VASK, 2 mg, 400 tabletti, 400 päeva jagu

47.00

Laost otsas

Vask on eluliselt tähtis kõigile elusolenditele. Vase puudus võib põhjustada erinevaid terviserikkeid ja probleeme.

-2 mg 1tableti kohta (päevane annus)

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 tablett (peale sööki) päevas piisava koguse veega

Toodetud Saksamaal  (Sports&Health)

Koostis: mikrokristalne tselluloos, vasktsitraat, vasglükonaat, vaskbisglütsinaat

✔Vasetabletid kombinatsioonina: parim biosaadavus tänu 3 erinevale vaseühendile, mis koosnevad vaskbisglütsinaadist, vasktsitraadist ja vaskglükonaadist. Tänu sellele kombinatsioonile tagavad tabletid teile täiusliku imendumise.

✔Puhas ja vegan: toidulisand on vegan ja allergeenivaba. Kasutatakse ainult kvaliteetset toorainet.
Vaske leidub paljudes toiduainetes, k.a maksas, lihas, mereandides, ubades, täisteratoodetes, sojajahus, nisukliides, mandlites, avokaados, odras, küüslaugus, pähklites, kaeras, peedis ja läätsedes. Looduse kõige rikkalikum vaseallikas on austrid. Tavapärasest väiksem on vasesisaldus plekkpurkides säilitatavates konservides ja suure happesisaldusega toitudes.
Koos aminohapete ja vitamiinidega võimaldab vask normaalset ainevahetust ja seeläbi on vasel võtmeroll inimese tervises. Vask kuulub kolme kõige levinuma mineraalaine hulka organismis.

✔Liigesepõletik ehk artriit- vase artriidivastane toime on seotud tema põletikuvastase mõjuga.
✔Normaalse kasvu tagamine-vask aitab tagada normaalset kasvu. Samuti aitab see mineraalaine kasvavas eas lastel, aga ka täiskasvanutel kaitsta skeleti- ja närvisüsteemi ning veresoonkonda. Vasevaeguse all kannatades on organite ja kudede normaalne ja terve areng võimatu.
✔Juuste ja silmade pigmentatsioon-vask on loodusliku pigmendi, melaniini oluline koostisosa, mis annab meie nahale, silmadele ja juustele värvuse. Kuigi vase antioksüdatiivsed omadused jäävad sageli tähelepanuta, aitavad vaske sisaldavad toidulisandid ära hoida juuste hallinemist ja säilitada nooruslikku välimust.
✔Sidekoed-vask mängib eluliselt tähtsat osa hemoglobiini ja kollageeni sünteesis ning on aktiivselt kaasatud elastiini tootmisse. Viimane aitab säilitada naha elastsust, hoiab nahka noorena ja võitleb kortsudega. Tugeva antioksüdandina aitab vask pidurdada rakkude vananemist.
✔Ajutegevuse stimuleerimine-vask on laialt tuntud ajustimulaator ja sellepärast on suure vasesisaldusega toite kutsutud ka ajutoiduks.
✔Raua ja suhkru omastamine-vask aitab organismil nii seedetraktis kui ka maksas leiduvat rauda omastada. Nii tagab vask ka punaste vererakkude piisava taseme ja oksüdatsiooniprotsessi paljudes organites. Rauavaegus võib põhjustada kehvveresust, väsimust, lihasevalu, seedehäireid ja üldist nõrkust. Samuti soodustab vask suhkru ainevahetust.
✔Immuunsus-vasel on eluliselt tähtis roll ka organismi paranemisprotsessis. Vask tagab kiirema haavade paranemise ja toimib ülihea immuunsuse tekitajana. Uuringud on näidanud, et vasest võib olla abi n-ö halva kolesterooli taseme alandamisel ja hea kolesterooli taseme tõstmisel. See aga vähendab riski haigestuda südame-veresoonkonnahaigustesse.
✔Hüpertensioon-vask aitab teadaolevalt vähendada kolesterooli ja triglütseriidide taset. Kui teil pole täiskasvanuna vereringes piisavalt vase jälgi, võivad teil tekkida hüpertensioon ja vererõhuprobleemid.
✔Kardiovaskulaarne tervis-vask aitab parandada südame verevoolu ja seeläbi südame tervist.

Kes peaks võtma vase tablette?

✔Need, kes väldivad oma dieedis liha, mune ja piimatooteid
✔Vanurid
✔Need, kes töötavad regulaarselt üle
✔Kõik sportlased ja sportlased
✔Kõik, kellel on probleeme nahaga ja kellel on probleeme närvisüsteemiga

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top