KURKUM, 717 mg, 240 kapslit, 3 kuu jagu

48.00

3 laos

KURKUM PIPERIINIGA

Rahvameditsiinis on kurkum kasutust leidnud liigese- ja kõhuvalu, kõhupuhituse- ja gaaside, isukaotuse, kollatõve, kõrge kolesteroolitaseme ja nahaekseemide korral. Sellega on ka organismi puhastatud mürkidest (nt elavhõbedast), ravitud peavalusid, bronhiiti, kopsuviirusi, heinapalavikku, menstruaaltsükli probleeme ja nahasügelust.

 

-717 mg 1 kapsli kohta

 

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 3 x 1-2 kapslit päevas koos piisava koguse vedelikuga.

Toodetud Saksamaal  (Nature Love)

Koostis: orgaaniline kurkumipulber (kurmeric longa), taimne kapsli kest: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, orgaaniline must pipar

1 kapsli kohta 717 mg kurkumit, millest 38 mg kurkumiini

40 mg pipart, millest 2 mg piperiini

Nii kurkum kui ka must pipar on pärit kontrollitud mahepõllumajandusest kurkumijuure kodumaades: Indias, Indoneesias ja Sri Lankal.

Ilma lisanditeta ja 100% vegan: Laboratoorselt testitud pestitsiidide, raskmetallide ja mikrobioloogia suhtes.  Vaba vabastavate ainete, nagu magneesiumstearaat, täiteained, želatiinivaba ja loomulikult: laktoosivaba, gluteenivaba, säilitusainete ja GMO vaba.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, toidate last rinnaga, tarvitate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

 

Go to Top