FORSKOLIN EKSTRAKT, 500 mg, 60 kapslit, 1-2 kuu jagu

41.00

1 laos

Forskoliin on toidulisand, mis tõstab nii kilpnäärmehormooni kui ka testosterooni taset. Nende mõlema suurenenud tase organismis viib intensiivsema rasvapõletuseni.  

-500 mg 1 kapsli kohta

-1000 mg 2 kapsli kohta

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 kapslit päevas eelistatavalt koos toiduga

Toodetud: Suurbritannias

Koostis: forskoliini ekstrakt (Coleus Forskohlii) 35:1, täiteaine: valge riisijahu, pundumisvastane aine: magneesiumstearaat, ränidioksiid, taimne kapsli kest: HPMC (hüpromelloos)

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB          1 kapsli kohta                    2 kapsli kohta                             % NRV*


Forskoliini ekstrakt                                     500 mg                               1000 mg                                      *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 Forskolin ehk Coleus Forskohlii on eksootiline ürt, mis kasvab Lõuna-Aasia aladel, see on India coleus taimeliik. Seda on sajandeid kasutatud loodusliku vahendina toitumise, elujõulisuse ja traditsioonilise Ayurveda parandamiseks.

Looduslikud koostisosad – Forskolini kapslid on valmistatud puhtalt looduslikest koostisosadest ega sisalda värvaineid, magusaineid ega säilitusaineid.

 Forskolin Coleus ekstrakti kapslite koostisained on loodud toetama normaalset ainevahetust, aktiivse elustiili jaoks. Forskolin taim toetab teie keha loomulikul viisil.  Coleus Forskohlii on tuntud oma võimalike kaalu toetavate eeliste, samuti põie ja kuseteede tervise toetamise poolest. Forskolin võib aidata toetada põie lihaste lõdvestamist ja soodustada normaalset kuseteede funktsiooni. See võib olla eriti kasulik inimestele, kes kannatavad sageli põieprobleemide, korduvate kuseteede infektsioonide või muude kuseteede probleemide all. Koos D-mannoosiga sobib suurepäraselt põiepõletiku ennetamiseks!

Foskoliini ehk india nõgesjuure funktsioonid:

✔Toetab rasvapõletust

✔Tõstab kilpnäärmehormooni ja testosterooni taset, viies organismi intensiivsema rasvapõletuseni ja tõstes lihasmassi osakaalu

✔Kiirendab ainevahetust

✔Laiendab veresooni

✔Toetab südame funktsiooni

✔Toetab vererõhu alanemist

✔Pikendab päevituse kestvust kuna aitab organismil melaniin sünteesida.

✔ Kaalulangus- forskolin aitab kaalulangetamisel luua ensüüme, mida nimetatakse lipaasiks ja adenülaat tsüklaasiks. Need kaks ensüümi vabastavad rasvhapped keha rakkudest. Kui rasvhapped on vabad, saab neid põletada kütusena. Kui keha põletab rasvhappeid, võib see vähendada rasva, mõjutamata lihasmassi.
✔ Glaukoom- silma närvi kahjustus, mis võib põhjustada pimedaksjäämist, sageli silma ebanormaalselt kõrge rõhu tõttu. Forskolin võib glaukoomiga inimestel vähendada vedeliku silmarõhku. Kuna selle seisundi parandamiseks on tõhusamaid ravimeid, võib teie arst soovitada forskolini ainult tavapäraste ravimite lisana või kui need ravimid teie puhul ei toimi.
✔ Astma ennetamine-suukaudne forskolin on astmahoogude ennetamisel efektiivsem kui astmaravim (naatriumkromoglükaat) ja sama efektiivne kui ​​(beklometasoon).
✔ Verevoolu parandamine-forskolin võib suurendada verevoolu, lõdvestades veresoonte lihaseid. Väikeses uuringus, milles osales 21 eakat inimest, alandas suukaudne Coleus forskohlii ekstrakt selle mehhanismi kaudu vererõhku.
✔ Südame tervis-forskolin blokeerib Ca2 + liikumise lihasrakkudesse, hoides ära südame ja veresoonte lihasrakkude kokkutõmbumise. Ebaregulaarse südamerütmiga (arütmia) inimestelt kogutud südamekoes lõdvestas forskolin lihaseid ja vähendas arütmiat

Ei tohiks kasutada :
*neeruhaigusega inimesed
*need, kellel on madal vererõhk
*inimesed, kes võtavad vererõhu või aeglasema pulsi ravimeid
*verevedeldajaid võtvad inimesed

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top