JOOD kilpnäärmele, 150 mcg, 50 ml, 1100 tilka

21.00

Laost otsas

Jood on mikroelement, mis reguleerib peamiselt kilpnääret ja selle hormoone. See on eluliselt tähtis ja seda tuleb kehale regulaarselt varustada, et teatud funktsioone saaks säilitada. Kuni 80% allaneelatud joodist kulub meie kilpnäärmes ära.

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 5 tilka päevas. Enne kasutamist loksutage õrnalt. Pärast avamist hoida külmkapis

Toodetud Saksamaal (Sinoplasan)

Koostis: vesi, kaaliumjodiid

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                     5 tilga kohta                               % NRV*


Jood                                                                          150 mcg                                     100%


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

 

Jood on olulisim immuunsüsteemi element. Ainsana kaitseb ta keha kõiki liiki stressi ja radiatsiooni liikide vastu. Joodi ülesandeks on ka toota kilpnäärme hormoone, millest 70- 80% asuvad kaelas- kilpnäärmes. Need hormoonid omakorda mõjutavad enamikku keha elundisüsteemidest.  Looduses leidub joodi palju pinnases ja ookeanis, kuid erosioon, reostused ja erinevad pinnase töötlused vähendavad joodi sisaldust.

Jood on kilpnäärme hormoonide põhiliseks komponendiks. Läbi nende hormoonide mõjutab ja reguleerib jood kasvu, metabolismi, paljunemisvõimekust, reguleerib keha temperatuuri ja biokeemilisi reaktsioone nagu ensüümide aktiivsus ja valkude süntees. Jood on vajalik ka aju, lihaste, südame, neerude ning ajuripatsi arenguks. Joodi kontsentratsiooni reguleerimine toimub läbi kilpnäärme ja neerude.

Manustatud jood imendub sooltes peaaegu täielikult (üle 90%).

Joodi alatarbimise tagajärjeks on kilpnäärme alatalitus ehk hüpotüreoos, millest kestval joodi puudusel areneb struuma (ehk suurenenud kilpnääre). Kilpnäärme alatalitluse tüüpilisemaks sümptomiks on kehatemperatuuri langus, lisaks võib esineda üldist väsimust ja kaalu tõusu.

Joodi tilgad 150 μg-ga päevas (5 tilka) ilma alkoholita. Optimaalne imamisvõime tänu vedelale kujule. Jood aitab kaasa kilpnäärmehormoonide normaalsele tootmisele ja normaalsele kilpnäärme talitlusele.

Ei kasutata lisaaineid nagu magneesiumisoolad, magneesiumstearaadid, värvained ja kunstlikud maitseained, GMO-vabad. 

  • vegan
  • laktoosivaba
  • pärmivaba
  • želatiinivaba, GMO-vaba
  • värvainete vaba
  • vaba aromaatsetest ainetest
  • vaba  lisaainetest nagu magneesiumstearaa

 

✔Jood aitab säilitada kilpnäärme funktsiooni

✔Jood aitab kaasa normaalsele energiavahetusele

✔Jood aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele

✔Jood aitab säilitada normaalset nahka

✔Jood aitab kaasa kilpnäärmehormoonide normaalsele tootmisele ja normaalsele kilpnäärme talitlusele

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top