PROBIOOTIKUMID, 180 kapslit, 3 kuu jagu

45.00

Laost otsas

Probiootikumid , kvaliteetne segu viiest bakterist.80% meie immuunsüsteemist asub seedetraktis. Terved bakterid soolestikus stimuleerivad toitainete imendumist meie toidust.Probiootikumid aitavad tasakaalustada soolestikus leiduvaid häid ja halbu baktereid, tagamaks, et keha töötab nii, nagu peaks. Need võivad aidata ka puhitus ja ebamugavustunne maos.

120 miljardi KbE päevases annuses koos 24 bakteritüvega

2-4 kapslit (vastavalt vajadusele)

 

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2-4 kapslit päevas ilma närimiseta koos piisava koguse vedelikuga

Toodetud Saksamaal (Nuvi Health)

Koostis:  Lactobacillus (L.) acidophilus, L. casei, L. plantarum, bifidobacterium (B.) breve, B. lactis, B. longum, B. bifidum, L. gasseri , L. bulgaricus, Streptococcus thermophilus, B. infantis, L. helveticus, L. fermentum, L. salivarius, L. paracasei, L. reuteri, L. rhamnosus, L. crispatus, L. plantarum, L. johnsonii, Enterococcus faecium .

 Elusbakteri kultuuri ja fruktooligosahhariidiga (prebiootikum). Laiaulatuslik bakterite spekter ja eriti suur annus 120 miljardi CFU-ga päevase annuse kohta (4 kapslit). Bakterisegu sisaldab erinevaid looduslikke piimhappebaktereid nagu lactobacillus, bifidobacterium, acidophilus, mis asustavad soolestikku ehk soolefloorat.

  • Esmaklassiline tooraine:  külmkuivatatud piimhappebakterite tooraine tuleb otse Inglismaalt soolebakteritele spetsialiseerunud tootjalt.
  • Vegan ja ilma soovimatute lisanditeta: puhtad soolekapslid ilma soovimatute ja kahjulike lisanditeta. Soolebakterikapslid on 100% vegan ja ei sisalda magneesiumstearaadi, želatiini, lõhna- ja maitseaineid, värvaineid, stabilisaatoreid, säilitusaineid, loomulikult laktoosi- ja gluteenivabad ning geneetiliselt muundatud koostisaineteta (GMO vaba).

80% meie immuunsüsteemist asub seedetraktis. Terved bakterid soolestikus stimuleerivad toitainete imendumist meie toidust.
Probiootikumid aitavad tasakaalustada soolestikus leiduvaid häid ja halbu baktereid, tagamaks, et keha töötab nii, nagu peaks.

Probiootikumide kasulikkus:

1.Hoiavad seedetraktis olevate heade ja halbade bakterite tasakaalu,
need peavad olema tasakaalus.

2.Leevendavad kõrvetisi ja puhitusi.

3.Tasakaalustavad seedetrakti optimaalse pH taseme.

4.Pidurdavad haigusi tekitavate bakterite kasvu.

5.Tugevdavad immuunsüsteemi ja aitavad ära hoida seedeprobleeme.

6.Aitavad lõhustada ja imenduda toitaineid, mineraale ja vitamiine.

7.Aitavad seedida toitu.

8.Parandavad nahka ja leevendavad nahahaiguseid.

9.Alandavad vererõhku ja korrigeerivad vere kolesteroolitaset.

10.Leevendavad kesknärvisüsteemi hõlmavaid tervisehädasid (ärevus,
depressioon).

11.Aitavad organismist väljutada kahjulikke ühendeid.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Ei sobi alla 18-aastastele.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top