REISHI EKSTRAKT TILGAD, 300 mg, 100 ml

30.00

2 laos

Reishi ekstrakti kasutatakse üldise väsimuse ja nõrkuse, astma, unetuse ja köha raviks.Seda on iidsetest aegadest peetud elueliksiirina ning see on Hiinas haruldane ja traditsiooniline hiina meditsiin. Reishi ekstrakt võib ka säilitada elujõudu, tugevdada kehaehitust, olla roosilise jumega, anti-seniilne. Pikendage eluiga, ravides tarbimishaigust.

 

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: Päevane annus on kuni 3 x 1 pipetti (s.o 3 x 1 ml) päevas.  Enne kasutamist loksutage pudelit.

Toodetud Saksamaal    (Lefna)

Koostis: Reishi (Ganoderma Lucidum) ekstrakt 20:1, puhastatud vesi

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                                3 tilga kohta                               % NRV*


Reishi ekstrakt 20:1                                                       300 mg                                          *

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

 

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

  •  Päevane portsjon 2 ml sisaldab rohkem kui 1000 mg Reishit. Reishi on kuulus oma antioksüdantsete omaduste ja ulatuslike mineraalide poolest.
  •  Õrna vee ja etanooliga ekstraheerimisega ekstraheeritakse tõhusalt Reishi seene nii rasvlahustuvad (polüfenoolid ja triterpeenid) kui ka vees lahustuvad (beeta-glükaanid) komponendid. Protsessi käigus eemaldatakse kogu alkohol, jättes teile alkoholivaba lõpptoote.
  • Ravimseened on ainulaadsete omaduste ja jõududega elusorganismid. Alates Kaug-Ida kultuuridest kuni põlisrahvasteni ei hinnatud erilisi seeni mitte ainult toitumisallikana, vaid neid kasutati ka üldise heaolu toetajana. Nende iidsete kultuuride tarkust kinnitavad nüüdisaegsed uuringud. Iga seene toob endaga kaasa ainulaadse spektri bioaktiivseid ühendeid, mis võivad mõjutada keha protsesse.

  • Tänapäeval kinnitavad uuringud, et nende ainulaadsetel bioaktiivsetel ühenditel võib olla organismile mitmeid positiivseid mõjusid.
  • Puhtus on märgatav: avastage ehtne looduse maitse Reishi tinktuuriga, mis ei sisalda kunstlikke lisandeid. Puidu maitse tähistab puhtust ja kõrgeimat kvaliteeti. Naudi mitmekülgsust, segades tinktuuri vette, kohvi, tee või smuutidesse.

Hiina meditsiini järgi teatakse reishit kui “taimede kuningannat” või ” surematuse seene” nime all.
Ida-Aasiast pärinev punane Red Reishi seen e. Ganoderma toetab ja tasakaalustab kõikide organismisüsteemide normaalset funktsioneerimist, sealjuures üldist tervist ja füüsilist jõudu. Jahvatatud seenepulber soodustab und ja vähendab väsimust, annab energiat ning aitab kaasa keha puhastamisele.
Uuringute järgi on sellel seenel üle 150 antioksüdandi ja füto-toitainete, mis on palju suurem väärtus kui ühelgi teisel seene-, taime- või ravimtaimel, mistõttu on see üks täiuslikumaid toiduaineid, mida looduses võime leida.

Reishi (Ganoderma lucidum) on saksa keelt kõnelevates maades tuntud ka kui ” Särav Lackporling ” ja see kasvab peamiselt lehtpuudel. Eriti Hiinas ja Jaapanis on see eriti kõrge staatusega ning ilmselt kõige tuntum ja uurituim. Söödaseenena teda aga ei kasutata, sest selle konsistents on väga kõva ja maitseb ka ülimalt kibe.

 Reishi seeni kasvatatakse spetsiaalsel puidust substraadil ja kuivatatakse pärast koristamist õrnalt varjus. Pärast seene viljakeha mütseelist (“varrest”) eraldamist algab puhta viljakeha jahvatamine shellbroken meetodil mitmeastmelises jahvatusprotsessis, mille tulemuseks on kõige peenem pulber (<0,125 mm) lõpp. Pulber ekstraheeritakse nüüd õrnalt ainult veega ja ilma alkoholi lisamiseta temperatuuril alla 40°C, et tagada kõikide komponentide optimaalne imendumine ja tooraine kõrge biosaadavus. Toksilised jäägid (nagu atsetoon, metanool) on seega täielikult välistatud.

Reishi seente kõige väärtuslikumad komponendid on farmakoloogilise toimega polüsahhariidid, eriti beeta-1,3- ja beeta-1,6-D-glükaanid. Teisest küljest triterpeenid, mis kuuluvad sekundaarsete taimsete ainete hulka ja kaitsevad seeni ennast mikroorganismide ja bakterite rünnakute eest. Samuti on see kiudainerikas, sisaldab aktiivseid valke ja isegi D-vitamiini.

✔Toetab ja tasakaalustab kõikide organismisüsteemide normaalset funktsioneerimist, sealjuures üldist tervist ja füüsilist jõudu
✔ Jahvatatud seenepulber soodustab und ja vähendab väsimust, annab energiat
✔Kiirendav rasvapõletusprotsesse
✔ Aitab kaasa keha puhastamisele-puhastab organismi mürk- ja jääkainetest
✔Tugevdab immuunsüsteemi
✔Alandab vererõhku
✔Sisaldab palju antioksüdante
✔Alandab allergilisi reaktsioone
✔Aitab seenhaiguste korral
✔Hea ajutegevuse toetaja-rahustab vaimu, mälu
✔Aitab keha toksiinidest puhastada
✔Soodustab ainevahetust
✔Pikendab eluiga ja vananemist
✔Parandab nahahooldust
✔On kasvaja- ja kiiritusvastane funktsioon, pärsib kasvaja kasvu, väldib operatsioonijärgset retsidiivi
✔Kaitseb maksa ja tõhustab detoksikatsiooni, parandab maksafunktsiooni ja parandab maksakoe vigastusi
✔Omab tõhusat südame-veresoonkonna haiguste vastast toimet germaaniumi kaudu, mis eemaldab verest toksiine, antihüpertensioon alandab veresuhkrut ja kolesterooli

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top