• Betaiin HCL (vesinikkloriid) ja pepsiin on maomahla komponendid, mis on vajalikud toidu seedimiseks ja enamiku toitainete omastamiseks. Eelkõige on betaiin HCL oluline valkude, kaltsiumi, B12 vitamiini ja raua piisavaks imendumiseks organismis. Liiga vähe hapet maos võib soodustada halva seedimisega seotud haigusi ja süvendada selliseid haigusi nagu aneemia ja Hashimoto tõbi.
 • Boswellia ekstraktist saab tõhusat abi liigesepõletike ja valu korral. Viirukiekstrakti toimiv osa on põletikke pärssiva ja valu vaigistava toimega bosvellhapped. -2000 mg 1 kapsli kohta (päevane annus)
 • BOSWELLIA  KURKUMIGA Boswellia kurkumiga kapslid on üks põletikuvastaste taimede kõige tõhusamaid kombinatsioone. See teeb nendest ühe parima artriidi vastu võitlemise preparaadi. Liigesevalu leevendust võib näha pärast nende kapslite kasutamist 1 päeva jooksul. Tulemused on pikaajalised ja põletikuvastane toime on püsiv. -500 mg 1 kapsli kohta Boswelliat            -125 mg 1 kapsli kohta Kurkumit   -1000 mg 2 kapsli kohta                            -250 mg 2 kapsli kohta  (optimaalne päevane kogus)                        
 • Bromelain on ananassi viljadest pärinev "kõikehõlmav" ensüüm, mida on aastaid tuntud loodusliku vahendina. Seda kasutatakse looduslikus meditsiinis mitmesuguste terviseseisundite korral ja see on osutunud tõhusaks põletiku, valu ja muude tervisehäirete raviks. Oma mitmekülgsete omaduste tõttu on bromelaiin muutunud väga populaarseks nii toidulisandina kui ka ravimina. -550 mg 1 kapsli kohta
 • Granaatõuna ekstrakt sisaldab rohkelt flavonoide, antotsüaniide, granaatõuna hapet, ellaagitanniine, alkaloide, fruktoosi, sahharoosi, glükoosi, lihtsaid orgaanilisi happeid jne. Granaatõun ja sellest valmistatud produktid on tugevate antioksüdatiivsete ning lisaks põletikuvastaste, vererõhku alandavate ja veresoonte lupjumise vastaste omadustega. Granaatõunast valmistatud produkte võiks kasutada erinevate kasvajate ennetamiseks ja raviks, südameveresoonkonna, osteoartriidi, reumatoidartriidi jt haiguste raviks. -600 mg 1 kapsli kohta  
 • Korditseps (Cordyceps Sinesis)ravib kõiki organeid ja süsteeme. Olenemata soost, elustiilist ja vanusest see on parim organismi tugevdav ja toetav looduslik preparaat. Korditseps diagnoosib ise haiguse algpõhjuse ja omab lugematuid kasutegureid -650 mg 1 kapsli kohta  -1300 mg 2 kapsli kohta (päevane annus)
 • Korditseps (Cordyceps Sinesis)ravib kõiki organeid ja süsteeme. Olenemata soost, elustiilist ja vanusest see on parim organismi tugevdav ja toetav looduslik preparaat. Korditseps diagnoosib ise haiguse algpõhjuse ja omab lugematuid kasutegureid -650 mg 1 kapsli kohta  -1300 mg 2 kapsli kohta (päevane annus)
 • Korditseps Hiina kobrastõlvik (korditseps e. Cordyceps sinensis) peetakse maailma kõige tõhusamaks tervist parandavaks seeneks, seda nii alternatiivravi kui ka korditsepsi uurinud Hiina teadlaste uuringutes. See on tõeline Hiina traditsioonilise meditsiini ja farmakoloogia pärl, tuntud ka kui „elu pikendaja“ ja kui ülitõhus vananemisvastane vahend, mida on kasutatud tuhandeid aastaid. 1 kapsel päevas (päevane annus)  
 • LOODUSLIK ANTIDEPRESSANT

  Naistepuna kasutatakse kõige sagedamini depressiooni ja sellega seotud seisundite, nagu ärevus, unehäired, meeleolu muutused, tervendamiseks. Toimib sarnaselt antidepressantidega.   -500 mg 1 kapsli kohta  
 • Õhtune priimula õli aitab leevendada menstruaaltsükliga seotud vaevuseid ja probleeme. Aitab säilitada naha ja sidekoe tervislikku seisundit ning osaleb hormoonide tasakaalustamises. Kaitseb nõrka luustikku osteoporoosi tekkimise eest. Õhtune priimulaõli on põletikuvastase, immuunsust tugevdava, antimikroobse ja tromboosivastase toimega. 
Go to Top