B12 VITAMIIN vedel, 500 mcg, 50 ml, 1800 tilka

37.00

Laost otsas

B12-vitamiini piisav saamine on äärmiselt tähtis normaalseks vereloomeks ja punaste vererakkude arenguks.  B12-vitamiini on vaja aminohapete normaalseks ainevahetuseks, erinevate aneemiate ennetamiseks ja närvisüsteemi normaalseks toimimiseks.

-250 µg 1 tilga kohta

-500 µg 2 tilga kohta (päevane annus)

 

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 tilka päevas. Üks tilk sisaldab 250 µg B12-vitamiini.

Toodetud Saksamaal

Koostis:  demineraliseeritud vesi, metüülkobalamiin

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                  1 tilga kohta                      2 tilga kohta                               % NRV*


Metüülkobalamiin, B12                                  250 µg                                500 μg                                        50%


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

 

✔Ilma soovimatute lisanditeta, 100% vegan: B12-vitamiini tilgad ei sisalda soovimatuid säilitusaineid ega lisaaineid nagu alkohol või magneesiumstearaat.  B12-vitamiini tilkade koostisainete loetelu on  lühike: taimne glütseriin, demineraliseeritud vesi ja metüülkobalamiin B12. B12-vitamiini tilgad on loomsetest koostisosadest vabad ja seega 100% vegan.

Kasutatakse ainult metüülkobalamiini – B12-vitamiini bioaktiivset vormi, mida saab organism omastada ja kasutada otse, st ilma täiendava konversioonietapita.

Metüülkobalamiini teine ​​eelis on see, et see vorm on eriti stabiilne: tilkade kõrge vitamiini B12 sisaldus püsib kuude jooksul – ilma stabilisaatorite või säilitusainete, näiteks alkoholi/etanooli lisamiseta.

Kas saate tavalise toiduga piisavalt B12-vitamiini? Tänapäeval leidub B12-vitamiini vaid loomsetes toodetes, nagu liha, piim, munad jne. B12-vitamiini loomad ise ei tooda – B12-vitamiini toodavad looduslikult mullas leiduvad bakterid ja loomad omastavad B12-vitamiini toiduga.

Selleks, et saada B12-vitamiiniga optimaalselt, tuleks iga päev tarbida palju loomseid saadusi, mis praktikas on vaevalt võimalik. Sel põhjusel võib loomseid tooteid söövatel inimestel tekkida ka B12-vitamiini puudus.

Kuidas on lood valdavalt taimse toitumisega? Kuna me peseme köögivilju enne söömist hügieenikaalutlustel, siis läheb kaduma ka looduslikult moodustunud vitamiin B12. Seetõttu tuleb optimaalse varustatuse tagamiseks täiendada B12-vitamiini – eriti vegan/taimetoiduga.

B12-vitamiin – meie tervise jaoks oluline aine

✔B12-vitamiin on meie keha jaoks hädavajalik vitamiin, millel on lugematu arv ülesandeid: B12-vitamiini tuntuim ülesanne meie kehas on tema oluline roll rakkude jagunemisel ja immuunsüsteemi normaalses talitluses.

✔B12-vitamiinil on energia metabolismi jaoks veel üks oluline funktsioon: B12-vitamiin aitab kaasa energia metabolismi normaalsele talitlusele.

✔B12 keskse ehitusmaterjalina aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele ja psühholoogilisele funktsioonile.

 

B12 vitamiin aitab kaasa:

✔immuunsüsteemi normaalsele toimimisele,

✔normaalsele ainevahetusele,

✔punaste vereliblede moodustumisele-aneemia ennetusele,

✔normaalsele vaimsele funktsioonile,

✔vähendab väsimust,

✔närvisüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks,

✔hormoonide ainevahetuseks, sealhulgas menstruaaltsükli regulaarsus,

✔DNA õigeks jaguneminseks ning rakkude uuenemiseks (iseäranis oluline rasedate, laste ja kroonilisi haigusi põdevate isikute puhul),

  • keskkonnatoksiinidest, sealhulgas raskmetallidest vabanemiseks,
  • sapphapete tootmiseks, mis on oluline rasvade seedimiseks ning rasvlahustuvate vitamiinide omastamiseks (D, E, A, K),

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top