TERNESPIIM KAPSLID, 500 mg, 120 kapslit, 4 kuu jagu

54.00

6 laos

Ternespiim sisaldab väga palju immuunglobuliine ehk antikehasid ja teisi bioaktiivseid aineid, mis aitavad võidelda nii viiruste kui ka bakterite vastu.

6 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas ilma närimata koos piisava koguse vedelikuga

Toodetud Saksamaal  (Vitafair)

Koostis: 80,6% ternespiimapulber (veiseliha, sisaldab 30% immunoglobuliini G), katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimse kapsli kest)

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                     1 kapsli kohta                               % NRV*


Ternespiimapulber                                                 500 mg                                          *

millest immunoglobuliini G                                  150 mg                                          *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

✔ Väga kõrge toitainete sisaldus – Ternespiim, tuntud ka kui metsalise piim, viitab esimesele piimale, mis sünnitab imetajad kohe pärast sündi. See on rikkam valkude, valkude, aminohapete, vitamiinide, ensüümide ja mitmesuguste mineraalide poolest.

✔ 500 mg ternespiima kapsli kohta – ternespiima ekstraheerimine on ülimalt puhas ja õrn. Üks kapsel sisaldab kokku 500 mg kvaliteetset koostisosa ja on seetõttu eriti kontsentreeritud, 150 mg immunoglobuliine G kapsli kohta.

✔ Täis kvaliteetsete elutähtsate ainetega – kõrge immunoglobuliin G osakaal muudab ternespiimapulbri kapslid väga kontsentreeritud. Iga kapsel sisaldab kõrgel ja väga puhtal kujul immunoglobuliini G.

✔ Keskkonnasõbralik pruunist klaasist pakend – Colostrum kapslite kvaliteetne pruun klaaspakend hoiab selle valguse kaitstuna ja tagab, et pakendist ei satuks tootesse soovimatuid aineid.

Lehma ternespiima võetakse, et tugevdada immuunsust, parandada vigastusi, närvisüsteemi kahjustusi, meeleoluprobleeme ja tõsta heaolu, vähendada vananemist ja hävitada baktereid ning seeni, leevendada kõhulahtisust. Ternespiima kasutatakse ka rektaalselt soolepõletike ravis, vaginaalselt HPV ravis, silmatilkades kuivade silmade vastu, suus hoides hambakaariese vastu jne.

Kaitseb viirushaiguste eest–Tänu suurele immunoglobuliinide sisaldusele kaitseb ternespiim viiruste ja bakterite eest, tasakaalustab veresuhkru taset, stimuleerib luude, lihaste, närvide ja kudede kasvu, viib organismist välja jääkaineid, korrastab ainevahetust ja tänu sellele teeb inimese ka reipamaks.Ternespiimal on väga rikkalik biokeemiline koostis, see sisaldab peaaegu veerand tuhat komponenti – peale väärtuslike piimavalkude ka vitamiine, mineraalaineid jm. Märkimisväärne on ternespiima A-vitamiini sisaldus, ületades tavapiima oma kuni kümme korda.

Soolestik kui sisemine nahk–Ternespiimast valmistatud toidulisandite kõige väärtuslikumaks omaduseks peetakse võimet parandada inimese soolestiku loomulikku mikrofloorat. «Inimese soolestik on naha kõrval kõige suurem organ ja nagu nahkki iga päev tuhandete rünnakute objekt.

✔tugevdab inimese immuunsust, hoiab ära haigused, mida põhjustavad bakterid ja viirused
✔mõjub põletikuvastaselt, võtab ära valu ja tursed
✔soodustab luu struktuuri paranemist, hoiab ära osteoporoosi ja pidurdab osteosarkoomi rakkude kasvu
✔kiirendab ainevahetust, tugevdab muskleid, vähendab rasvkude
✔parandab naha kaitsevõimet ja elastsust
✔hoiab ära juuste varajase värvikaotuse, soodustab juuste, küünte kasvu
✔vähendab kolestrooli taset, hoiab ära südamehaigusi, alandab vererõhku
✔vähendab veresuhkrut eaga seotud diabeedi puhul
✔annab kergendust artrooside, radikuliitide puhul
✔parandab seenhaigusi, vähendab allergilisi reaktsioone, aitab astma puhul
✔parandab impotentsi paremini viagrast, kuna taastab organismi
✔parandab maksa ja neerude funktsioone
✔annab parema enesetunde ja energiat
✔pidurdab vananemise protsesse
✔taastab aju töö võimekust
✔taastab verenäitajad peale kiiritusravi ja kemoteraapiat
✔parandab haavade epiteliseerumist

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top