D-MANNOOS JÕHVIKAGA, 700 mg, 160 tabletti,2-5 kuu jagu

44.00

1 laos

 

D-mannoos on looduslik suhkur, mis on mõeldud põie ning kuseteede elundkonna toetuseks, puhastamiseks ja kaitseks.  D-mannoos  takistab teatud tüüpi bakterite kleepumist kuseteede seintele ja infektsiooni põhjustamist. D--mannoosil on ka põletikuvastased omadused. D-mannoos on kuseteede nakkuste ennetamisel sama tõhus kui antibiootikumid.

-600 mg 1 kapsli kohta

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-3 tabletti koos rohke veega

Toodetud: Saksamaal

Koostis: D-mannoos, jõhvika puuviljaekstrakt, askorbiinhape, katteaine (hüdroksüpropüülmetüültselluloos)

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                       1 tableti kohta                 2 tableti kohta                        3 tableti kohta                    % NRV*


D-mannoos                                                              700 mg                               1400 mg                              2100 mg                                  *

Jõhvika ekstrakt                                                     38 mg                                   76 mg                                   114  mg                                   *

millest proantotsüaniide                                        3,8 mg                                  7,6 mg                                 11,4 mg                                   *

Askorbiinhape                                                          12 mg                                    24 mg                                  36 mg                                   45%

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

 

Toetus teie kehale: hoolikalt valitud lihtsa suhkruga valem lahustub kiiresti ja läheb kuseteedesse, kus bakterid võivad koguneda. C-vitamiiniga rikastatud kapslid aitavad säilitada immuunsüsteemi normaalset talitlust, võimaldades keskenduda kõige olulisemale.

✔Ilma soovimatute lisanditeta:  D-mannoos ekstraheeritakse õrnalt maisist, et tagada maksimaalne biosaadavus, et teie keha saaks kõige rohkem omastada. GMO vaba, sobib vegan- ja taimetoitlastele ning ei sisalda kahjulikke lisandeid – toode on teie ohutuse tagamiseks laboratoorselt testitud.

Erinevalt sahharoosist ja fruktoosist ei mõjuta D-mannoos veresuhkru tasakaalu ega ainevahetust, kuna D-mannoosist metaboliseerub ainult väga väike kogus. D-mannoosi toime sarnaneb rohkem glükoosi omale ja glükoos on suhkur, mida kasutavad inimese kõik rakud. Kuna D-mannoos imendub glükoosist märksa aeglasemalt, ei toimi see, erinevalt glükoosist, organismi energiavaruna. D-mannoosi ei kasutata kütusena energia saamiseks.

Tänu oma ainulaadsele ainevahetusmehhanismile ei lõhustu D-mannoos enne uriiniga organismist väljutamist. Ka ei jää ta pikemaks ajaks organismi nagu glükoos. Enamus tarbitud D-mannoosist filtreeritakse läbi neerude organismist välja ja suunatakse põide kiireks eritumiseks.

Naisi ohustavad kuseteede nakkused märksa rohkem kui mehi, üle 50% naistest põeb vähemalt korra elu jooksul mõnda kuseteede nakkust. Neist 20% jaoks muutub nakkus korduvaks ning mõnda kimbutavad kuseteede nakkused kolm või enam korda aastas. See on murettekitav, kuna tavameditsiin soovitab kuseteede nakkusi ravida enamasti antibiootikumidega.

D-mannoosi regulaarne tarvitamine tõstab oluliselt vere mannoositaset, mis omakorda tõstab mannoositaset uriinis. Mannoosi optimaalne tase uriinis on oluline kuseteede tervise toetaja. Esmaseks eesmärgiks peakski olema ennetav hooldus ja kuseteede optimaalse tervise tagamine.

✔D-mannoosi kapslid on mõeldud urinaaltrakti heaoluks toetades, puhastades ja kaitstes neerude, kusejuhade ja kusepõie tegevust.

Looduslik suhkur D-mannoos võib olla alternatiivseks ravi võimaluseks pidevate antibiootikumikuuride asemel.

✔D-mannoos võib olla kasulik prebiootikum. Prebiootikumid on ained, mis soodustavad kasulike bakterite kasvu soolestikus. D-mannoos võib tervisele kasulik olla ka kasulike bakterite arvukuse suurendajana.

✔D-mannoos aitab seedekulglat kaitsta lektiinide eest. Lektiinid on ubades, seemnetes, teraviljas ning isegi mõnedes köögi- ja puuviljades leiduvad valgud. Lektiinid on seedimisele parajaks koormaks, kuna ei lagune ei maomahla ega seedeensüümide toimel.

Miks D-mannoos aitab kuseteede nakkuste korral?

Enam kui 90% kuseteede nakkuste põhjustajaks on Escherichia coli (E. coli), mille esinemine soolestikus on normaalne. Probleeme tekitab see bakter vaid siis kui hakkab vohama seal, kus seda olla ei tohiks, nt kuseteedes. Kui normaalne E. coli satub kuseteedesse ja hakkab seal paljunema, ilmnevad tavalised kuseteede nakkuse sümptomid.

✔Põletav kipitus urineerimisel
✔Sage urineerimisvajadus
✔Valu või pakitsus alakõhus
✔Veri uriinis (mõnikord, kuid mitte alati)
✔Hägune uriin

Jõhvika kasulikud omadused:

✔ Kuseteedel võib olla oht ärrituvusele, eriti naistel. Kapslid aitavad põiepõletikku ennetada. C-vitamiini abil saab tugevdada ka immuunsust ja see hoiab ära põie nõrkuse.
✔ Rikas C-vitamiini sisaldus – koos lisatud C-vitamiiniga pakuvad meie Jõhvika D-mannoosi kapslid kõiki olulisi vitamiine ja mineraale.
✔Tänu suurele C-vitamiini sisaldusele, kasutatakse jõhvikat külmetuse korral ja immuunsuse tugevdamiseks. Jõhvikas viib organismist välja kõik mürkained.

✔Suurepärane abistav vahend neerude, kuseteede ja põie probleemide korral ning vähendab ohtu uuesti haigestuda.
✔Kuna jõhvikas alandab vere kolesteroolitaset, siis soovitataksegi seda ka inimestele, kellel on probleeme südame ja veresoontega.
✔Jõhvikas viib organismist välja kõik mürkained.
✔Jõhvikas sisaldab palju polüfenoole, millel on põletiku-, vähi- ja diabeedivastased omadused.
✔Vitamiin C aitab kaasa normaalsele energiavahetuse ja närvisüsteemi funktsioneerimisele, kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

 

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

 

 

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top