Kõhunääre on oluline organ, mis vastutab nii seedimisensüümide tootmise kui ka hormoonide, nagu insuliini ja glükagooni, vabastamise eest. Kõhunäärme tervis on oluline kogu organismi toimimise jaoks.

  • Alfa lipoehape ALA on vitamiinilaadne aine, mis osaleb energia tootmises ning on oluline antioksüdant, mis aitab vähendada põletikku, säilitada normaalset veresuhkru taset ja närvisüsteemi tervist. -300 mg 1 kapsli kohta
  • Koliin on oluline toitaine, mis on looduslikult mõnes toidus olemas ja saadaval toidulisandina. Koliini on vaja  mälu, meeleolu, lihaste kontrolli ja muude funktsioonide reguleerimiseks. Koliini kasutatakse kõrge kolesteroolitaseme vastu võitlemiseks, mälu parandamiseks ja maksa kaitsmiseks. -250 mg 1 kapsli kohta (päevane annus)
  • B4 vitamiin E. Koliin on rasvlahustuv vitamiin, mis tagab närvirakkudes ainevahetusreaktsioonide stabiilsuse ja toiduelementide ülekande. Toitainete madal tase kehas vähendab jõudlust, soodustab katabolismi, provotseerides elutähtsate ressursside ammendumist ja väsimuse teket. Koliini kasutatakse kõrge kolesteroolitaseme vastu võitlemiseks, mälu parandamiseks ja maksa kaitsmiseks. -700 mg 1 kapsli kohta (päevane annus)
Go to Top