi ja diabeedi korral.
✔Sisaldab suures koguses antioksüdante, mis kaitseb rakke vabade radikaalide eest–toetab immuunsüsteemi.
✔On antibakteriaalse ja põletikuvastase toimega.
✔Alandab vererõhku.
✔Kaitseb maksa.
✔Toetab neerude ja põrna talitust.
✔Impotentsuse puhul.
✔Toidab ja ravib nahka.
✔ Kopsupõletik
✔ Vereloome süsteemi haigused
✔ Südame veresoonkonna ja hüpertoonia haigused
✔Suhkruhaigus ja ateroskleroos
✔ Mao- ja soolte-, aga samuti maksahaigused
✔ Pahaloomulised kasvajad
✔ Trihhomonoos
✔Neeruhaigused
✔Alandab veresuhkru taset

 

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top