ODRAHEIN, 500 mg, 180 kapslit, 2-3 kuu jagu

27.00

2 laos

Odrahein on supertoitude taevas. Mikroelementides uskumatult mitmekülgne ja seetõttu üks parimaid looduslikke toidulisandeid teie tervisele.Odrahein sisaldab palju A- ja C-vitamiine, mis toimivad antioksüdantidena. Need vitamiinid aitavad võidelda vabade radikaalide vastu, mis võivad teie keha kahjustada. Need aitavad vabu radikaale kehast välja viia ja võib vähendada erinevate haiguste riske.

-500 mg 1 kapsli kohta
-1500 mg 3 kapsli kohta (maksimaalne annus)

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-3 kapslit päevas

Toodetud Saksamaal  (Nature Basics)

Koostis: orgaaniline odraheina pulber (Hordeum vulgare), kapsli kest: hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

Äärmiselt toitev – vitamiinide, mineraalide ja mikroelementide, samuti valkude ja kiudainete koostis muudab odraheina üheks meie aja populaarseimaks supertoiduks. Meie orgaaniline odrarohi sisaldab kaltsiumi (oluline tervete luude ja hammaste ehitamiseks), kaaliumi (vajalik normaalse vererõhu, lihaste töö ja närvisüsteemi jaoks) ja rauda (oluline immuunsüsteemi, hapniku transpordi ja väsimuse vähendamiseks).

✔tugevdada immuunsust, vananemisvastast, väsimusevastast ja mikrotsirkulatsiooni soodustavat ainet.

✔soodustab oluliste toitainete seedimist ja imendumist.

✔ vererõhu langetamiseks, kolesterooli alandamiseks ja verevoolu säilitamiseks ning südameatakkide ja insultide vältimiseks.

✔aitab säilitada tervislikku kehakaalu.

✔vähendab artriidi ja teiste põletikuliste haiguste sümptomeid.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top