KANNATUSLILL, 550 mg, 240 kapslit, 4 kuu jagu

49.00

Laost otsas

4 kuu jagu

KANNATUSLILL (PASSIFLORA INCARNATA)

Kannatuslille kasutatakse ärevushäirete ning stressi ennetamiseks ja raviks. Samuti unetuse, hüsteeria ning epilepsia leevendamiseks.

 

Laost otsas

Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas koos piisava koguse vedelikuga

Toodetud Saksamaal (Scheunengut)

Koostis: Kannatuslille ekstrakt 10:1 (millest 4% flavonoide), katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimse kapsli kest), 100% vegan

✔ Vegan ja lisanditeta – looduslikud kapslid on veganid ja sisaldavad puhtaid taimseid koostisosi. Samuti ei sisalda need säilitusaineid, värvaineid, stabilisaatoreid ega geenitehnoloogiat. Need on ka gluteenivabad, laktoosivabad ning ei sisalda pärmi, soja ja pestitsiide.

100% flavonoididega. Iga vegankapsel sisaldab vähemalt 4% flavonoide. Kannatuslilles sisalduv flavonoidkompleks koosneb suures osas viteksiinist, isoviteksiinist, orientiinist, isoorientiinist ja krüsiinist.

10:1 ürdiekstrakt: 550 mg puhast kannatuslille ekstrakti 10:1. Ühe kapsli jaoks kasutatakse 5500 mg toorainet, ilma soovimatute täite-, abi- või lisaaineteta.

Kannatuslill sisaldab erinevaid eeterlikke õlisid – lisaks huvitavatele flavonoididele iseloomustab kannatuslille kõrge eeterlike õlide sisaldus. Need aktiveerivad ajus niinimetatud neurotransmitterid ja tagavad kõrge biosaadavuse.

Amazoonia pärismaalased on juba väga ammu kasutanud kannatuslillede lehti nende rahustavate ja valu leevendavate omaduste pärast, vilju aga südametegevuse toniseerimiseks ja köha leevendamiseks.
Meditsiinis hakati taime kasutama 19. sajandi lõpul Ameerika Ühendriikides, leevendamaks närvidest põhjustatud rahutust ja mao-soolestiku spasme.

Euroopas kasutati taime esialgselt homöopaatilises meditsiinis valude leevendamiseks, unetuse, neurasteenia ja närvikurnatuse puhul. Veel soovitati taime bronhiaalsete probleemide (eriti astma puhul), põletike ja ka pediaatriliste närviprobleemide korral.

✔Kannatuslilled on kasutamist leidnud ka unetuse, astma, kõhulahtisuse, düsenteeria, menstruaalhäirete ja epilepsia ravil. Kannatuslille kasutatakse närvinõrkuse, ärevuse, uinumisraskuste, unehäirete, neurovegetatiivse düstoonia, klimakteeriliste vaevuste, kroonilise alkoholismi, hüsteeria, närvisüsteemist tuleneva südamepekslemise ja närvisüsteemi häiretest tulenevate seedekulglavaevuste korral.
✔Kannatuslilles sisalduvad alkaloidid on spasmolüütilise toimega, soodustavad veresoonte laienemist ja arteriaalse vererõhu alanemist.
✔Teada on vererõhku alandav ja sundhirme maha suruv toime.
Teadusele pakuvad suurt huvi kannatuslilledes leiduvad glükosiidid, alkaloidid ja flavonoidid.
✔Taimedest on leitud ka looduslikku seratoniini, tuntud rahuloluhormooni. Nendel toimeainetel põhineb aastasadu kasutust leidnud rahvameditsiin ja nende baasil valmistatakse tänapäeval ravimeid.
✔Kannatuslille ekstrakt rahustab, vähendab ärrituvust ja närvilisust
✔Passiflora incarnata ekstrakt aitab alandada arteriaalset vererõhku
✔Kannatuslille ekstrakti pulbrit kasutatakse peavalude, migreeni ja üldise valu korral
✔Passiflora incarnata ekstrakti kasutatakse maoprobleemide korral (koolikud, närviline kõht, seedehäired jne)
✔Kannatuslille ekstrakti kasutatakse menstruatsioonikrampide ja premenstruaalse sündroomi (PMS) leevendamiseks.
✔Kannatuslill aitab uinuda ja rahulikult magada

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top