KURKUM, 450 mg, 120 kapslit, 4 kuu jagu

50.00

Laost otsas

Kurkum Boswellia  on üks põletikuvastaste taimede kõige tõhusamaid kombinatsioone. See teeb nendest ühe parima artriidi vastu võitlemise preparaadi. Liigese valu leevendust võib näha pärast nende kapslite kasutamist 1 päeva jooksul. Tulemused on pikaajalised ja põletikuvastane toime on püsiv.

Maksimaalne kontsentratsioon: kurkum või looduslik kurkumiekstrakt 20: 1 95% kurkumiga. Kõrgeim turul. 475 mg bioaktiivset kurkumiini kapsli kohta. Üks meie kurkumi kapsel vastab 20 kapslile kurkumipulbrist või orgaanilisest kurkumiini sisaldusest. Kinoko Life Kurkum on looduslik põletikuvastane ja antioksüdant, samuti liitlane teie kaitse tugevdamisel.
Kurkum, boswellia, ingver, must pipar, C-vitamiin, vask-täielik imendumine, põletikuvastane, liigestele

 

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas

Toodetud Hispaanias  (Kinoko)

Koostis: 500 mg kaltsineeritud ekstrakti kohta 95% kurkumist (Curcuma longa L “risoomid) (475 mg kurkumiini) (ingver, boswellia), L-askorbiinhape (C-vitamiin), musta pipra (piperiin) ja vase kuivakstrakt.

✔100% kvaliteet: meie toode on 100% looduslik, vegan, gluteenivaba, laktoosivaba, sojavaba, magneesiumstearaativaba, ränidioksiidivaba, suhkruvaba, ei sisalda säilitusaineid ega värvaineid, ei sisalda lisaaineid, GMO, valmistatud GMP ja ISO alusel tunnistused.

✔Esmaklassiline valem: valmistatud kontsentreeritud ekstraktist (95%) koos kurkumijuure toimeainega 475 mg puhast kurkumiini. Kokku 10 000 mg taime, suurim turul. Musta pipra ekstraktiga (kontsentratsiooniga 95% piperiini), C -vitamiini ja vaske, mis tagab kurkumi (kurkuminoidid) biosaadavuse ja maksimaalse imendumise. Üks kapsel meie kurkumist vastab 20 kapslile pulbrilise või orgaanilise kurkumiini sisaldusega kurkumiini sisalduses

✔Unikaalsed omadused: turul ainulaadne kurkum vaskega. Vask aitab kaasa meie liigeste sidekoe säilimisele ja luude tugevdamisele, valgete ja punaste vereliblede küpsemisele, raua transportimisele, glükoosi ja kolesterooli ainevahetusele, südamelihase ja aju kokkutõmbumisele arengu ajal.

✔Täielik imendumine: musta pipra, C -vitamiini ja vase kombinatsioon aitab meie kehal maksimaalselt imenduda. Ainus turul leiduv vaskisisaldusega kurkum, mis on meie luusüsteemi jaoks hädavajalik mineraal, mis saavutab meie luudele ja liigestele maksimaalse biosaadavuse.

✔Boswellia (viiruki)-Curcumin (kurkumiin) kapslid on üks põletikuvastaste taimede kõige tõhusamaid kombinatsioone. See teeb nendest ühe parima artriidi vastu võitlemise preparaadi. Liigese valu leevendust võib näha pärast nende kapslite kasutamist 1 päeva jooksul. Tulemused on pikaajalised ja põletikuvastane toime on püsiv.
Individuaalselt on tehtud nii kurkumiini kui ka viiruki toimete kohta palju uuringuid ja on leitud, et need toimivad ilma ebamugavate kõrvaltoimeteta.

Viiruki- kurkumiini toidulisandit kasutatakse järgmistel juhtudel:

– osteoartriit – hakkab töötama mõne tunni jooksul ning liigesevalu leevendamine on peaaegu kohene. Viiruk võib parandada kõhre biokeemilist struktuuri, suurendab liigeskoe verevarustust
-reumatoidartriit – need mitte ainult ei leevenda liigesevalu, vaid ka paistetust liigese ümber. Viiruki-kurkumiini kombinatsioon on kasulik ka hommikuse jäikuse leevendamiseks reumatoidartriidi korral
– emakakaela spondüliit- kombinatsioon on emakakaela lülisamba põletiku jaoks tugev
-anküloseeriv spondüliit- väga kasulik põletikuvastane täiendus ja aitab vähendada seljavalu ning turset
– krooniline koliit
-astma ja allergiad
-crohni tõbi
-pahaloomulised kasvajad, ajuvähk- on efektiivne igasuguste pahaloomuliste kasvajate korral.Vähendab aju turset, tapab ajukasvajarakke, inhibeerib topoisomeraase. Kurkumiin on väga tugev põletikuvastane ravim, mille mõju sarnaneb kortikosteroidide efektiivsusele.

Omadused:

-tugevdab immuunsüsteem
-säilitab tervet kardiovaskulaarsüsteemi.
-alandab liigesvalusid
-parandab verevarustust
-nakkustest tervenemise kiirendamine

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top