GLÜKOOSAMIIN kondroitiiniga 500/400 mg, 195 kapslit, 2-6 kuu jagu

48.00

4 laos

Glükoosamiin kondroitiiniga aitab kaitsta liigeseid ja vähendada põletikku.

4 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-3 kapslit päevas rohke vedelikuga koos toiduga.

Toodetud Saksamaal  (Surpresa Natural)

Koostis: glükoosamiinsulfaadid, kondroitiinsulfaadid, želatiin (veiseliha)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB               1 kapsli kohta               3 kapsli kohta                        % NRV*


Glükoosamiinsulfaat                                      500 mg                       1500 mg                                      *

Kondroitiinsulfaat                                           400 mg                       1200 mg                                     *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

✔Kapslites sisalduv glükoosamiin saadakse toorainest kitiinist, koorikloomade kestast. Kondroitiin pärineb veiselihast ega sisalda sea koostisosi.

✔Kapslid on valmistatud veiseliha želatiinist, ei sisalda magneesiumstearaati ning on laktoosi-, gluteeni- ja GMO-vabad. See muudab need eriti hästi talutavaks.

Mikroelementide pomm – glükoosamiin ja kondroitiin moodustavad koos ideaalse kombinatsiooni. Nii glükoosamiini kui ka kondroitiini leidub loomulikult liigesekõhres. Glükoosamiin on saadud koorikloomade kestadest, kondroitiin veiseliha kõhrkoest.

Glükoosamiin on looduslik aine, mida organism kasutab keeruliste molekulide tootmiseks, mis omakorda on vajalikud liigesekõhre säilitamiseks ja parandamiseks. Kuigi meie keha toodab glükoosamiini, väheneb selle olulise aine tase organismis koos vanusega.

Glükoosamiin on liigesepindade, kõhre, liigesevedeliku ja selgroo lülivahekestade koostisosa, mis on vajalik kõhre vastupidavuseks ja paindlikuseks. Glükoosamiin koosneb valgu- ja suhkruahelatest ning on vajalik selleks, et saaksime liikuda ilma luu-, lihase-, ja liigesevaluta.

Glükoosamiinil on looduslik vananemisvastane ja põletikuvastane toime. Inimorganism vajab glükoosamiini, et sünteesida erinevaid valke ja rasvu, mis moodustavad kudesid. Lisaks sellele on glükoosamiin oluline kõõluste ja sidemete moodustamiseks. Seda leidub ka liigesevedelikus ning tagab sidekudede amortisatsiooni.

Glükoosamiin aitab toota ainet, mis on oluline lagunenud kõhrkoe asendamiseks. Lisaks sellele on glükoosamiin vajalik liigesevedelikust põletikurakkude hävitamiseks.

Glükoosamiin on liigesekõhre ja sünoviaalvedeliku loomulik komponent ning sellel on oluline mõju liigeste tervislikule funktsioonile. Seda kasutatakse sidekoe, kõõluste, kõhrede, liigesekapslite ja sünoviaalvedeliku ehitamiseks ja varustamiseks. Terve kõhr tagab, et liigespinnad saavad liikumise ajal valutult üksteise vastu hõõruda ja toimib puhvrina tugevate löökide neelamisel. Sportlased ja vanemad inimesed võtavad kulumismärkide vastu võitlemiseks glükoosamiini. Mitmed teaduslikud uuringud näitavad, et glükoosamiin võib olla osteoartriidi (OA) tõhus ravi.

Kellele on Glükosamiin vajalik:

✔inimesed, kellel on liigese probleeme
✔eakad, kes soovivad toetada enda liigeste tervist
✔sportlased, kes soovivad vältida liigese probleeme
✔füüsiliselt aktiivsed inimesed, kes soovivad hoida terveid liigeseid

Glükoosamiin ja kondroitiin kaitsevad rakke, mida nimetatakse kondrotsüütideks, mis aitavad säilitada kõhre struktuuri. Teoreetiliselt võivad need toidulisandid aeglustada kõhre lagunemist liigestes ja vähendada valu protsessis.

Kondroitiin on samuti kõhre oluline koostisosa ja liigese määrdeaine, see aitab moodustada tugevat sidekudet, mis pehmendavad liigeseid ja aitab kõhredel vett kinni hoida.
Kondroitiin on ka liigesekõhre endogeenne komponent ning annab sellele elastsuse ja lööke neelavad omadused ning suurendab ka toitainete läbilaskvust. Kondroitiini kasutatakse kõhre lagunemise vältimiseks ja degeneratiivsete liigesehaiguste raviks. Toitainete glükoosamiini ja kondroitiini kombinatsioon on osutunud eriti tõhusaks

✔kaitseb kõhrekudet enneaegse vananemise eest
✔parandab funktsionaalsust liigeseprobleemidega inimeste puhul
✔aitab vähendada põletikku kõhrekudedes

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top