TSINK,5 mg, 180 kapslit, 3 kuu jagu

38.00

10 laos

 Tsink on üks tähtsamaid toitaineid, mis toetab immuunsüsteemi, viljakust ning reproduktiivsüsteemi. Tsink aitab hoida nahka, küüsi, juukseid, luid ja limaskesti normaalsetena.

5 mg 1 kapsli kohta 

10 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas koos veega

Toodetud Saksamaal  (Root Organics)

Koostis:  tsinkbisglütsinaat

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                 1 kapsli kohta                 2 kapsli kohta                          % NRV*


Tsink                                                                     5 mg                                   10 mg                                       50%


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

 

 

✔Kõrge imendumisvõime – Tsinkbisglütsinaat  on tsingi vorm, mis imendub organismis kõige paremini, mistõttu on see tsingipuuduse ravis levinud valik.
✔Piisavas koguses tsinki leidub kaunviljades, austrites ja seemnetes. Kuid värsked austrid kui päevane toidulisand pole kõigile kättesaadavad ning kaunvilju ja seemneid tuleb süüa uskumatult suurtes kogustes, et tsingi puudus kehas saaks täidetud. Sel põhjusel on kõige sobivam lahendus võtta spetsiaalseid vitamiine ja seda komponenti sisaldavaid toidulisandeid. Pikoliinhape aitab tsinki kehas paremini imenduda ja seetõttu on see osa peaaegu kõigist selle elemendiga toidulisanditest. Kahe peamise komponendi tõttu, mis moodustavad nende koostise, nimetatakse ravimit “tsinkpikolinaadiks”.
Kuidas ilmneb tsingipuudus

✔Väidetavalt suurendavad tsingivajadust ka täiendav füüsiline koormus ja stress, mistõttu on sellistes olukordades mõistlik tarbida. Lisaks peaksid sportlased, pensionärid, diabeetikud, östrogeeni sisaldavaid toidulisandeid tarvitavad naised ja regulaarselt alkoholi tarvitavad inimesed tagama piisava tsingi tarbimise.

✔Halvalt balansseeritud toitumise puhul ei laeku tsinki organismi piisavates kogustes. Seetõttu suureneb normaalsete bioloogiliste protsesside häirumise risk, näiteks kasutades spetsiaalseid dieetilisi programme kaalu langetamiseks. Eriti avaldab tsingi madal kontsentratsioon halba mõju ensüümide moodustamise funktsionaalsusele.
✔Sellised puudused avalduvad eriti ilmekalt vanemas eas. Inimesel tekib nõrkus juba peale tühiseid jõupingutusi. Inimesel esineb peapööritust, psühholoogiline ning emotsionaalne ebapüsivus, mälu halvenemine.
✔Nakkushaigused esinevad tihti. Juba tühised nahakahjustused paranevad väga kaua. Noortel inimestel tekib akne, suguline küpsemine aeglustub.

Tsinkbisglütsinaadi omadused:

✔aitab säilitada korralikku happe-aluse tasakaalu
✔aitab säilitada normaalset süsivesikute ainevahetust
✔aitab säilitada normaalseid kognitiivseid funktsioone
✔aitab kaasa DNA õigele sünteesile
✔aitab säilitada normaalset viljakust ja normaalset reproduktiivset funktsiooni
✔aitab säilitada makrotoitainete normaalset ainevahetust
✔aitab säilitada rasvhapete normaalset ainevahetust
✔aitab säilitada A-vitamiini normaalset ainevahetust
✔aitab valgu õigel sünteesil
✔aitab säilitada terveid luid
✔aitab säilitada terveid juukseid, küüsi ja nahka
✔aitab säilitada normaalset vere testosterooni taset
✔aitab säilitada õiget nägemist
✔aitab immuunsüsteemi nõuetekohasel toimimisel
✔aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest
✔osaleb rakkude jagunemise protsessis

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top