ENSÜÜMIDE KOMPLEKS, 60 kapslit, 2 kuu jagu

42.00

Laost otsas

Seedeensüümid aitavad lagundada süsivesikuid, laktoosi, tselluloosi kiude, rasvu ja valke. Seedeensüümid sisenevad soolde koos maokindla kapsliga ja aitavad lagundada toitu ning toetavad tervislikku seedimist.

Laost otsas

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel söögi ajal või vahetult pärast seda ilma närimata koos piisava koguse vedelikuga

Toodetud Saksamaal (For You)

Koostis: ensüümide segu (alfa-amülaas, neutraalne proteaas, tsellulaas, lipaas, beeta-D galaktosidaas), kapsli kest (kate: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, gellaan), bromelaiin, papaiin

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                 1 kapsli kohta                               % NRV*


Ensüümide segu (DigeZyme)                         300 mg                                             *

millest  alfa-amülaas                                         35,4 mg                                            *

millest neutraalne proteaas                             18,6 mg                                            *

millest tsellulaas                                                13,5 mg                                            *

millest beeta-D galaktosidaas                        0,5 mg                                              *

millest lipaas                                                      8,7 mg                                              *

Bromelaiin                                                          73 mg                                                *

Papaiin                                                                50 mg                                                *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

Seedeensüümid on osa kõigist keha keemilistest reaktsioonidest. Üks ülesanne on toidu lagundamine. Et toitained saaksid hästi omastada ja neid saaks ainevahetuseks kasutada

Enterokattega kapslid vegan ensüümidega. Toodetud õrnalt, kasutades bakterite poolt fermentatsiooni. Lisaks kaubamärgiga toorainele DigeZyme ensüümisegule sisaldab see ka ananassist ja papaiast pärit ensüüme bromelaiini ja papaiin.

Mitme ensüümi kompleks koos ensüümidega alfa-amülaas, neutraalne proteaas, tsellulaas, laktaas, lipaas, bromelaiini ja papaiin, mida võetakse söögi ajal või vahetult pärast seda. Ensüümid on biokatalüsaatorid. Näiteks alfa-amülaas lagundab süsivesikuid väiksemateks ühikuteks, tsellulaas lagundab laktoosi ning lipaas triglütseriidid ja diglütseriidid lihtrasvhapeteks ja glütserooliks.

✔Maomahlakindel kapsli kest takistab väärtuslike ensüümide lahustumist maohappe toimel. Ensüümikompleks jõuab seega soolestikku.

✔DigeZyme’is sisalduvad ensüümid on vegan ja looduslikud. Need saadakse õrnalt bakterite kääritamise abil. Käärimine viitab orgaaniliste ainete mikroobsele muundamisele probiootiliste bakterite ja seente poolt.
✔DigeZyme on spetsiaalne ensüümide kompleks, mis on toodetud uusima tehnoloogia abil ning on üks puhtamaid ja kvaliteetsemaid mitme ensüümi segusid turul. DigeZyme’is sisalduvad ensüümid on vegan ja looduslikud. Need saadakse õrnalt bakterite kääritamise abil. Käärimine viitab orgaaniliste ainete mikroobsele muundamisele probiootiliste bakterite ja seente poolt.

✔Parem seedimine. Ensüümid on seedeprotsessi oluline osa. Nad võtavad toidu lahti oma üksikuteks osadeks, et hõlbustada nende imendumist ja oluliste mikroelementide imendumist. Need sobivad ideaalselt laktoositalumatuse, seedeprobleemide korral nagu puhitus või kõhupuhitus või pärast rikkalikku söömist.

✔Seedeensüümid vegan. Seedeensüümide valem on välja töötatud ja valmistatud valitud köögiviljaensüümide tõhususe ja arusaadavuse huvides. Ei sisalda tavapäraseid ensüümipreparaate, millel on ohtlik sisaldus ja ilma soovimatute lisaainete või loomsete saadusteta.

✔Ensüümide kompleks sisaldab mõõdetud ja tõhusa aktiivsusega kõige olulisemaid seedeensüüme (lipaas, proteaas, amülaas, laktaas, tsellulaas).

 

Miks ja mille puhul tuleb ensüümpreparaate juurde võtta?

✔Seedimise toetamiseks ja ensüümipuuduse leevendamiseks,
✔Töödeldud ja kuumutatud toitude ja toitumise korral,
✔Toidutalumatuse puhul nt piima laktoosi ja nisu gluteeni talumatuse puhul,
✔Värske ja mitmekülgse toidu puudumise korral,
✔Kroonilise väsimuse ja kurnatuse korral, kuna stress hävitab ensüüme,
✔Vananemisel, kui soolestik ei ole enam võimeline vajalikus koguses ensüüme tootma.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top