KOENSÜÜM Q10, 200 mg, 120 kapslit, 4 kuu jagu

53.00

Laost otsas

Koensüüm  Q10  on kehale üks olulisemaid ühendeid, mis vahendab toitainete ja hapniku reageerimisel energeetilisi protsesse ning võimaldab rakus energiatootmist.  Parandab  mälu, suurendab keskendumis- ja analüüsivõimet ning aitab ennetada viirushaigusi. Koensüüm Q10-l on ka vererõhku ja veresuhkru sisaldust langetav toime. Seega kokkuvõtlikult saab öelda, et Q10 on meie organismi nähtamatu taustajõud, mis mõjutab nii meie energiataset, mõtlemist ja mälu, südant kui ka immuunsüsteemi. Q10 tõstab vastupanuvõimet stressile ja haigustele ning aitab pingelisel eluperioodil hoida keha tervena.

-100 mg 1 kapsli kohta (päevane annus)

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas

Toodetud Saksamaal

Koostis: Koensüüm Q10, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest)

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                   1 kapsli kohta                               % NRV*


Koensüüm Q10                                                    200 mg                                            *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

  • Suures annuses koensüüm Q10 200 mg ubikinooniga kapsli kohta. Tuletatud hästi kääritatud köögiviljade koensüümist Q10. Kääritamiseks kasutame pärmi. GM-vaba mais on pärmi toitainealus
  • Vaba soovimatutest lisanditest ja 100% vegan: maitseainete, värvainete, stabilisaatorite, magneesiumstearaadi ja loomulikult želatiinivaba, laktoosivaba, gluteenivaba ja geneetiliselt muundatud koostisosadeta (GMO-vaba). Valitud koostisosad testitud vastavalt kõigile asjakohastele kriteeriumidele

Koensüüm Q10 esineb loomulikult organismis ja on igas rakus antioksüdandina. Kui vabu radikaale on liiga palju, võib see põhjustada oksüdatiivset stressi, mis võib kahjustada meie DNA-d ja suurendada haiguste riski.

Sobivad nii veganitele kui ka taimetoitlastele. Ei ole geneetiliselt muundatud ja on vabad allergeenidest, nagu gluteen, soja, laktoos, pähklid ja pähklijäljed.

Q10 ehk koensüüm. Q10 on rasvlahustuv vitamiinisarnane aine, mida leidub kõigis keharakkudes, kuid eriti palju südames, lihastes ja närvisüsteemis.
Q10 toodetakse maksas, kuid pärast 25. eluaastat hakkab selle kogus kehas vähenema. Koensüüm Q10 on kasulik neile, kes kannatavad FÜÜSILISE VÕI VAIMSE KURNATUSE, PIDEVA VÄSIMUSE, KÕRGE KOLESTEROOLI VÕI SÜDAMEHÄIRETE käes.

Defitsiidist tulenevad probleemid:

*Väsimus
*Jõuetus
*Koormustaluvuse langus
*Suurenenud risk südame- ja veresoontehaigustele, immuunsüsteemi häiretele, kasvajate tekkeks
*Kiirenenud vananemine

Pidevalt madal koensüüm Q10 tase organismis tähendab suuremat südame- ja veresoonkonnahaiguste, igemepõletiku, immuunsüsteemi häirete ja kasvajate ning närvisüsteemi kahjustavate häirete, näiteks seniilsuse, ohtu. „Q-vitamiin osaleb rakkude oksüdatiivsete ühendite regulatsioonis, mispärast on sel oluline roll keha vananemisprotsessi pidurdamisel.

 

Kasulikud omadused:

*Kroonilise väsimuse sündroomi puhul
*Emotsionaalse ja vaimse või füüsilise kurnatuse seisundite korral
*Tõhus antioksüdant, mis pärsib vananemise protsesse, aitab stressiga hakkama saada ja tugevdab vastupanu haigustele
*Q10 tõstab vastupanuvõimet stressile ja haigustele ning aitab pingelisel eluperioodil hoida keha tervena.
*Aitab ainevahetushäirete korral
* Samuti parandab ta mälu, suurendab keskendumis- ja analüüsivõimet ning aitab ennetada viirushaigusi.
* Vererõhku ja veresuhkru sisaldust langetav toime.
*Tugevdab immuunsüsteemi.
*Kaitseb veresoonte seinu, aju ja kogu närvisüsteemi kahjustuse eest
*Omab võtmerolli rakkude energia tootmises, kaitseb raku membraane (ehk raku kestasid) ja vere lipoproteiine oksüdatiivse kahjustuse eest
*Tagab E-, C-vitamiini ja Alfa-lipoehappe aktiivsete vormide olemasolu

Ohutusalane teave:

Soovitatud päevast tarbimist ei tohi ületada. Kui olete rase, toidate last rinnaga, kasutate retseptiravimeid või kui olete arsti järelevalve all, on enne mis tahes toidulisandi kasutamist soovitatav konsulteerida tervishoiutöötajaga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud, mitmekesist toitumist ja tervislikke eluviise.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top