MACA, 400 mg, 200 kapslit, 2-3 kuu jagu

48.00

2 laos

Maca juur võib olla kasulik lisand, kui tunnete pidevat väsimust, soovite parandada sportlikku sooritust, tõsta tuju, parandada mälu või isegi parandada libiidot. Huvitaval kombel näitavad uuringud ka seda, et seda võib kasutada menopausi sümptomite vastu võitlemiseks, muutes selle loomulikuks vahendiks menopausi lähenevatele naistele.   

 

– 400 mg 1 kapsli kohta

– 1200 mg 3 kapsli kohta (maksimaalne annus)

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2-3 kapslit päevas koos klaasi veega

Toodetud: Saksamaal

Koostisosad:  Musta maka ekstrakt 20:1, L-arginiin HCL, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest), tsinkbisglütsinaat, püridoksiinvesinikkloriid, metüülkobalamiin

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                      3 kapsli kohta                            kohta % NRV*


Musta maka ekstrakt 20:1                                 1200 mg                                           *

(vastab 24000 mg pulbrile)

L-arginiin HCL                                                     450 mg                                             *

Vitamiin B6                                                              4,2 mg                                        300%

Vitamiin B12                                                            7,5 mcg                                       300%

Tsink                                                                           15 mg                                         150%

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

Looduslik Maca juur. Ei sisalda kunstlikke värvaineid, sünteetilisi lisaaineid ja allergeene, nagu gluteen, laktoos, pähklid ja pähklijäljed.

Must Maca on haruldane maca vorm (10–15%). Must Maca esindab meie keha välist energiat, mis tugevdab, annab elujõudu ja annab suuna meie organismile. Sellisena toob must maca kasu meie kognitiivsele võimekusele (aju), ajutegevusele , energiale , vaimsele keskendumisele, vaimsele tervisele (antidepressant), füüsilisele võimekusele , meeste viljakusele , seksuaalsele funktsioonile ja libiidole. Uuringud on näidanud, et must maca juur sisaldab kõrgemaid bioaktiivseid aineid võrreldes kollase macaga

Kasulikud omadused:

Maca sisaldab aminohapet nimega türosiin, seetõttu toimib maca ka meeleolu tõstjana ning stressi leevendaja või isegi peletajana.

 • macal on positiivne mõju meie ajutegevusele (mälu, meeleolu ja kognitiivsed võimed) ja närvisüsteemile.
 • aitab taastada neerupealsete tööd, olles suureks abiks neerupealsete kurnatuse korral.
 • maca annab palju energiat, mis võib tuleneda tema võimest tõsta kasvuhormooni taset seerumis.
 • maca tõstab kehas kortisooli ja DHEA taset ning toimib seeviisi kroonilise kurnatuse vastaselt ja vähendab vananemise ilminguid.
 • tõstab efektiivselt libiidot ja viljakust nii naistel kui meestel.
 • toimib hormoonide tasakaalustajana ja aitab seeläbi nii menopausi aegsete vaevuste (kuumahood) kui ka PMS sündroomi (tujukõikumised) vaevuste vastu. Maca on ohutu ja keemiavaba alternatiiv hormoonravile – maca stimuleerib keha loomulike ja omaste hormoonide tööd!
 • võib suurendada rinnapiima kogust.
 • parandab sportlikku võimekust ja vastupidavust ning sisaldab taimseid steroole, olles seega asendamatu toitaine sportlaste menüüs.
 • märkimisväärselt kõrge vitamiinide ja mineraalide sisaldusega. Võib anda mõningate ainete puhul isegi kuni 100% nende päevasest soovitvast kogusest.
 • aktiviseerib hormooni nimega kaltsitoniin, mis pidurdab kaltsiumi vabanemist luudest, olles seega ideaalne abivahend osteoporoosi korral. Ainult hormoon kaltsitoniini mõju all omastab meie organism kaltsiumi, mida on aja närvi ning luukoe taastumiseks.
 • on eriliselt rikas asendamatute rasvhapete sisalduse poolest, sisaldab oleiin-ja linoleenhapet (oomega 9 ja oomega 3).
 • sisaldab märkimisväärselt 18-st aminohapet, millest 7 on asendamatud aminohapped (kokku on asendamatuid aminohappeid 9).
 • tõstab vitaalsust ja annab jõudu ka vanematele inimestele.
 • stimuleerib ja reguleerib endokriinsüsteemi-endokriinsüsteemil on juhtiv roll meie keha protsesside juures, mis toimuvad aeglaselt, nagu raku kasvamine. Kiiremad protsessid, nagu hingamine ja kehalised liigutused, on närvisüsteemi päralt. Ja kuigi need kaks osa on eraldi süsteemid, töötavad nad tihtipeale koos, et keha funktsioneeriks  õigesti. Näiteks on endorkiinnsüsteemi tööks kontrollida meie kasvu ja kui teismeline kasvab liiga kiiresti või on väga lühike, saab seda vastava hormooniga kontrollida ning mõjutada.-
 • toetab immuunsüsteemi.
 • on rauapuudusaneemia vastase toimega, tõstab raua taset veres.
 • maca on naturaalselt rikas joodi allikas, mis on oluline meie endokriinsüsteemi tarbeks ning stimuleerib ka kilpnaarme tööd.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

 

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top