KOPSUROHI, 600 mg, 90 kapslit, 3 kuu jagu

52.00

2 laos

Kopsurohul on eriti palju kasutusalasid rahvameditsiinis. Ta aitab nii ülemiste hingamisteede haiguste (köha, bronhiit, astma) korral kui ka tuberkuloosi ning teiste kopsuhaiguste vastu, ta puhastab hästi hingamisteed rögast, abi on saadud ka gripi korral.

-600 mg 1 kapsli kohta

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas söögi ajal koos piisava koguse vedelikuga. Soovitame tarbida vähemalt 14 päeva korraga. Ärge võtke toodet korraga üle 30 päeva.

Toodetud Saksamaal

Koostis: kopsuürdi pulber, N-atsetüül-L-tsüsteiin, musta pipra ekstrakt, vaskbisglütsinaat, riboflaviin, taimne vegan kapsli kest, hüdroksüpropüülmetüültselluloos

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                          1 kapsli kohta                                  % NRV*


Kopsurohi                                                                 600 mg                                            *

N-atsetüül-L-tsüsteiin                                           100 mg                                              *

Musta pipra ekstrakt                                              2,1 mg                                                 *

millest piperiin 95%                                                2 mg                                                   *

Vask                                                                            350 mcg                                             35%

Vitamiin B2                                                               0,21 mg                                               15%


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

Kopsurohi sisaldab palju vitamiine ja mineraalaineid, eriti joodi ja kaaliumi, parkaineid jt muid keha toetavaid väärtuslikke aineid.

Kopsurohtu tunti ja kasutati juba keskajal. Nagu nimigi ütleb, (lad pulmonarius – kopsu raviv)

Eriti palju kasutusalasid on kopsurohul rahvameditsiinis. Ta aitab nii ülemiste hingamisteede haiguse korral kui ka tuberkuloosi ning teiste kopsuhaiguste vastu, ta puhastab hästi hingamisteed rögast, abi on saadud ka gripi korral.

Tugev antioksüdant: vask ja mangaan aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele ja rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest. Vask toetab ka immuunsüsteemi normaalset talitlust
Biosaadavus: Optimeeritud biosaadavus musta pipra ekstraktist saadud piperiini lisamisega
Kopsurohi aitab nii kopsupõletiku ja bronhiidi kui ka lihtsa köha puhul.

✔Hingamisteede seisundite leevendamine–kopsurohu ekstrakti pulbersisaldab erinevaid bioaktiivseid ühendeid, nagu flavonoide, tanniine ja saponiine. Need võivad aidata vähendada põletikku hingamisteedes, muutes kopsurohu ekstrakti potentsiaalselt kasulikuks selliste seisundite puhul nagu köha, bronhiit ja isegi astma.

✔Antimikroobsed omadused— uuringud on leidnud, et teatud Pulmonaria Officinalis ekstrakti pulbri ühendid võivad toimida bakterite, seente ja viiruste vastu. See viitab sellele, et see võib aidata võidelda hingamisteede infektsioonidega ja toetada immuunsüsteemi.

✔Antioksüdantne aktiivsus–antioksüdandid on ühendid, mis aitavad kaitsta keha oksüdatiivse stressi ja kahjulike vabade radikaalide põhjustatud kahjustuste eest. Kopsurohu ekstrakt sisaldab flavonoide, mis on tuntud oma antioksüdantsete omaduste poolest. Need antioksüdandid võivad aidata vähendada oksüdatiivseid kahjustusi hingamissüsteemis, parandades potentsiaalselt üldist kopsude tervist.

✔Röga eritumise soodustamine–kopsurohu ekstrakti on traditsiooniliselt kasutatud ka kerge rögalahtistina, mis tähendab, et see võib aidata kaasa lima väljutamisele hingamisteedest. See võib olla eriti kasulik inimestele, kes tegelevad selliste haigusseisunditega nagu bronhiit või liigne lima tootmine.

✔Põletikuvastane toime–kopsurohu ekstraktis sisalduvaid bioaktiivseid ühendeid, nagu flavonoidid, tanniinid ja saponiinid, on uuritud nende põletikuvastaste omaduste osas. Hingamissüsteemi põletik võib kaasa aidata erinevatele hingamisteede haigustele ning põletiku vähendamine võib aidata leevendada sümptomeid ja parandada üldist hingamisteede tervist.

✔Allergia leevendamine-– uuringud näitavad, et sellel võib olla allergiavastaseid omadusi, mis võivad aidata hingamisteede allergiate korral. Ekstrakt võib aidata vähendada immuunvastust, mis põhjustab allergilisi reaktsioone, nagu heinapalavik või allergiline astma.

✔Vähivastane potentsiaal— uuringud on näidanud, et Pulmonaria officinalis’e ekstraktil võib olla vähivastaseid omadusi. Mõned ekstraktis sisalduvad bioaktiivsed ühendid on näidanud potentsiaali teatud vähirakkude kasvu pärssimisel.

✔Traditsiooniline kasutamine hingamisteede haiguste korral–kopsurohi on traditsiooniliselt kasutatud taimsetes ravimites hingamisteede tervise toetamiseks. Seda on kasutatud mitmesugustes vormides, sealhulgas teede, tinktuuride ja ekstraktidena, et aidata leevendada köha, bronhiidi ja muude hingamisteede haigusi.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top