MUMIO ekstrakt, 500 mg, 120 kapslit, 2-4 kuu jagu

52.00

5 laos

Mumio (Shilajit) on traditsiooniline ravim, mida tuntakse ja kasutatakse sadu aastaid. Mumio parandab mälu ja pärsib aju vananemist oma neuroprotektiivse aktiivsuse kaudu. Mumio tugevdab immuun- ja närvisüsteemi. Mumio annab jõudu ja energiat, hoiab korras südametegevuse ja vähendab reuma tekkeriski. Abi maohaavandtõve, neeru- ja põie-, nahahaiguste, sisemiste ja välimiste põletike, tuberkuloosi, neuriitide ja neuralgiate puhul.

5 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 kapslit päevas koos klaasi veega

Toodetud Saksamaal

Koostis: Mumijo Shilajiti ekstrakt 10:1, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimse kapsli kest)

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                       1 kapsli kohta                       2 kapsli kohta                          % NRV*


Mumijo Shilajiti ekstrakt 10:1                            500 mg                                 1000 mg                                     *

millest fulvohape 80%                                          400 mg                                 800 mg                                      *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

✔100% originaal: saadud Himaalaja lõunajalamilt pärit koobastest, kivipragudest ja kivitükkidest. Sellest piirkonnast pärit Shilajit on eriti puhas ja väga rikkalik. Vaigune tooraine on õrnalt pulbristatud ja kapseldatud.

✔Vaigu asemel kapslid: Shilajit on tuntud oma väga vaiguse ja maalähedase maitse poolest.

✔Lisanditeta ja 100% vegan: lõhna-, värv-, stabilisaatori-, laktoosi- ja gluteenivaba, loomsete koostisosadeta ja geenitehnoloogiata

✔Looduslik puhas shilajiti ekstrakt kõrge fulviini ja humiinhappe sisaldusega.

Mumio on kahvatupruun kuni mustjaspruun tõrvalaadne aine, mis on tekkinud saja aasta jooksul mineraalkivimitest ja taimejäänustest. Olenevalt selle asukohast kasutatakse erinevaid nimetusi, näiteks: Mumijo, Mumie (Venemaa), Saljit, Shilajit (India), Kao-Tun (Birma), Arakul Dshabal (Kõrgõzstan) ja paljud teised. Mumiot võib leida kohtades, mis on üle 1000 m kõrgusel merepinnast, nagu koopad, lõhed ja kiviõõnsused, infiltratsioonide või jääpurikakobarate kujul kuivades tuule ja päikese eest kaitstud kohtades .

Indias kasutatakse Mumiot nahahaiguste, vigastuste, nihestuste ja luumurdude raviks ning osteoporoosi raviks. On oluline perifeerse närvisüsteemi haiguste puhul, nagu neuralgia, radikuliit, Alzheimeri tõbi. Soodustab paljude organismi funktsioonide normaliseerumist ja paranemist.

Mumio ekstrakt sisaldab hulgaliselt magneesiumi, mis on oluline närvisüsteemi funktsioneerimiseks ja lihaspingete leevendamiseks. Samuti hulgaliselt kaltsiumi, fosforit ja räni, mis aitavad tugevdada luid. Mumio aitab taastada kahjustatud kudesid, aidates kiiremini taastuda luumurdudest ja teistest traumadest. Mumio oluliseks koostisosaks on fulvohape, mis tõhustab organismil toitainete omastamist, aktiviseerib organismile kasulikke baktereid, kiirendab ainevahetust ja vere koostist ning avaldab põletiku- ja mürkidevastast mõju. Mumio fulviinhape ei ole hape, vaid on looduse parim antioksüdant ja alkalisaator. Shilajitis leidub vähemalt 85 mikro-mineraali, mis avaldavad inimese tervisele parimat mõju.annab energiat, jõudu ja vastupidavust.

✔maandab stressi, ärevust
✔parandab kognitiivseid funktsioone, mälu
✔toetab toitainete imendumist
✔toetab kuseteid
✔stimuleerib mehe ja naise libiidot
✔leevendab menstruaaltsükli häireid
✔stimuleerib rasvade ja suhkrute ainevahetust
✔tugevdab immuunsüsteemi
✔tugevdab närvisüsteemi
✔parandab vereringet
✔suurendab aminohapete (valkude) ainevahetust ja toitainete imendumist
✔aitab säilitada liigeste tervist
✔aitab säilitada luude tugevust
✔pidurdab luude hõrenemist
✔toetab eesnäärme tervist

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top