GLUTATIOON, 1000 mg, 60 ml

43.00

3 laos

L-Glutatioon on üks organismi kõige olulisemaid ja tõhusamaid antioksüdante. Seda toodetakse organismis kolmest aminohappest. Glutatioonil on oma roll ka immuunsüsteemi tervislikul talitlusel ja see toimib organismis peamise mürkide eemaldamise ühendina. Mürgid nagu raskmetallid seotakse glutatiooniga, mis kannab need seejärel organismist välja. Ent glutatiooni tootmine väheneb vananedes, stressi ja haiguste korral.

-500 mg 1 kapsli kohta

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 ml (umbes 30 tilka) päevas. Otse suhu  või lisada oma lemmikmahla või -vette.  AINULT TÄISKASVANUTELE

Toodetud Saksamaal

Koostis: L-glutatioon,  patenteeritud liposoomide segu, C-vitamiini, hüaluroonhape, alfa-lipoehape

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                  30 tilga kohta                               % NRV*


L-Glutatioon                                                      1000 mg                                         *

Liposoomide segu                                             400 mg                                           *

C-vitamiin                                                            300 mg                                          *

Hüaluroonhape                                                   100 mg                                          *

Alfa-lipoehape                                                      25 mg                                           *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

  • PARIM VERSIOON: iga liposoomse glutatiooni vedeliku portsjon sisaldab 1500 mg kvaliteetset glutatioonilisandit. See koosneb hoolikalt L-glutatioonist (redutseeritud), patenteeritud liposoomide segust, C-vitamiinist, hüaluroonhappest, alfa-lipoehappest. Suurepärane imendumine maksimaalse efekti saavutamiseks
  • Miks liposomaalne glutatioon: Glutatioon on vähendatud täiendava glutatiooni hulka. Glutatiooni redutseeritud vorm on stabiilne ja sellel on antioksüdantsed omadused. Kuid glutatioon on liiga suur molekul, see imendub halvasti. Liposoomid on mikroskoopilised fosfolipiidide pallid, mis ümbritsevad toitaineid nagu glutatioon ja parandavad nende imendumist
  • Vedel glutatioon: õiged toitained on hea tervise aluseks.
  •   Gluteeni-, soja-, nisu- ja piimavabad, ilma lisatud suhkruta. Liposomaalne glutatioon on glutatiooni optimaalne vorm maksimaalseks imendumiseks

Mis on glutatioon ja kuidas see töötab?

Gluatioon on kõige võimsam ja tähtsam antioksüdant, mida toodab ka meie keha väikeses koguses.
Glutatiooni nimetatakse tripeptiidiks, sest ta sisaldab kolme aminohapet – glutamiinhapet, tsüsteiini ja glütsiini.

Vabade radikaalide ilmnemisel neutraliseerib meie keha need loomulikult, kui nad hakkavad meie kehale ohtu kujutama. Keha toodab arvukalt erinevaid antioksüdante, sealhulgas väikest molekuli nimega glutatioon, mis koosneb kolmest aminohappest (glütsiin, tsüsteiin ja glutamiinhape). See molekul on meie keha jaoks oluline antioksüdant. Seda leidub ennekõike maksas, toksiliste ainete kõrvaldamise eest vastutavas elundis, samuti neerudes, kõhunäärmes, ajus jne.

Glutatiooni on 2 vormi: oksüdeeritud glutatioon (halb glutatioon) ja redutseeritud glutatioon (hea glutatioon). Redutseeritud glutatioon on väga aktiivne molekul, mis püüab kinni mürgiseid aineid, põhjustab nende muundumist ja kõrvaldab need loomulikult (sapi või uriini kaudu). Pärast seda puhastamist muundatakse redutseeritud glutatioon oksüdeeritud glutatiooniks. Seega on vaja genereerida uut redutseeritud glutatiooni molekuli. Vanusega regenereeritakse molekule üha aeglasemalt ja oksüdeeritud glutatiooni on suuremas koguses kui redutseeritud glutatiooni.

L-glutatiooni puudulikkust näitavad seedetrakti häired koos sagedase kõhukinnisuse, seedehäirete, kõhupuhitusega. Samuti põhjustab selle puudumine probleeme psühho-emotsionaalse seisundiga, samuti suurenenud ärevus, ärrituvus. Aminohapete vähenenud tootmine provotseerib viljatust, probleeme liigutuste koordineerimiseg.

Kasulikkus:

✔Tõhus antioksüdandi tugi terve immuunsüsteemi tagamiseks.
✔Hädavajalik mürkide eemaldamiseks.  L-glutatioon toetab maksa kahjulike ainete ja toksiinide detoksikatsioonil organismis. See mängib olulist rolli raskmetallide, kemikaalide jääkide ja muude potentsiaalselt kahjulike ainete sidumisel ja kõrvaldamisel.
✔Tõhus antioksüdant. L-glutatioon on võimas antioksüdant, mis neutraliseerib vabu radikaale kehas, vähendades seeläbi oksüdatiivset stressi. See võib aidata aeglustada vananemisprotsessi ja vähendada krooniliste haiguste riski.
✔Toetab tervislikku rakutalitlust.
✔Parandab maksa funktsiooni ja on vajalik maksa puhastusprotsessis
✔Toimib põletikku pärssivalt
✔Suurendab energia metabolismi

✔Toetab südame tervist. L-glutatioon võib aidata vähendada oksüdatiivset stressi südame-veresoonkonna süsteemis ja parandada veresoonte funktsiooni. Selle tulemusena võib see aidata ennetada südamehaigusi ja toetada üldist südame tervist.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top