MUSTIKAEKSTRAKT, 1000 MG, 180 tabletti, 6 kuu jagu

48.00

6 laos

Mustikas aitab säilitada silmade head tervist ning aitab kaasa normaalsele silmanägemisele läbi antioksüdatiivse toime. Lisaks aitab mustikas stabiliseerida kollageeni moodustamist silmades.

6 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 tablett päevas koos vedelikuga

Toodetud Suurbritannias (Pureclinica)

Koostis: mustika ekstrakt

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                     1 tableti kohta                               % NRV*


Mustikaekstrakt 10:1                                            1000 mg                                         *

Antotsüanidiin 125%                                              125 mg                                          *

Piperiin                                                                      5 mg                                             *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

RIKAS ANTOTSÜANIDIINI ALLIKAS—Mustikaekstrakt sisaldab tugevaid antioksüdante ja flavonoide, millest tugevaimad on antotsüaniidid. Mustikas, iga tablett sisaldab suures koguses looduslikult esinevaid flavonoide, mis annavad mustikale kasulikud omadused.

1000 mg 10:1 mustikaekstrakti vastab 10 000 mg tervetele mustikatele. Standardiseeritud 125 mg antoükanidiini ja 5 mg musta pipra ekstraktiga.

300% parem imendumine -kasutades 5 mg piperiini (musta pipra ekstrakti) tableti kohta, suurendab 10 000 mg mustikaekstrakt antotsüanidiinide kontsentratsiooni veres 300% või isegi rohkem. See tähendab, et toimeained jõuavad kiiresti täpselt sinna, kuhu nad kuuluvad.

Suur annus, 125 mg antotsüanidiini – standardiseeritud 12,5% kõige tõhusamatest antioksüdantidest – antotsüanidiinidest.

✔ Vegan ja lisanditeta – looduslikud kapslid on veganid ja sisaldavad puhtaid taimseid koostisosi. Samuti ei sisalda need säilitusaineid, värvaineid, stabilisaatoreid ega geenitehnoloogiat. Need on ka gluteenivabad, laktoosivabad ning ei sisalda pärmi, soja ja pestitsiide.

✔Mustikas on tuntud spetsialistide ning tavakasutajate seas kui suurepärane vahend erinevate nägemisprobleemide kõrvaldamiseks. Teda kasutatakse profülaktikas ning ravimiseks, samuti ka taastumisprotseduuridel operatsioonide järgselt või peale haiguste läbipõdemist.
✔kaitseb silmi väsimuse ja ülekoormuse eest
✔on kasulik nägemisteravusele
✔on kasulik sõidukijuhtidele sõitmiseks õhtusel ja öisel ajal
✔vitamiin C aitab vähendada väsimust ja kurnatust
✔väljutavad organismist soolad
✔kasulik reuma, neerukivide ja podagra korral
✔võib parandada südame tervist
✔loob kõik vajalikud tingimused veenide, arterite ja kapillaaride piisavaks funktsioneerimiseks

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top