B17 VITAMIIN ehk amügdaliin, 500 mg, 120 kapslit, 2 kuu jagu

48.00

7 laos

Amügdaliini (vitamiin B17) on looduslikult esinev glükosiid, mis on saadud aprikoosi tuumadest
Aprikoosiseemnete ekstrakt ehk vitamiin B17 on alternatiivmeditsiinis tuntud vähiravim ja vererõhu alandaja.

-500 mg 1 kapsli kohta

-1000 mg 2 kapsli kohta (päevane annus)

7 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas piisava koguse veega

Toodetud Saksamaal (Sports&Health)

Koostis: aprikoosituuma ekstrakt 10:1, kapsli materjal: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, orgaaniline acerola pulber

Aprikoosituuma ekstrakt: parim ekstrakt aprikoosituumadest, mida nimetatakse ka vitamiiniks B17. Kapslid pakuvad aprikoosituumade ekstrakti vahekorras 10:1.
Lisaks aprikoosiseemnete ekstraktile on täiendav osa looduslikku C-vitamiini acerola kirssist. Orgaaniline C-vitamiin toetab teie vitamiinide tasakaalu.

1000 mg päevane annus: meie aprikoosiekstrakt sisaldab 500 mg puhast ekstrakti ja 75 mg orgaanilist acerola C-vitamiini. Päevaannuse kohta saate 1000 mg aprikoosiekstrakti ja 150 mg orgaanilist C-vitamiini.

✔ Vegan ja lisanditeta – looduslikud kapslid on veganid ja sisaldavad puhtaid taimseid koostisosi. Samuti ei sisalda need säilitusaineid, värvaineid, stabilisaatoreid ega geenitehnoloogiat. Need on ka gluteenivabad, laktoosivabad ning ei sisalda pärmi, soja ja pestitsiide.

Amügdaliin: aprikoosituumad on kibedad, mis sisaldavad ainet amügdaliini, mida tuntakse ka B17-vitamiinina.

Aprikooosiseemnetuumad on, nagu enamik muid pähkleid ja seemneid, väga toitvad. Teiste neis sisalduvate toitainete seas on ka amügdaliin, mida tuntakse samuti vitamiin B17 nime all. See aine ründab vähirakke, aidates seega vältida vähiteket meie kehades.

Amügdaliinile viidates nimetatakse teda vahel vitamiin B17-ks ja teda leidub nitrilosiidirikastes viljades ja taimedes. Puhastatud, kontsentreeritud kujul nimetatakse teda laetril’iks

Tuntum viimase aja vähivastastest relvadest on aprikoosiseemneekstrakt, mis on tuntud ka B17 vitamiinina. See teeb eriti olulise heateo just geneetilise vähiriskiga inimestele. Seemneis leiduv amügdaliin annab lahingu vähirakkudele, seega lisaks ennetusele kasutatakse seda ainet ka juba haigestunud vähipatsientide ravis.

B17 lukustub lahti vaid vähirakkude juures ning vabastab mürgid ja hävitab seeläbi vähirakke. Teine mürgine aine, mida vitamiin B17 sisaldab, oksüdeerub tavaliste rakkude juures tänu hapnikule ning muutub seeläbi kahjutuks bensoehappeks. Bensoehappel on omakorda reumavastane, antiseptiline ja valu vaigistav toime.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top