KANEPIÕLI KAPSLID, 1000 mg, 60 kapslit, 2 kuu jagu

33.00

3 laos

KANEPIÕLI kurkumi ja musta pipraga on looduslikud toitained. Sisaldab ka aminohappeid, oomega 3 ja 6 rasvhappeid ning kurkumi juureekstrakti, mis toetab üldist heaolu. 

1 kapsel sisaldab 1000 mg kanepit ja 100 mg 95% kurkuminoide, 80 mg ingveriekstrakti ja 20 mg musta pipart.

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos toiduga

Toodetud Suurbritannias  (Vitablossom)

Koostis: 1 kapsel sisaldab 1000 mg kanepit ja 100 mg 95% kurkuminoide, 80 mg ingveriekstrakti ja 20 mg musta pipart.

✔Täiustatud kapslid: Kurkumi ja musta pipra ekstrakti lisamine maksimeerib kanepi efektiivsust. Kurkum aitab suurendada biosaadavust. Kapslid sisaldavad ka aminohappeid, oomega 3 ja 6 rasvhappeid ning kurkumijuureekstrakti.
✔Ei sisalda säilitusaineid, lõhna- ja maitseaineid ega muid kunstlikke koostisosi.GMO-vaba.

Kasulikkus:

✔ Kanep–toimib väga hästi stressi ja ärevuse puhul. Annab energiat ja jaksu.Sisaldab külluslikult omega 3 ja 6 rasvhappeid, vitamiin E-d, rauda, kaltsiumi, kaalumit ja tsinki.

✔OOmega–Oomega-3 rasvhapetel, eelkõige EPA-l (eikosapentaeenhappel) ja DHA-l dokosaheksaeenhappel), on positiivne toime nii laste kui täiskasvanute südamele, ajule ja mälule, nägemisele ning kogu organismi arengule ja immuunsusele.Oomega-3 rasvhapped on vajalikud nägemise normaalseks arenguks ja nägemisteravuse säilitamiseks. Lisaks aitavad need langetada vererõhku ja normaliseerida kolesterooli taset veres, parandavad vere hüübivust ja muudavad veresoonte seinad elastseks.

✔Kurkumiin–Kurkumiin on pleioptiline molekul, mis saab mõjutada mitmeid molekule ja geene. Näiteks, kui tarvitada kurkumit tihti esineva hingamisteede nakkushaiguste raviks, toimib see nii viiruse vastu, alandab palavikku ja põletikku ning leevendab hingamisteede seisundit.Samuti parandab kurkumiini pleioptiline olemus suhkruhaigete inimeste seisundit, taandades põletikku, oksüdatiivset stressi ning aitatades ravida diabeedi tüsistusi.

✔Must pipar–suurendab kurkumiini imendumis

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top